Starzy forumowicze nowe nicki?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

Ciekawe zjawisko na NS :lol: :roll:
Czego tak twierdzę? po lekturze w tematach .Ta sama pisownia w tych samych miejscach znaki interpunkcyjne te same zwroty ,bużki więcej nie zdradzę powęszę poczytam :lol: :roll: :ugeek:
Kuracjusz54
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20151
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: Felice »

Kuracjusz54 to niestety nagminne zjawisko na tym forum,drugie to kilka nicków ta sama osoba.
Kompletnie nie wiem czemu ma to służyć.... :o
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

heh, był czas ze na innych forach tematycznych (nie związanych ze zdrowiem czy sanatoriami) była moda na posiadanie kilku kont,nicków.
Ba, mało tego pamiętam że nie raz i nie dwa że sie prowadziło dyskusje sam ze sobą, przyznaję bez bicia ze też taki byłem hue hue.
klikało sie samemu na kilka nicków jednocześnie tropiąc innych i piętnując publicznie przyłapanych.
A potem wyrosłem z internetowych pieluch. Dziś Hanys to Hanys i innych nie ma.
Ale zauważam że są ciągle jeszcze ludzie w pieluchach którzy sie w to bawią.Niedorośli choć metryka pokazuje inaczej..
Nie wiem jak tutaj ale sporo for,portali ma obostrzenia przeciwko takim "dzieciakom" chroniąc sie przed tym umieszczaniem punktu w regulaminie że jeden IP jeden nick, wielonickowość to stały ban,ukrywanie sie za serwerami proxy czy stosowanie VPN powoduje że nie aktywuje sie w ogóle konta przy rejestracji. To utrudnia ale zawsze sie znajdzie sie dzieciuch który bedzie sie starał obejsć i posiadać więcej kont.
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: moderator »

Takie zakazy były dobre w zamierzchłych czasach ograniczonego dostępu do internetu. Dziś karta mobilna kosztuje 5zl za rok. Można więc mieć kilka sieci i IP za grosze. Adresy e-mail też nie są niczym ograniczone, po co więc tworzyć zasadę czy prawo, które z miejsca będzie nieskuteczne. Niestety takiego prawa sporo się tworzy w naszym kraju, a potem nikt gonie szanuje lecz stara się obejść. A wystarczy zwykła przyzwoitość i jak napisał Hanys pewna dojrzałość.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Starzy forumowicze nowe nicki a prawo zatrzymało się przed wiekami ... ?

Post autor: jacky6 »


Znakomite ujęcie sprawy przez moderatora ( admina ).
Niestety - rozwój internetu i wszelakich form przez niego ( internet a nie moderatora / admina ) rozpowszechnianych zaskoczył całą ludzkość.
Twórcy norm prawnych zakopali się w okopach ... Nie dokończę jakich / których.
Zastanawia mnie tylko, czy ktokolwiek / kiedykolwiek uchwyci ową "hydrę" za twarz.
Internet nie stoi w miejscu - zasuwa do przodu kosmicznymi krokami.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: sztani »

Można zmienić nick ale tak jak pisze Kuracjusz Nie zmieni to stylu ,charakteru pisowni . Mam jeden nick od samego początku i jedno konto, nie widzę potrzeby aby to zmieniać lub zakładać dodatkowe konta . Czemu miało by to służyć .
Awatar użytkownika
Blondi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 995
Na forum od: 23 mar 2014 00:51
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: Blondi »

Brawo Sztani....ja również jeden nick i jedno konto....po cóż się klonować na forach.
Kto chce mieć ze mną kontakt.....ten ma ,a kto nie ....nowy nick w tym nie pomoże.
Zresztą zawsze możne gdzie indziej znaleźć grono znajomych :mrgreen:
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

hanys pisze: 21 sty 2019 20:23 heh, był czas ze na innych forach tematycznych (nie związanych ze zdrowiem czy sanatoriami) była moda na posiadanie kilku kont,nicków.
Ba, mało tego pamiętam że nie raz i nie dwa że sie prowadziło dyskusje sam ze sobą, przyznaję bez bicia ze też taki byłem hue hue.
klikało sie samemu na kilka nicków jednocześnie tropiąc innych i piętnując publicznie przyłapanych.
A potem wyrosłem z internetowych pieluch. Dziś Hanys to Hanys i innych nie ma.
Ale zauważam że są ciągle jeszcze ludzie w pieluchach którzy sie w to bawią.Niedorośli choć metryka pokazuje inaczej..
Nie wiem jak tutaj ale sporo for,portali ma obostrzenia przeciwko takim "dzieciakom" chroniąc sie przed tym umieszczaniem punktu w regulaminie że jeden IP jeden nick, wielonickowość to stały ban,ukrywanie sie za serwerami proxy czy stosowanie VPN powoduje że nie aktywuje sie w ogóle konta przy rejestracji. To utrudnia ale zawsze sie znajdzie sie dzieciuch który bedzie sie starał obejsć i posiadać więcej kont.
Hanys

moda powiadasz? :shock: Tropiłeś, piętnowałeś i gadałeś sam ze soba? :lol:
Internetowe pieluchy, jak to nazwałeś, każdy przechodził, osobiście nie wyobrażam sobie funkcjonowanie na jednym forum pod kilkoma nicami, podobnie jak zdecydowana wiekszość użytkowników.
Zdarzyło Ci sie głupote zrobić, jestem w stanie zrozumieć, ale przyznać sie do tego na forum, to głupota do potęgi :roll:

Człowieku nie kompromituj się!

ps. Jest taki cytat "...żdźbło...belka..."
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

barsta..
Powiedz mi co jest dziwnego w przyznawaniu się do błędów czy zwykłych głupot popełnianych w przeszłości?
Ciebie to dziwi?
Dla mnie otwarte normalne mówienie o tym że w przeszłości nie byłem (i zapewne też nie będę w przyszłości) święty bądź też gadanie o głupotach które sie nie raz w swoim życiu nawywijałem jest oznaka dojrzałości i normalności. To normalne u mnie przyznac sie do niewiedzy, do błędu czy do popełnionej w przeszłości głupoty.
Nie raz w swoim życiu różne głupoty odwaliłem więc co ?
Według Ciebie mam sie tego za żadne skarby nie przyznawać? Udawać świętego świętszego niż najbardziej święci Święci?
Dziękuję postoję.... Na to patent w tym kraju mają osobnicy rodzaju ludzkiego co niedziela siedzący w pierwszych rzędach ławek kościelnych.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: darek »

a Ja Zgadzam się z Hanysem.

Dziś każdy może ....

Gdy chyba w 1992-3 roku Pewien Pan Informatyk zakładał mi pocztę e-mail nie do końca wiedziałem o co chodzi.
Minęło prawie 30 lat dzis w dobie szybkiego internetu poczty odbieranej nie tylko w Komputerach Stacjonarnych , laptopach , telefonach ale już w ..zegarkach mamy postęp przepływu danych ,przepływu informacji.

Chyba około 1997 roku założyłem sobie Prywatny adres e-mail -to ponad 20 lat ile mam adresów e-mail na które mógłbym zarejestrować kolejny Nick na Portalu ????
Mam drugi tego GIMAILA bez którego nie będzie aktywny telefon komórkowy.
Oczywiście mam też Adres Firmowy -ale podobnie jak służbowy telefon używam Go tylko w związku z Pracą .
Wszyscy DZIWIĄ się Kolo nosi dwa telefony ??? -Tak rozdzielam Pracę od Życia Prywatnego podobnie z e-mailami.
Podobnie z numerem komórkowym mam tak stary Numer ,że ilekroć idę do Salonu teraz T-Mobile to się ..dziwią ile lat mam Abonament dla Mnie dalej jestem klient Ery :)

Pan Administrator napisał że za 5 złotych można mieć Nową tożsamość i Nowe Konto na Portalu .

Osobiście uważam że jeżeli Ktoś potrzebuje i ma Potrzebe ZMIANY swych Nicków to albo ma coś do Ukrycia ,albo

Wszak sami napisaliście ,że potraficie Rozpoznać
Pytanie Czy to cokolwiek wniesie do Naszego Życia że przebojowy Mareczek szukający Sponsorek ujawni się ze jest w Potrzebie ?

Zauważcie ilu Portalowiczów jest pod Swymi Nickami 2-5 10 Lat ?
Zablokowany