Matczyna emerytura

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: Matczyna emerytura

Post autor: forumowicz »

Chodzi ci o to?co mi napisałeś ok wklejam,Chcesz aby forum dowiedziało się co niedawno pisałeś do niej?
Zachowaj się teraz jak trzeba,ok? To są twoje słowa,wg mnie szantaż owszem,może by tak sama Florka napisała o co chodzi, jesteś jej obrońca?
forumowicz

Re: Matczyna emerytura

Post autor: forumowicz »

Chcesz kontynuować? Twój wybór wg mnie bezsensowne dyskusję nic nie dające!
forumowicz

Re: Matczyna emerytura

Post autor: forumowicz »

No co pisałem? chętnie się dowiem,moja rada skończmy to! I nie piszcie do mnie na PW jak nie macie racji
forumowicz

Re: Matczyna emerytura

Post autor: forumowicz »

aby zakończyć z mojej strony temat,co pisałem do Florki ostatnio,wkleję wiec ,żadna tajemnica,czy w tym coś złego było,nie mnie oceniać oto:
Cześć, jakbyś znalazła chwilę,to mam takie pytanka,czy to jest prawda że w okresie od letnim większość ludzi przyjeżdżających do Polańczyka to rodziny z dziećmi, małżeństwa?jak wygląda sprawa dancingów,czy dużo na nich ludzi ogólnie i takich co chcą przeżyć romans? noclegi interesowałaś się tym? gdzie najbliżej i w dobrej cenie?i ostatnie jak tam z cenami,np cena obiadu w sanatorium czy w jakiejś knajpie,ile na dancingu kosztuje woda z cytryną albo piwo czy wino?i czy dużo jest komarów? Nigdy nie byłem w Polańczyku,rozważam więc wyjazd,ale nie chciałbym się nudzić,i wydać nie wiadomo ile kasy, dzięki za odpowiedź, pozdrawiam i życzę miłego weekendu, Zbyszek
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Matczyna emerytura i nie tylko dziecięce dodatki...

Post autor: jacky6 »


W rzeczy samej Mocium Panie i Mocium Panowie.

Jest znaczna ilość osób wypowiadająca się przeciw "rozdawnictwu" emerytur dla wielodzietnych matek.

Idąc tym samym tokiem rozumowania należałoby przeciwstawić się rozdawnictwu dla cukrzyków itd.

Bo dlaczego cukrzyca ma być chorobą bardziej uprzywilejowaną od na przykład reumatyzmu, neurologii itd ?

Jak ciąć to ciąć wszystkie postacie "rozdawnictwa".

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

forumowicz

Re: Matczyna emerytura

Post autor: forumowicz »

Tnij Waść,ja obciąłem wydatki na alkohol w Ciechocinku
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Matczyna emerytura

Post autor: GIENIA »

Emerytura , każdy z nas wie , czym ona jest , jednak wklejam ....
... comiesięczne świadczenie pieniężne przysługujące ubezpieczonemu, który zaprzestał aktywności zawodowej, za przepracowanie określonej liczby lat i po osiągnięciu określonego wieku.

Macierzyństwo , to nie zawód , matką jest się z miłości ....
forumowicz

Re: Matczyna emerytura

Post autor: forumowicz »

Mama - najbardziej niezwykły zawód na świecie
Wśród klasyfikacji zawodów, jednym z najtrudniejszych zawodów świata jest zawód Mamy. W hierarchii rodzinnej to z reguły najwyższe stanowisko, często dzielone z innym zawodem - Tatą. Mamy mają pod swoją opieka dzieci, w liczbie od 1 do nawet kilkunastu. Jednak z biegiem lat pod swoje skrzydła biorą również partnerów i partnerki swoich dzieci, a w przyszłości również wnuki. Często też niepostrzeżenie opiekują się przyjaciółmi swoich latorośli... i ich wymarzonymi zwierzętami… i Tatą.



Spośród wszystkich zawodów to prawdopodobnie jedyny, który wymaga całkowitej dyspozycyjności, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Matczyna emerytura

Post autor: Sloneczko »

Max pisze: 08 lip 2019 10:42 do Zdarka:
Inteligencja

Kolejną mocną stroną osób urodzonych pod znakiem Wagi /numerologiczna 5 ka/jest niewątpliwie inteligencja. To właśnie dzięki temu Wagi z łatwością odnajdują się w różnym towarzystwie, są w stanie wypowiedzieć się na wiele tematów, o których ktoś inny nie ma najmniejszego pojęcia. Dzięki tej umiejętności są postrzegane jako osoby o niebywałej inteligencji. dodam geny,no i nieskromnie zarozumiałość! rozumiesz teraz? miłego dnia przyjacielu :D :D :D
:lol: :lol: :lol: Max :kwiat: przestań już. I nie ufaj horoskopom :twisted:
forumowicz

Re: Matczyna emerytura

Post autor: forumowicz »

no tak kolejna zawiedziona swoim horoskopem,Ty rybo niedobra :serce:
Zablokowany