Matczyna emerytura

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: Matczyna emerytura

Post autor: forumowicz »

wygodne? nic złego z mojej strony nie było! nie ma tematu i tyle
forumowicz

Re: Matczyna emerytura

Post autor: forumowicz »

sprawa prosta,nieporozumienia trzeba wyjaśniać,nie widzę w tym nic złego,a nie od razu atakować,udawanie ofiary,następna prowokacja,amnezja następna
forumowicz

Re: Matczyna emerytura

Post autor: forumowicz »

A ja pozwólcie krótko chociaż nie w temacie skomentuję obraźliwe dla mnie osobiście określenie "dziunia" odnośnie mojej osoby. Każdy to określenie odbierze inaczej ja odbieram jako pustą laskę nie mającą intelektualnie nic do zaoferowania.
Ok Max. Dziękuję i zapamiętam.
Co do Darka i Twojej kolejnej wiadomości na priv (żenującym jest wklejanie jakichkolwiek prywatnych wiadomości na Forum - jakichkolwiek - szkoda , że nie wkleiłeś pewnego smsa z zeszłego roku....) -w Twoim sloganie są dziunie, kochanki; romanse - Darek zareagował na to określenie tak jak reaguje wrażliwy i podchodzący z szacunkiem do ludzi facet. Dlatego właśnie z takim człowiekiem się PRZYJAŹNIĘ Max. Czaisz co to przyjaźń? Nawet na Forum? I takich właśnie mężczyzn szanuję i takim ufam.
Przepraszam Was wszystkich za to , że tak się potoczyła rozmowa ale nie zostawię bez komentarza pewnych rzeczy. Znikam bo i w temacie właściwym nic już do dodania nie mam a naprawdę nie chcę psuć atmosfery bardziej niż konieczne.
forumowicz

Re: Matczyna emerytura

Post autor: forumowicz »

To nie jest miejsce na wyładowanie swoich frustracji , oczywiście mogę tego nie czytać , jednak temat założony ma swój tytuł .
Chciałabym aby jednak był otwarty może czyjaś argumentacja trafi do mnie , niemniej wnioskuję do Moderatora aby usunął wszystkie posty nie mające nic wspólnego z tematem
Powinnam to zrobić innym trybem ale myślę , że nasz Moderator zerka .

Kto chciał to przeczytał bardzo ciekawe dywagacje i wyrobił sobie pogląd na niektórych forumowiczów , a kto nie, to może i dobrze :?
forumowicz

Re: Matczyna emerytura

Post autor: forumowicz »

Cytować wpisy z PW ?to jakieś rozchwianie emocjonalne. :shock:
Kuracjusz54
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20156
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Matczyna emerytura

Post autor: Felice »

"Zawsze było łatwo nienawidzić i niszczyć. Budowanie i pielęgnowanie
jest znacznie trudniejsze."

- Królowa Elżbieta
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7128
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Matczyna emerytura

Post autor: jacky6 »

bibi pisze: 08 lip 2019 18:48 ...wnioskuję do Moderatora aby usunął wszystkie posty nie mające nic wspólnego z tematem...

Idąc tą drogą zapracowałaś na nowy nick od pewnego Zacnego Gentelmana.

Sygnalistki.

Prędzej Imć Admin / Moderator zawiesi skobel po Twoim zgłoszeniu bo analiza wszystkich wpisów to dzieło drzewiej zatytułowane "Syzyfowe prace".

Pozdrawiam z uściskami.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
forumowicz

Re: Matczyna emerytura

Post autor: forumowicz »

Jacky nie mam potrzeby odczuwania Twoich uścisków :roll: , ja przynajmniej zrobiłam to oficjalnie i mam w głębokim poważaniu co o tym sądzisz - sory za szczerość
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7128
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Matczyna emerytura i nie tylko dziecięce dodatki...

Post autor: jacky6 »


Pacjenci cierpiący na pęcherzowe oddzielanie się naskórka (EB) wszystkie niezbędne opatrunki otrzymają całkowicie za darmo – poinformował minister zdrowia Łukasz Szumowski.
Wskazał, że takie rozwiązanie będzie dotyczyło ok. 100 chorych.

Dorosłym osobom rosną dłonie, stopy, uszy. Ta choroba skraca życie o około 10 lat.
Chorym na akromegalię w dorosłym życiu zaczynają rosnąć dłonie, stopy, uszy i nos.
Powiększają się także narządy wewnętrzne – serce czy wątroba....

Wraz z lipcową listą refundacyjną wzrosły dopłaty pacjentów do opatrunków stosowanych przy pęcherzowym oddzielaniu się naskórka (epidermolysis bullosa, EB).
Rodzice chorych zwracali uwagę, że to kolejny w ostatnich latach wzrost dopłat do opatrunków stosowanych w EB.
Szacowali, że miesięczny koszt pielęgnacji chorego na EB od lipca wynosi ok. 8 tys. zł (m.in. koszty opatrunków, igieł, płynów do dezynfekcji, maści, odżywek).

:mrgreen: :ugeek:


Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20156
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Matczyna emerytura

Post autor: Felice »

A jak się to ma do matczynej emerytury?
Zablokowany