Matczyna emerytura

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20152
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Matczyna emerytura

Post autor: Felice »

Mama 4 plus, czyli rodzicielskie świadczenie uzupełniające, to świadczenie, które nie wymaga wcześniejszych składek, finansuje je wyłącznie budżet państwa. Ma to na celu zapewnienie dochodu osobom, które nie podjęły zatrudnienia lub z niego zrezygnowały ze względu na wychowywanie dzieci, przez co nie nabyły prawa do emerytury. To zadośćuczynienie za poniesiony trud.
Finansuje budżet państwa czyli my płacący podatki.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7810
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Matczyna emerytura

Post autor: darek »

Florka pisze: 08 lip 2019 17:56 A ja pozwólcie krótko chociaż nie w temacie skomentuję obraźliwe dla mnie osobiście określenie "dziunia" odnośnie mojej osoby. Każdy to określenie odbierze inaczej ja odbieram jako pustą laskę nie mającą intelektualnie nic do zaoferowania.
Ok Max. Dziękuję i zapamiętam.
Co do Darka i Twojej kolejnej wiadomości na priv (żenującym jest wklejanie jakichkolwiek prywatnych wiadomości na Forum - jakichkolwiek - szkoda , że nie wkleiłeś pewnego smsa z zeszłego roku....) -w Twoim sloganie są dziunie, kochanki; romanse - Darek zareagował na to określenie tak jak reaguje wrażliwy i podchodzący z szacunkiem do ludzi facet. Dlatego właśnie z takim człowiekiem się PRZYJAŹNIĘ Max. Czaisz co to przyjaźń? Nawet na Forum? I takich właśnie mężczyzn szanuję i takim ufam.
Przepraszam Was wszystkich za to , że tak się potoczyła rozmowa ale nie zostawię bez komentarza pewnych rzeczy. Znikam bo i w temacie właściwym nic już do dodania nie mam a naprawdę nie chcę psuć atmosfery bardziej niż konieczne.

????????????????

Co do Darka i Twojej kolejnej wiadomości na priv

z całym SZACUNKIEM prosze podać KIEDY przesłalem wiadomość na Priv ?
Nie lubie kiedy Moje Imię tak Realne jak i Forumowe jest UŻYWANE w kontekście toczącej sie wymiany .
Proszę o określanie o Kogo czy jaki Nick chodzi ..wszak Ty sama poprawiłaś ,że Popełnił literowkę bądź ????

Co zaś Tyczy się " < OKREŚLENIA -----DZIUNIA

Osobiście Uważam że Jest to bardzo Ładne NIKOMU NIC nie ujmujące Określenie Ładnej Pociągającej Pani.

Określenie czy Forma -DZIUNIA jest nieraz Traktowana podobnie jak Zwrócenie się do ŁADNEJ Pani Określeniem KOCHANA -Wszak nie przez wypowiadającego ale ogólnie :serce:
forumowicz

Re: Matczyna emerytura

Post autor: forumowicz »

Skończę to,dla mnie dziunia ładnie brzmi,ale każdy , każda interpretuje,ocenia wg siebie,nigdzie w internecie nie pisze że jest to obrażająca nazwa,co do wklejenia wiadomości z PW, uczyniłem to na wyraźne życzenie !Twojego przyjaciela?adwokata?kogo jeszcze?Fajnie że masz taką osobę,co Ciebie reprezentuje na forum, dobranoc!
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Matczyna emerytura

Post autor: jacky6 »

lubelanka64 pisze: 08 lip 2019 17:39 Nie chcę "matczynej emerytury", wystarczy mi moja ciężko wypracowana.
Nie chcę "dziadowskiej emerytury, wystarczy mi moja ciężko wypracowana.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
forumowicz

Re: Matczyna emerytura

Post autor: forumowicz »

Już kiedyś pisałem,nigdy nie atakuje nikogo pierwszy,ale bronię się, pierwszy raz w historii mojej obecności na forum zostałem zaatakowany na PW, niesłusznie,i niczym tego nie usprawiedliwisz ani Ty ani Twój adwokat forumowy,koniec tego, wracajcie do tematu wątku.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20152
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Matczyna emerytura

Post autor: Felice »

Max znowu popis robisz? Zastanów się po co...
forumowicz

Re: Matczyna emerytura

Post autor: forumowicz »

Felice,masz coś do mnie?naprawdę wasz trójkąt mnie nie interesuje
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24605
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Matczyna emerytura

Post autor: ewasz »

Ręce opadają ....
Życie jest takie kruche ......czy warto tak niezdrowo się podniecać? W imię czego, po co? Życie i tak biegnie swoim torem i nic ani nikt nie jest w stanie tego znienić.
Czy nie lepiej pożartować i piśmiać się.
forumowicz

Re: Matczyna emerytura

Post autor: forumowicz »

Witam,krótko i na temat,kończę jako pierwszy,czy ostatni,bay bay :D
forumowicz

Re: Matczyna emerytura

Post autor: forumowicz »

Problemy same się nie rozwiąžą trzeba pomocy medyka. :shock:
Kuracjusz54
Zablokowany