Zapach Kobiety

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1260
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Zapach Kobiety

Post autor: wiktor64 »

Witam :D :D
Kurcze nie wiem w jakim dziale pisać
ale ta droga zycze wszystkim kobietom
zdroweczka i dobrych przydziałów
z oikazji Dnia kobiet zyczy wiktor 64 :serce: :serce: :kwiat: :kwiat:
mary jo
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2409
Na forum od: 13 mar 2015 22:05
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Zapach Kobiety

Post autor: mary jo »

Wiktor :) dział zapachowy jest akuratny ;)
Jesteśmy dziś otulone zapachem Szczęśliwej Kobiety :lol: i niech tak pozostanie :D
Dzięki za życzenia :)
kwiatek131
Posty: 2
Na forum od: 06 maja 2022 10:50

Re: Zapach Kobiety

Post autor: kwiatek131 »

Jakiego rodzaju perfumy są Waszymi ulubionymi i dlaczego? W moim przypadku uwielbiam wszelkiego rodzaju perfumy z nutą kwiatów, delikatne i długo się utrzymujące.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4388
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Zapach Kobiety

Post autor: Kleinehexe »

Mam swoje jedne ulubione perfumy o nucie kwiatowo-owocowej. Nie drogie, chyba mało znane (nie wiem, bo się kompletnie na tym nie znam :D ). Używam ich od lat. Bywało, że użyłam innych, ale i tak zawsze wracałam do tych jednych, bo idealnie komponują się z moim naturalnym zapachem. Nie raz zdarzyło mi się usłyszeć, że ładnie pachnę, również od kobiet, które potem kupowały te perfumy, po czym mówiły, że to nie jest to samo, że na nich pachną inaczej. Dlatego już nie kombinuję, nie szukam, jestem pod tym względem wierna i nie zdradzam Bruna Banani. :lol: Uważam jednak, że najważniejszy jest ten zapach, którym obdarzyła nas natura. Można trochę zadbać, by był szczególnie przyjemny, a perfumy mają go tylko podkreślać.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Zapach Kobiety

Post autor: andrzej1955 »

Odnowiony Bardzo......Pachnący Temat- cieszę się bo sam lubię przyjemnie pachnieć nie wspominając już o Płci Pięknej :D ostatnio odkryłem nowy zapach Vabun- Majdana-jego samego nie lubię ale perfumki wypuścił-moim zdaniem b, dobre :D
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4071
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Zapach Kobiety

Post autor: Bibi2 »

Hejka , oczywiście wznowienie tematu zawdzięczamy reklamie , za chwilę pani kwiatek wstawi nam link do perfumerii :lol:

Lubię zapachy , to taka moja mała słabość :oops:
Poza swoim (prawie ) stałym składzie ostatnie zakupy to : Chopard Happy- Lemon Dulci i Radiant Mirage - Estee Lauder
z akcentem na ten drugi . Zobaczymy jak Chopard będzie wybrzmiewał w wyższej temperaturze :kwiat:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Zapach Kobiety

Post autor: darek »

Temat rzeka.
Ostatnio miałem przyjemność poznać podczas wizyty u doktora pewnej Pani od lat mijaliśmy się w tzw poczekalni
Owa Pani przed wejściem do gabinetu użyła jakiegoś środka w postaci Perfumu -Wody czy coś podobnego.
Jako ,że owe badania średnio około 5-6 godzin i kolejne przemieszczanie pomiędzy kolejnymi gabinetami.
Dawało się odczuć delikatny zapaszek.
Wiadomo mężczyzna ma łatwiej zmiana koszulki nie problem.
Owa Pani również zmieniła
Ktoś rzucił hasło ,że .............Przyszła się przebierać
Z całkowitym spokojem Pani wstała a było Nas tradycyjne 10 Osób w pomieszczeniu i wygłosiła krótki monolg

Po zakończeniu owa Para wyszła

Okazuje się ,że a co potwierdzą WSZYSCY ,że Osoby przyjmujące leki choć byśmy na nich wylali Litry Perfum czy Wód nie zmienią zapachu skóry
Skóry ,która nasiąka lekami farmakologią

Oczywiście Wiele Osób idzie na łatwiznę i nie zmienia w ciągu dnia ubrania a jeszcze nie daj Boże w jednej koszulce chodzi 2-3 dni bo....
Oczywiście są środki ,które neutralizują zapach skóry czy choroby

Jadąc do wód czy nawet idąc do pracy nie wyobrażam sobie nie mieć koszuli na zmianę .
Ktoś powie FOBIA
Może ma rację ,ale biorąc ponad 40 tabletek dziennie oraz mając 10 injekcji Muszę w jakiś sposób zadbać o INNYCH
Chorując kilka wiosen to już zaczyna moja skóra dawać o tym informację ,że ...

Oczywiście Bardzo miło jest przebywać w Towarzystwie ŁADNYCH ZAPACHÓW
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4388
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Zapach Kobiety

Post autor: Kleinehexe »

Bibi2, nie ważne powody odgrzania tematu. Ważne, że można miło podyskutować. 😊

Darku, potwierdzasz tylko powiedzenie, że jesteśmy tym co zjemy. Niestety w przypadku leków nie ma wyjścia, trzeba je brać, gdy ratują nam życie, to ważniejsze niż przyjemny zapach skóry. W innym przypadku, można podkręcić jej zapach, a nawet jej smak ;) poprzez dietę.
Co do Twojej fobii, to jest ona bardzo korzystna dla otoczenia, a i Tobie myślę daje komfort, więc niech sobie ludzie gadają o przebierankach. To tylko złe języki ludzkie, którymi nie warto się przejmować. Strząsnąć to "błotko" z siebie, udeptać i stanąć dzięki temu wyżej, być ponad to. :D
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4071
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Zapach Kobiety

Post autor: Bibi2 »

Kleine , gdyby to było dla mnie takie ważne (powód który przytoczyłam) to bym nic nie napisała :)

Jak szukam czegoś nowego to mam swój patent na eliminację zapachu , jak do tej pory zawsze się sprawdza .
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Zapach kobiety i aromat mężczyzny ...

Post autor: jacky6 »

Kleinehexe pisze: 07 maja 2022 19:28 ...nie ważne powody odgrzania tematu.
Ważne, że można miło podyskutować. 😊

Wow, ale aromaty męskie ...
I co się z nami chłopami stanie ?

:mrgreen: :ugeek:

ODPOWIEDZ