TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

Kuracjusz ,bez komentarza,zobacz do lusterka
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

Ty mnie oceniłeś,ja pozostawię twoja osobę bez oceny,wystarczy twoja fotka w awatarze
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: Felice »

Florka piszesz,ze Twoja córka omija kościół,no cóż, taki wybór jej czy mamy,nie musisz tego pisać oficjalnie na forum,nie namawiaj innych do złego!
Max a czy przypadkiem nie żyjemy w kraju w którym jest wolność słowa i wyznania?
Jeszcze obecnej władzy nie udało się całkowicie zamknąć nam ust,choć nie powiedziane że do każdego o 6 rano mogą zapukać panowie w czarnych kominiarkach...ostatnio bardzo modne to się zrobiło,tylko szkoda,że nie pukają do drzwi prawdziwych przestępców.
No niestety ostatnio tak się porobiło,że nikt z nas nie zna dnia i godziny. Mordowane jest dziecko w szkole i jak się okazuje największą rolę nie odgrywały chuligańskie porachunki,tylko to że był szykanowany i gnębiony z powodu innego wyznania. Straszne,prawda? Co w imię Boga może zrobić ONR-owski wyznawca.
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

ok piszcie sobie wg tej wolności co chcecie!
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

ja wszystko co chciałem na tym forum się dowiedziałem,kto tutaj pisze,wiec misje spełniłem. pogoda piękna bawcie się,odpoczywajcie!
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

Najzatwardzialsi więźniowie nie tolerują przestepstw na dzieciach i kobietach a gość pisze ,że księźule to tacy sami jak każdy z nas mają przecież potrzeby w tym seksualne.Bo o pedofilii tych zaklamanych przestępców bez kary :evil: jest ten temat.
:?
Kuracjusz54
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

naucz się czytać! wklej mi wpis ,na którym napisałem że to toleruje! koniec tematu z mojej strony,najwyraźniej do dyskusji z Maxem trzeba dorosnąć.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: andrzej1955 »

Max pisze: 18 maja 2019 13:23 ja wszystko co chciałem na tym forum się dowiedziałem,kto tutaj pisze,wiec misje spełniłem. pogoda piękna bawcie się,odpoczywajcie!
Rozumiem z tego że prowadziłeś tu ankietę lub byłeś sygnalizatorem-a temat to -preferencje seksualne,upodobania polityczne,kwestie wiary,a do dyskusji i odpowiedzi na prawdziwe argumenty trzeba rzeczywiście dorosnąć :!: a swoją drogą ciekawy jestem czy oglądałeś ten Dokument Filmowy o którym tu piszemy :?: przedstawiciel kościoła arc.Polak twierdzi że nie jest to atak na kościół-a niektórzy wiedzą lepiej i twierdzą że jednak jest :roll:
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: ricolo666 »

Brawo MAX ,szacun za odwage i obiektywne ocene ,to forum jest zdominowane przez ludzi o pogladach liberalno -lewicowych ,hipokrytow ktorzy maja krotka pamiec i wielbia minione rzady ,tacy wrazliwi tyle tylko ze jak ktos ma swoje zdanie to fala hejtu,to jest ich wolnosc slowa ,rzygac sie chce,gdzie byliscie jak kobieta wzucila lep swini do meczetu ,nie broniliscie jej a tu za pofanacje Matki Bozej bierzecie ja pod swoje skrzydla i lamet jak mogla policja o 6 rano ja nachadzic ,sami sobie zaprzeczacie ,typowe myslenie rasowego leminga.Czekam na jad z Waszej strony :lol:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: andrzej1955 »

Tak to forum jest zdominowane przez ludzi myślących,trzeźwo patrzących,mających swoje zdanie i umiejących je podpierać argumentami :!: jesteś z lubelskiego to może zgłoś się do wojewody Czarneckiego-może przyzna Ci jakiś medal,albo dyplom za walkę z LGBT-będzie bardzo ładnie wyglądał na piersi albo to drugie na ścianie-a dzieci chronić przed edukacją seksualną bo to przecież seksualizacja,lewactwo i wszelkie inne zło-proponuję tylko żeby decydować za swoje dzieci a nie innych rodziców-aby już nigdy i u żadnego dziecka nie powtórzyły się sytuacje Pedofilii Przestępców w habitach-a co gorsza w purpurach-miejmy nadzieję że przed Sądem Bożym którym ciągle straszą wiernych-dosięgnie ich wcześniej ręka sprawiedliwości i odpokutują jeszcze swoje przestępcze grzechy-tu na ziemi i w więzieniach :!:
Zablokowany