TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

] " Zmowa milczenia" – tak arcybiskup Malty Charles Scicluna nazwał korporacyjną kulturę tajemnicy wokół pedofilii klerykalnej. Odkrywanie tej tajemnicy jest jak wchodzenie do kolejnych kręgów dantejskiego piekła. To dzięki tej zmowie księża Paweł, Dariusz, Walerian i wielu innych mogli przez lata krzywdzić dzieci. Pozwolił im na to system, który ich chronił i dawał poczucie bezkarności.....")

Taka sama zmowa jest w Polsce ,tylko zadziwiający jest fakt iż duchowni katoliccy mówią ,že nie ma ataku na kościół lecz jest poważny problem ,dochodzi do największych zbrodni bo na dzieciach ,a wierni wiedzą swoje szok i hańba .Swiat kladzie przestępców na tace do odstrzalù a wierni kk w Polsce kładą się plackiem na palcach w obronie morderców dzieci i kobiet ,bo zakonnice są kobietami . :evil:
Kuracjusz54 [/b]
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

ricolo666, nie będzie jadu, zdecydowanie :lol:
Jad to zło, które czeka za rogiem na Nas. :lol:
To co zostało przez Ciebie napisane, też ma rację bytu, bo to jest Twoje zdanie, tylko po co ten jad przedwyborczy?
Skąd to się bierze? To jest siła indoktrynacji...
O jak w koło jest wesoło...tylko żeby tych wyborów nie było... :lol:
Pozdrawiam
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

skąd Kuracjusz i inni mogą wiedzieć coś na temat kościoła,księży,zakonnic,skoro oni maja jedyny cel,oczerniać,walczyć,niszczyć! Kuracjusz napisz oficjalnie tutaj jak jesteś taki chojrak,jaka wyznajesz religię i jaka opcje polityczną popierasz!
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

no proszę Andrzeju o czym chcesz popisać ze mną na argumenty? dawaj,ale tylko argumenty,konkrety!
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

Nie chcę nawet myśleć o dyskusji z kimś ,kto jest po stronie przestępców seksualnych w czarnych kieckach , nie broni dzieci i kobiet tylko stoi po stronie przestępców będąc ślepym iž ci przestępcy sami mówią głośno Tak skrzywdziłem,proponuje tobie pieniądze :? :shock:
I nie przemawia prze ze mnie jakaś dyskryminacja kogo kolwiek. Nic do rzeczy ma kto w kogo wierzy ,ja o swojej niewierze pisałem .Trzeba czytać innych a nie toczyć pianę broniąc przestępców tych od wojen krzyżowych ,inkwizycji gwałtów w sierocincach itd .Ale by tak się zachować trzeba widzieć i oceniać .Dobrze ,že wielu Polaków stanęło po stronie ofiar przeciwko mordercom dzieci za drzwiami tym razem kościołów . :evil:
Kuracjusz 54
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

kończę dyskusje bez sensu,jeszcze raz Ci powtórzę tutaj,ani raz nie napisałem,ze bronie przestępców! napisałem tylko,ze księża to też ludzie,więc trzeba karać ich tak samo jak i innych,napisałem też,że uważam to za politykę przedwyborczą/takie jest moje osobiste zdanie/ i trzeba karać wszystkich pedofili bez względu kim są! nie umiesz czytać? czy nie chcesz umieć? jesteś ateistą ,ja nie,więc dyskusja ta nie ma sensu,nie chodzisz do kościoła,nie masz pojęcia u działalności kościoła,organizacji,nic nie wiesz o księżach,zakonnicach,podniecasz się coś gdzieś usłyszysz oglądniesz,wpisujesz po kilka razy te same slogany,nie gniewaj się,dla mnie jesteś normalnym hejterem! i poziomu dyskusji z tobą nie przyjmuje,baw się dobrze,życzę Ci wszystkiego najlepszego!
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7129
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Mówcie wszystkim - dokumentów jest wiele.

Post autor: jacky6 »

ricolo666 pisze: 18 maja 2019 18:37 Brawo MAX ,szacun za odwage i obiektywne ocene ,to forum jest zdominowane przez ludzi o pogladach liberalno -lewicowych ,
hipokrytow ktorzy maja krotka pamiec i wielbia minione rzady ,
tacy wrazliwi tyle tylko ze jak ktos ma swoje zdanie to fala hejtu,to jest ich wolnosc slowa ,
typowe myslenie rasowego leminga.

Nie jesteś odosobniony w swoim świata i forum widzeniu.
Jeden krzykacz jest w stanie zakrzyczeć cały tłum.
Dokumentacja jest w programach tv, tamże libero - lewica zakrzykuje wszystko co się da.
Jedynym argumentem jest argument siły, czyli krzyku.
:mrgreen: :ugeek:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7129
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Mówcie wszystkim - dokumentów jest wiele.

Post autor: jacky6 »

jacky6 pisze: 18 maja 2019 00:21 TVP Info pokaże film Sylwestra Latkowskiego „Pedofile” z 2005 r.
Jak mówi reżyser, „film jest niewygodny dla każdej ze stron”. Sam miał usłyszeć, że obraz „już nigdy nie ujrzy światła dziennego”.
Obraz będzie można obejrzeć w sobotę o godz. 22.00.

Oglądał ktokolwiek ?
:mrgreen: :ugeek:
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

Czytam i czuję się jak w równoległej rzeczywistości ..Max brak mi słów. Frustracja jest w Tobie ogromna. Nadmiar wykrzykników w postach też... Masz prawo do swoich poglądów jak i ja do swoich. I jeżeli uważasz, że można siłą zmusić myślącego racjonalnie nastolatka do wiary jesteś średniowiecznym głupcem. Złem jest bezmyślne klepanie różańca , bicie pokłonów. Boga czuję w śpiewie ptaków, w pracy w hospicjum, w otaczającej przyrodzie, w uśmiechu do ludzi, w życzliwości. Tam jest wiara i Bóg. I chcę mieć realnie dobre a przy tym myślące samodzielnie dziecko . Żyj swoim życiem i przestań się tak pienić, bo znowu zaliczysz spektakularne odejście. Z kolejnym kontem w tle.
I uwierz umiem namawiać "do złego" ale raczej to złe kojarzy się pozytywnie i nikomu realnej krzywdy nie zrobi. Może przydało by Ci się tak przy okazji...A mnie możesz spalić na forumowym stosie. Ot tak...
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

Mleko odražających czynów duchownych kk rozlało się i nikt z krzykaczy obrońców duchownych tego nie zatrzyma.Chile, Irlandia, Stany Zjednoczone i inne kraje ,w których prokuratorzy wchodzą do archiwów kościelnych ujawniając ogrom przestępstw tej grupy ludzi .To nie murarze, nie kierowcy autobusów ,to osoby mające na ustach Boga od nich wierni spodziewają się w całym świecie zachowań godnych ich posługi .A tu zgjilizna, przestępczość zorganizowana ,pedofilia nie karane .Dlatego jest to teraz widowisko smutku i złości tak spektakularne. :shock: :? :cry: (..." do więzienia na 12 lat trafił ksiądz Brendan Smyth, który w ciągu 40 lat zgwałcił blisko sto dzieci. ....") :evil: :evil: :evil:
Kuracjusz54
Zablokowany