TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

Florka,masz dużo racji,Boga ma się przede wszystkim w sercu,nie można nikogo zmusić do wiary,bezmyślne modlitwy nie dorównują dobrym uczynkom,każdy jest wolny i ma prawo do własnych poglądów,Kościół to nie tylko księża ale wszyscy katolicy,powinniśmy umieć się wspólnie modlić,jak również przystępować do sakramentów,wtedy nasza wiara jest pełna.Trzeba uszanować wolę młodego człowieka ale własnym przykładem pomóc mu znaleźć Boga,serdecznie pozdrawiam
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: ricolo666 »

Felice pisze: 18 maja 2019 22:42 Riccolo666 jadu nie będzie bo już cały wyrzygałeś w swoim poście.
Witam ,dzieki Felice :) ,pisze to co mysle na ten temat i nie staram sie przypodobac innym wbrew swojm pogladem i nie plyne w glownym nurcie jaki tu na forum jest przedstawiany przez forumowiczow.Jeszcze na koniec wspomne ze pedofilja jest marginilizowana przez hierarchie koscielna i powinni w rownym stopniu odpowiadac razem ze sprawcami,nadmienie jeszcze ze do kosciola mi baaaardzo daleko.Milej niedzieli
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

Czy wiecie że, w archidiecezji katowickiej od października 2018 odbywaja sie szkolenia dla księży w temacie: "W trosce o ofiary. Jak reagować w przypadku zgłoszeń nadużyć seksualnych?" Ksiadz prowadzacy szkolenia wywodzi się z mojej parafi w której, nawiasem mówiąc, nigdy sie nie politykowało.
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: moderator »

Ostatnie wpisy były bardzo nie na temat i znów musiałem z przykrością zareagować usuwając je. Proszę o powrót do kulturalnej dyskusji na temat i nie obrzucanie się wzajemnie błotem, za to, że ktoś ma odmienne poglądy.
Wiem, każdy z Państwa też to wie, temat jest trudny, ale tylko spokojna dyskusja, a nie krzyk może doprowadzić do jakiegoś konsensusu zamiast zaogniać spór.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: margot »

Czytam ...czytam ….i czytam ... :roll:
każdy i to dosłownie każdy :roll: jest zbulwersowany tematem ....nawet ten :shock: , który został odsunięty od pracy z dziećmi z w/w powodów …
ale jest obrońcą ,,dajemy" " …
Przyznaj się człowieku za co cię wywalili z pracy z dziećmi wiele lat temu bo jeszcze moment i napiszę :!: :!: :!: wyznawanie wiary i durne tłumaczenia forumowiczom zakrawa na kpinę :evil:
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

o ciekawe,kogo wywalili,to już jest wpis który wg mnie podlega pod prokuratora,no ale czekajmy na dalszy rozwój sytuacji
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

robi sie nieciekawie,tak dla ciekawości do koleżanki Margot z forum,bez względu o kim tutaj pisze:art. 234 k.k. oraz sprzed prawie 2 lat: 267 k.k.
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

Margot, myślę, że jeżeli masz takie informacje, są sprawdzone a i tak pisząc tego posta zasiałaś ziarno nieufności powinnaś napisać o kim myślisz. Druga sprawa, że jeżeli osoba ta poniosła już karę i zmieniła swoje życie powrót do przeszłości może człowieka zniszczyć. Do przemyślenia. Mam nadzieję, że poczta nie grzeje się na wymianie informacji ukrytych i będziemy transparentni wobec siebie.
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

pomyłka
Ostatnio zmieniony 21 maja 2019 09:57 przez forumowicz, łącznie zmieniany 1 raz.
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

Florka nie dowiesz się konkretu! to po prostu przykład mowy nienawiści.
Zablokowany