TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

żeby jeszcze podgrzać temat to napisze coś takiego,w jakim celu człowieku,szantażowałaś telefonicznie/rzekomymi czy prawdziwymi nagraniami z pobytu kuracjuszy czy kuracjusza/w temacie doniesienia rodzinie,czy miejscu pracy rodziny? dostane odpowiedź?
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

ciekawe tematy prawda? mogę tylko jedno napisać,uważajcie na takich ludzi!
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: Nutka »

Druga sprawa, że jeżeli osoba ta poniosła już karę i zmieniła swoje życie powrót do przeszłości może człowieka zniszczyć.
A czy jest taka kara,która by rekompensowała krzywdę wyrządzoną dziecku,Florciu,i to w taki sposób ;)
Dla mnie nie ma ....i litości żadnej .
Zgadzam się,że może zniszczyć człowieka,ale ofiara jego czynów skazana jest z góry na zniszczenie do końca życia ;)
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: violet58 »

Witam wszystkich ...
Zakładając temat chciałem zwrócić uwagę na dokument stworzony przez braci Sekielskich. Wiedziałem, że może być to temat dość trudny i kontrowersyjny, podobnie jak to miało miejsce w podobnych, podejmowanych już na tym forum tematach. Nie przypuszczałem jednak, że mimo powagi i trudnego tematu wykorzystywania seksualnego małoletnich w Kościele katolickim w Polsce, stanie się on asumptem do jakichkolwiek wycieczek ad personam.
Stąd moja prośba, jako założyciela tematu, do Administratora/Moderatora forum, o zamknięcie tematu.
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

nie pomoże zamkniecie tematu,serwer wszystko nagrywa. ale chyba to najmądrzejsze wyjście z sytuacji.
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: Nutka »

No szkoda,Violet....temat dobry i potrzebny ;)

I chciałoby się powiedzieć....a nie mówiłam.... ;)
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

moja propozycja jest następująca:osoby robiące sobie wycieczki ad personam/bez względu czy z konkretnym nickiem czy nie/,usuwać z forum! może w ten sposób ,każdy przemyśli co pisze,wprowadzić to od teraz
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

może propozycja głupia,ale patrząc na historie tego forum,może warto coś wy myśleć drogi Adminie,za dużo wartościowych ludzi zniknęło z forum ze względu właśnie na ataki personalne,forum to stało się po prostu zwykłym forum dla hejterów,itp,myślę tutaj o Na każdy temat
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: darek »

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????
QWA Ludzie czy Wy wszyscy nie umiecie bez INTRYG.
Kolejny temat ma Byc zamknięty bo pojawiają się Insynuacje.

Kolega Violet zapodał TEMAT dotyczący Dokumentu .

I na ten temat wypowiadajmy się w tym Temacie .

Jest zakładka o tzw "Dupie Maryni"
Tam piszmy sobie co slina przyniesie może nawet i obrażajmy się czy insynujmy.

Każdy Poważny Temat schodzi na PSY bo zaraz pojawiają sie wpisy nie dotyczące .

Pamiętam jak swego czasu pochwaliłem się i założyłem Temat Dotyczący BRASOLETY .

Nie było merytorycznej rozmowy był HEJT dotyczacy koloru bransolety.

Ktoś zainwestował Prywatne pieniądze Stworzył portal ,który w zamysle miał pomagać Osobom które wyjeżdżają na Kurację

Miał być dział dotyczący Obiektów a tam - po kilku interesujących wpisach -[pupa] Maryna i wpisy nic nie wnoszące z cytatami ,których nikt nie umie zrozumieć

Każdy zapodany Temat konczy się kłótnią lub Hejtem bo coś komuś teges.

Wiem czasy są TRUDNE -Społeczeństwo podzielone .

Ale zadam -
-Każdej
-Każdemu

Tylko jedno Pytanie ile jeszcze pożyjesz ,po co ten Jad.
Wystarczy że Oni tam u góry się kłóca ,ale na koneic i tak Razem piją gorzałę i się z Nas śmieją .

LUDZIE SZANUJCIE się życie tak szybko mija
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

Darek...To nie jest temat dotyczący koloru bransoletki. To jest poważne oskarżenie. Jak dla mnie. To, że są tu różne grupy to wiemy. To, że są sympatie i antypatie wiemy. To, że są wojny podjazdowe też. To, że kwitnie obsmarowywanie tyłka na priv też. Nawet do mnie napisano i to w Twoim temacie. Rzygać mi się chce na takie akcje więc jasno temat ucięłam. Mówię co myślę, a przyjaciół dobieram bardzo starannie. I nie...ten temat nie powinien być zamknięty bez wyjaśnienia. Z obydwu stron. Powiem Wam szczerze bo trochę mnie i moje poglądy znacie, że jestem osobą otwartą i chętnie mówię o tym co czuję. Jeżeli każde słowo ma być na privie lub podczas rozmów rozwijane w chory ukryty sposób nie dziwmy się, że tak wiele, aktywnych i wartościowych osób znikło. Tylko czy to jest do końca dobry sposób?
Zablokowany