TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7821
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: darek »

violet58 pisze: 11 maja 2019 19:41 Od dziś na YouTube film TYLKO NIE MÓW NIKOMU - dokument Tomasza Sekielskiego >>>https://www.youtube.com/watch?v=BrUvQ3W3nV4
Drodzy Państwo

W tym temacie piszemy o ........
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: andrzej1955 »

Witam,Wielka Prośba do Admina o wiele cierpliwości i o usunięcie wszystkich nie merytorycznych wpisów bo temat Dokumentu Sekielskich jest bardzo Ważny i nie powinien być zamknięty-przy okazji Podziękowania dla Naszego Kolegi że go założył :!: Pozdrawiam
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

Florka pisze: 21 maja 2019 12:17 Darek...To nie jest temat dotyczący koloru bransoletki. To jest poważne oskarżenie.
Sprawa prosta, ta osoba która napisała to oskarżenie powinna podać konkret,o kim to jest napisane,w przypadku braku takiej odpowiedzi, usunąć tą osobę z forum bezpowrotnie, to nie są już plotki itp to jest konkretny zarzut,oczekuję nicku,imienia i nazwiska,jeżeli admin zamiecie to pod dywan,żegnam się z tym forum,nie mam zamiaru brać udziału w chorym plotkowaniu i oczernianiu innych,tyle z mojej strony,czasem bywam poważny!
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: moderator »

I znów zgłoszenia o pisaniu nie na temat.
Bardzo proszę się nie nakręcać. Proszę o nie podawanie tu publicznie żadnych nazwisk. Jeśli ktoś ma wiedzę o przestępstwie, powinien zgłosić to do prokuratury. Jeśli sprawa dotyczy informacji o wyroku, to z tego co się orientuję takie rzeczy nie są jawne. Ujawnianie takich informacji to pewnie złamanie prawa. Myślę więc, że nawet na PW nie powinny być przekazywane.
Temat dotyczy konkretnego filmu. Proszę zachować kulturę rozmowy.
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

Wszystko jasne,czyli jest zezwolenie na prowokację,pisanie o osobach konkretnie ale na zasadzie domysłów, bo gdyby padły nazwiska to wtedy co?Nie gniewaj się admin ale to jest zezwolenie na takie właśnie sytuację,przez które z forum zniknęło kilkadziesiąt osób, którzy byli aktywni,wszystkiego najlepszego!
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

Nie rozumiesz, przestępstwa prawdopodobnie nie popełniła osoba,o której piszesz że należy ją zgłosić do prokuratury, przestępstwo popełniła osoba,która kogoś podejrzewa i pisze oficjalnie o tym na forum,rozumiesz?
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: moderator »

Wydaje się Max, że nie czytasz ze zrozumieniem mojej jasnej wypowiedzi. Tam wymieniłem dwa przypadki. Przeczytaj kilka razy nim odpiszesz kilkoma postami z rzędu.
Aktywność na forum polegająca na strzelaniu dziesięcioma postami co pięć minut jeden po drugim, świadczy, że coś jest nie tak. Może to właśnie wynik braku zastanowienia nad tym co się chce napisać lub niedokładne przeczytanie lub niezrozumienie postu na który odpowiadamy. Chyba nie chodzi o to by zalać forum swoją wyłącznie racją.
Powtarzam też kolejny raz, jeśli post łamie prawo, regulamin czy netykietę - zgłoś go do moderacji zamiast wchodzić w zbędne kłótnie. Moderator nie czyta i nie analizuje na zapas tego co piszą forumowicze. Nie mam na to czasu.
Jeśli wątek wyczerpał się i zamiast konkretów będą kłótnie, to może już pora go zamknąć.
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

każdy pisze kiedy chce i ile chce,i o niczym to nie świadczy,wiem ze ciężko to zrozumieć,ale bywa i tak,piszemy o zupełnie innych sprawach,więc nie ma sensu kontynuacji.
forumowicz

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: forumowicz »

Zdanie zaczynamy z dużej litery :lol: O jak tutaj miło :? :roll: "mądrych " to i warto poczytać :roll: :? :lol:
Kuracjusz54
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego |

Post autor: Felice »

Zdanie zaczynamy z dużej litery :lol:
W języku polskim mamy małe i wielkie litery :lol: :lol: :lol:
To tak dla żartu oczywiście.
Zablokowany