Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: forumowicz »

Witam Wszystkie Forumowiczki i Forumowiczów. :)
Dosyć długo myślałem siedząc i czytając początkowe już dość odległe w czasie posty głównie z dwóch Tematów. Utkwił mi w głowie jeden post, który był napisany w formie pytania, " czym różnić się ma ten temat od tamtego, bliźniaczego" ?
Wniosek nasunął się jeden. A dlaczego nie wspólny Temat, skoro w obu o tym samym, czyli na luzie o wszystkim? A może pora odpowiednia, pisać znowu Razem?
Luźne pogaduszki na przyziemne lekkie temaciki można toczyć zarówno z ranka, wieczorem i nocą.
A dlaczego nie Moglibyśmy tego robić Wszyscy wspólnym fajnym tematem, przez całą dobę ?
Z całym szacunkiem do Założycieli obecnych tematów, nie mam tu złych intencji, absolutnie. Chciałbym aby zarówno Pan Moderator, jak i Andrzej nie Mieli mi za złe tej inicjatywy.
Myślę, że Wszyscy, a chociaż większość z Nas Chcielibyśmy aby to Nasze naprawdę Fajne Forum rozwijało się ciągle w dobrej miłej atmosferze.
Chciałbym zachęcić Nowych Forumowiczów, Którzy Są niby na Forum, ale gdzieś z daleka tylko Obserwują. Naprawdę warto Kochani odważniej brać udział w życiu Forum. Liczę na Wasze posty.
Oczywiście obecne Tematy, Są bardzo fajne i pożyteczne i oby tak było, a moja inicjatywa jest tylko propozycją, i jeśli nie znajdzie aprobaty, to trudno, takie jest życie.
Proszę o Wasze opinie na moją propozycję, a może Wspólnie Wymyślimy Nazwę Tematu ?
Wiem że bynajmniej na początku nie będzie kolorowo, ale myślę że z upływem czasu Forum Razem ładnie Nam zaświeci.
Przyznam, że jest to moja najodważniejsza inicjatywa, i tyleż ryzykowna, ale kto nie chodzi, nigdy nie będzie miał przyjemności zaliczyć wywrotki.
Zatem zapraszam Wszystkich, do wspólnej rozmowy, która w wolnym czasie od rana do rana umili Nam czas.
A czy znów Ślązacy Powiedzą, że Ich najwięcej? :) Z czasem się okaże:)
Pozdrawiam.
Gość

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: Gość »

Witaj Zdarku :kwiat:
Dzień dobry 🤗🌞
Inicjatywa jak najbardziej mi się podoba 🤗 Czy zaskoczy w tryby forum czy nie to zobaczymy 🤔 Są osoby które chętnie wyszukują nowe tematy i nowe fora, choćby nawet z samej ciekawości. Myślę że się przyjmie. 😊 Muszę przyznać że pomysła masz dobrego. W końcu to ma być "temat na każdy temat" 😊😉😁
A jak na razie to serdecznie Cię pozdrawiam i życzę Tobie i forumowiczom miłego dnia ☀🌷😎
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Takie "luźne gatki"? Fajny pomysł. Tylko błagam, porzuć tę manierę pisania dużą literą w środku zdania! Nie gniewaj się, ale uważam że warto dbać o ten nasz piękny język zarówno w mowie jak i w piśmie. Nawet gdy matura już dawno za nami - niestety.
Przygotowany jestem na uwagi że się czepiam, ale trudno. Tak już mam.
Pozdrawiam i życzę dobrego dnia.
Gość

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: Gość »

Ka_jak_kazimierz :kwiat:
Nie gniewaj się, ale pouczasz jednych co do języka a sam piszesz błędy.
"Luźne gatki"
I teraz nie wiem czy Ci chodziło o "luźne majtki" czy może o "luźne GADKI" 🤔
:serce: :lol: :D
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: Sloneczko »

:lol: :lol: dobre ;)
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Błąd oczywiście zamierzony, myślę że nie wymaga uzasadnienia. A za to pouczanie dostaję po uszach często, ale nie potrafię się powstrzymać w takich sytuacjach. Niestety.
A co do wielkich liter - to nie tylko moje zdanie, jak się okazuje. Wystarczy rzucić okiem na uwagę na czerwono pod oknem, w którym piszemy.
Adresata moich wynurzeń przepraszam jeśli poczuł się urażony.
Gość

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: Gość »

Tak oczywiście, zamierzony!
Masz rację ja też bym się nie przyznał.
Jak można przyznać się do błędu gdy poucza się innych. :lol: :lol: :lol:
Bo co mają MAJTKI wspólnego z ROZMOWAMI?
No chyba że rozmawiać będziemy o majtkach :!: :lol:
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Ok, zostawmy to. Tak uważasz - masz prawo
Miłego dnia. :-D
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Trudno żebym dyskutował z kimś kto ma wyższą rangę 😁
Porządek być musi😁
Pozdrawiam
forumowicz

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: forumowicz »

Dzień dobry. Ot i się zaczęło 😉 Dareczku czasami chyba jakaś telepatia nas łączy. Wiem, o którym poście piszesz i miałam podobne myśli o założeniu wspólnego tematu dla wszystkich ale później przeszłam przez kolejne posty i cóż.. Tak jak w życiu nie z każdym nam po drodze... Autorka tego tekstu jest wśród nas i osobiście bardzo szanuję jej wypowiedzi i wzbudza moją sympatię.
Uważam, że to fajny pomysł i bardzo dziękuję za tą inicjatywę.
Ps. Dopiero dzisiaj zauważyłam, że wstawiasz duże litery i wiesz... bardziej interesuje mnie przesłanie tego posta. Będąc na Forum i czytając setki postów z tymi właśnie dużymi literami bądź z błędami stylistycznymi lub ortograficznymi nie zwracam już na to uwagi. Sama popełniam błędy bo używam tylko telefonu komórkowego. To pikuś. Bardziej razi mnie fałsz, złośliwość i odrabianie tyłka na priv. Ale i to coraz mniej...
i tak zacznę od pozdrowień z nareszcie chłodnej i lekko zachmurzonej Świdnicy. Przed nami remont więc dzisiejszy dzień spędzimy wdrapując się na Ślężę. Po raz enty ale ciągle z tą samą przyjemnością. Życzę Wam udanej soboty!
ODPOWIEDZ