Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: RudaAndzia »

Dani,
Są, są, ale już śpią smacznie w łóżeczkach albo pozory stwarzają i teraz jest "cisza jak makiem zasiał", a później dopiero się nam rajcowanie na Forum rozpocznie ;) :lol: :lol:
Dobranoc 🌃🌙
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: RudaAndzia »

Dobranoc na Dzień dobry grzecznie powiem,
bo miło jest, jak ktoś wieczorem o nas pamięta i chociaż to proste słowo, a brzmi jak zaklęcie i na sercu robi się ciepło, bo wiesz, że z sercem ktoś na twe słowa odpowie choć tej odpowiedzi zaraz nie będzie to czekać nie musisz, bo tylko echo na twe magiczne słowo odpowie, a jutro promiennym uśmiechem powita Ciebie ten, który teraz o spokojnym nocnym pożegnaniu czyta, więc snów kolorowych Wszystkim życzę i niech śnią Wam się pluszowe misie i inne zabawki :serce: :D
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: dani888 »

Hm....znów braki w kadrze :lol: :lol: .
Buziole zostawiam i zmykam , kolacyjka a potem skoki .
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24585
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: ewasz »

Hejka Dani, posucha, posucha :shock:
Buziole :D
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: RudaAndzia »

Dzień dobry na Dzień dobry 🌞
Koleżankom się pokłonię, Dani i Ewo delikatnie tylko zwrócić chcę uwagę na Wasze narzekanie, że braki kadrowe tu widzicie, więc tylko wspomnę Wam o tym, że braki te są pewnymi zachowaniami i nie będę wskazywać też czyimi spowodowane :twisted: a jak tak dalej pogrywać będziecie to tylko nieliczne osoby tu na Forum wypowiadające się zobaczycie :twisted:
To tyle w tej kwestii ode mnie, a teraz weekend choć nadal pandemonicznym dobrze rozpocząć należy, żeby na Forum nikomu nie psuć z rana humoru to proponuję spokojny taniec na rozruszanie kości;) :lol:
https://youtu.be/V3W71KwsXrc
Miłego dnia życzę ☀️
Gość

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: Gość »

Andziu...nieprawda. Ja osobiście jestem zmęczona natłokiem, super hiper funiastych postów. Wszędzie i o każdej porze dnia... czasami się zastanawiam skąd macie z Markiem tyle czasu...ja go nie mam i wchodzę na Forum coraz rzadziej. Takich osób jest sporo, może niektóre dają temu zbyt wyraźny sygnał co traktujecie jako obrazę, ale frustracja to albo wyrażenie opinii, nie zawsze miłej ale mam wrażenie spływającej bez nawet próby analizy bądź... zamknięcie strony i coraz bardziej sporadyczne wizyty na Forum.
I bardzo proszę nie mówić o braku tolerancji, każda się wyczerpuje. Nie widzę jakoś kwitnącej konwersacji z tymi mega otwartymi na inność. A ponieważ trudno rozmawiać z kimś kto ma problem wyartykułować kilku prawdziwych słów o sobie o swoich troskach, codzienności ... dodając do tego zawsze ten sam styl odpowiedzi masz poczucie rozmowy ze ścianą i nagle już nie chodzi o super tutaj podkreślaną tolerancję ale o zwyczajne zmęczenie. 😔
I podkreślę... lubię wiedzieć z kim rozmawiam. W Twoim przypadku nie wiem. W przypadku Marka jestem zwyczajnie przerażona sposobem bycia, pisania, udawanej troski , ironii i zwyczajnie chorych postów udowadniających...co właśnie.? Dyletanctwo, gniew, złośliwość, nieprawość, głupotę, wredność innych? A ktoś z Was stanął przed lustrem i spytał siebie...skąd taki odbiór? Ja w czerwcu to zrobiłam.
Nie wymadrzam się... piszę co czuję i nie zamierzam się tego wstydzić.. Na forum nie w kuluarach.
I... miłej zabawy Wam życzę. W umierającym nieco Naszym wspólnym Forum. Niestety w refleksję nie wierzę... czasami myślę na czym naprawdę Wam zależy? Nie spodziewam się racjonalnej odpowiedzi więc proszę zostaw bla bla bla plus emotikony na innego posta. Pozdrawiam.
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: RudaAndzia »

Dzień dobry ponownie,
Majko przykro mi z powodu problemów zdrowotnych Twojej Mamy, gdybyś czegoś potrzebowała, chociażby rozmowy to chętnie Cię wysłucham, bądź dobrej myśli, mamy wspaniałych lekarzy, a szczególnie tych, którzy zgodnie ze złożoną przysięgą ratują życie ludzi i zawsze swoją wiedzę wykorzystują by pomagać i mam nadzieję, że takich na swojej drodze razem z Twoją Mamą spotkasz.
Jeżeli chodzi o moją bytność na Forum i tolerancję to wierz mi, takiej to mi nie brakuje, ale nie staram się tu na Forum nikogo zadręczać swoimi problemami, troskami, których z pewnością też w życiu mi nie brakuje, ale chcę na Forum wnieść promyczek szczęścia, lekkości i może specyficznego poczucia humoru 8-) :lol: :lol:
Majko od pewnego czasu przyjmuję dewizę, że jeżeli kochasz to miłość skrzydeł Ci dodaje i myślisz pozytywnie o innych, a nie jakieś emotikony czy kilka zdań napisanych jest problematyczne :roll:
Nie wyrażam opinii ani zdania o innych Forumowiczach, bo każdy ma swój styl pisania, wyrażania swoich uczuć, mało tego liczy się też wrażliwość, delikatność, a nie tylko jakieś szturchańce, które moim zdaniem są tu zupełnie niepotrzebne.
Majko lubię czytać i słuchać innych, bo to jest największa nauka, posłuchać jak inni radzą sobie w codziennym życiu, nie oceniać ich, tylko kiedy możemy pomóc to pomagamy, a kiedy nie możemy to wyciągamy komórkę i rozmawiamy godzinami i próbujemy ich zrozumieć, uwierz mi nie jest to łatwe, ale warto spróbować, a nie wyciągać pochopne wnioski i napiętnować kogoś za to, że chodzi po Forum i dowcipkuje :roll:
Może kiedy się spotkamy zobaczysz, że nawet pod tym "płaszczem beztroskiej Rudej Andzi" kryje się zwykły człowiek, który też ma troski, ale uśmiecha się do ludzi pomimo wszystko, bo warto jest żyć, żyć nie dla siebie tylko dla innych. :serce:
A teraz zmykam, bo pora wyjść na spacer, nim znowu burza nad moją głową zawiśnie :lol: :lol:
P.S. Majko Miłość :serce: to najlepsze lekarstwo na wszystko :kwiat:
https://www.youtube.com/watch?v=OYkFiUsEQ8U
Hanka Ordonówna - Miłość ci wszystko wybaczy
Gość

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: Gość »

Andziu.... napisałaś prawdę. Tylko wiesz...ja chcę zobaczyć tą prawdziwą Andzię... myślę, że ma dużo do zaoferowania ale chęć noszenia pelerynki niewidki z jakiegoś powodu jest silniejsza.
forumowicz

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: forumowicz »

„Przestań narzekać, zacznij żyć” .Ojciec Leon
Gość

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: Gość »

Przy okazji chciałam do Ciebie napisać. Może masz zablokowane wiadomości, może ja robię coś nie tak....zatem wiadomości od rzadko używającej priv nie dostaniesz.😌
ODPOWIEDZ