Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: RudaAndzia »

:D Ogrodniku
Twoje wejścia na Forum i te niezaspokojone wciąż roszczenia są jak pokrzywa i działanie mają tak kojące, że lecznicze jest ich zastosowanie :kwiat: , więc możesz gadać sobie do woli, bo i tak mnie to lotto, a Ty zgliszcza po sobie pozostawisz jeśli nadal będziesz się uważał za forumowego króla.
Twoje negatywne nastawienie do mnie jest dla mnie niezrozumiałe, a co chodzi o temat to gdyby ostatnio nie ja, Zenek i nieliczne osoby to raczej chyliłby się ku upadkowi, bo nawet przysłowiowa mysz 🐭 nawet nie miała zamiaru tu zaglądnąć 🤣
Ogrodniku Tobie i Twoim znajomym życzę powodzenia i oby temat nie zginął całkowicie z Forum :mrgreen:
ogrodnik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 809
Na forum od: 02 sty 2021 19:47

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: ogrodnik »

Andziu, bardzo Ci dziękuję za troskę, ale nie przypominam sobie abym ciebie prosił o pilnowanie moich interesów na forum.
Wolę aby spadł tam, gdzie nic i nikt go nie wydobędzie niż miałby być użyty przez jakiegoś pajaca do niecnych czynów.
Gość

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: Gość »

Szczerze.... nie chce mi się pisać ani tutaj ani w innych tematach bo są dosłownie zalane potokiem słów ....Rudej/Zenka/Hipokryta i grona fanów tej jakże radosnej , chociaż wymuszonej twórczości. 🙄 Nie będę strzępić po raz kolejny języka, nie pasuje mi nie czytam, nie piszę bo każde wejście w interakcję to zderzenie że ścianą, pustą na szczęście w środku. Forum schodzi na przysłowiowe psy i tyle. 😖 i fakt... gdyby nie te wpisy byłoby faktycznie pusto...😁
Kabaret wolę w TV obejrzeć. I nie znoszę jak mi ktoś mówi co powinno mnie bawić a co nie. Albo oceniać moją otwartość i tolerancję. Nie mam problemu z różnymi odmiennościami jak wyznanie, kolor skóry, preferencje seksualne ale bylejakości i udawania głupa nie trawię. I nie zamierzam zabiegać o sympatię takich ludzi. Mogą sobie obrabiać mój tyłek do woli 😋
Tyle.
I szkoda pisać, tłumaczyć, zaogniać sytuację każdy normalny człowiek wyciągnie odpowiednie wnioski zamiast iść w zaparte. Jest grono nadwornych kpiarzy i super, gadajcie na swoim poziomie ale kurczę czy to musi być w każdym z luźnych tematów i takim natężeniu ?? 😣, czasu wolnego za dużo i tyle. I szkoda, że tych wpisów brakuje w tematach wyjazdów, ocen po pobytach, porad dla kuracjuszy lub chociażby podziękowań za ich opinię. 😏
I niech sobie temat upadnie, nie pierwszy nie ostatni...nic na siłę.
ogrodnik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 809
Na forum od: 02 sty 2021 19:47

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: ogrodnik »

Tak Majko. Masz rację. Nic na siłę, to chciałem przekazać wszystkim między wierszami mojego posta. Temat jest tylko tematem.
Ale zakładany w dobrej wierze, w innym już nieco odległym czasie, innych okolicznościach, zaczynał żyć i oddychać swoim rytmem. W tym temacie, który ma już jakieś miejsce na forum, jest i mojej historii nieco, aby się nie powtarzać, zawsze będzie kojarzony z moją osobą.
Pewne rzeczy nigdy nie bedą zrozumiane przez wielu na forum, gdyż nie ma takiej możliwości, i nigdy nie będzie. Ci, Którzy mnie znają osobiście wiedzą o czym piszę. Temat miał być takim łącznikiem czy pomostem w którym wiele osób miało o czym pisać, i tu znaleźć swoje miejsce.
Nie chcę jednak, aby stał się '' meliną'' , w której znajdzie swoje miejsce dwóch, trzech forumowiczów, którzy nie potrafią założyć sobie tematu, lub nie chcą, co bardziej prawdopodobne, i wolą z tego tematu słać codzień nieskończone niebiańskie mądrości.
Tak, każdy jest inny, ma więcej inteligencji drugi mniej, takie prawo, ale każdy dorosły człowiek zrozumie, jeśli mówi mu się wprost, nie chcę, nie trawię, nie pisz głupot...
Wierzę że to rozumie, nie ma innej możliwości, a i odpowiedź jest prosta, po co to robi ? Kto mu każe, kieruje nim? Prowokacje i uszczypliwości...
Może Ktoś wie, jak i czy w ogóle można temat zlikwidować ? Może Admin coś podpowie? Albo zamknie go na moją prośbę w swoim czasie i spokój.
Bo to tylko temat...To tylko internet, w którym wszystko można napisać i wyczytać, podrwić z kogoś....Bo to tylko człowiek...Bo to tylko życie...
Bo to tylko my...Forum...ja...Ty...
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: dani888 »

Majko , Ogrodniku , ostatnio nasz Moderator i tak zamyka niektóre tematy . W sumie nie dziwię się mu i może to najlepsze rozwiązanie skoro na forum powstała jakaś niezrozumiała nienawiść , zawiść itd...
Poza tym powstają jakieś dziwne jak dla mnie tematy gdzie rozmawiają ze sobą tylko grupki wspierające się i nie daj Boże jeśli ktoś wtrąci się :lol: :lol: . Dlatego sama mało już piszę bo po prostu odrzuca .
Ale zanim co , może niech ten temat przetrwa wszelkie burze i sztormy :) .
Pozdrawiam Was cieplutko , teraz idę zrobić na kolację sałatkę grecką ;) .
Ściskam :serce: .
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: Hipokryt »

dani888 pisze: 26 lip 2021 15:56
Hipokryt pisze: 13 lip 2021 11:59 Ogrodniku - jakie ziarno zasiałeś, takie zbierasz plony :shock:
Taka zasada obowiązuje w wielu aspektach naszego życia (niekoniecznie forumowego
To samo mogłabym powiedzieć o Tobie Hipokrycie , Twoje ziarno uschło i plonów nie
będzie , niestety , współczuję :roll: .
Ogrodnik to nie jest Hipokryt a Hipokryt to nie jest Ogrodnik :shock: To są zupełnie inne osoby i zasada wzajemności tu nie obowiązuje :lol:
Hipokryt nie orze, nie sieje, nie uprawia swego poletka, więc i plonów nie zbiera ;) Z Ogrodnikiem bywa inaczej :)
Dzięki serdeczne za słowa współczucia :D (dziękuję zgodnie ze zwyczajem forumowym) :lol:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: dani888 »

Witam.
Poczytałam i doszłam do wniosku , że gdyby AndzioZenek i Hipokryt nie wsadzali tu nosa to ten temat nie upadłby . A skoro oni włazili to innym po prostu odeszła chęć do pisania i nie dziwię się wcale . Owszem, mam swoje sprawy w realu ale jednak boleję nad tym , że jak dawniej nie rozmawiają tu konkretne osoby :shock: :( . Spokojnej nocy ...
kruszynkaK
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 440
Na forum od: 04 lip 2021 22:24

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: kruszynkaK »

:o Rzeczywiście "dobre "nie ma co . :evil:
Można sobie bić brawo
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: dani888 »

O co Ci chodzi w sumie ? A brawo mogę bić tylko swoim przyjaciołom .
ogrodnik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 809
Na forum od: 02 sty 2021 19:47

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: ogrodnik »

Dzień dobry :kwiat: Witam was ponownie po dwu miesięcznej przerwie. Niedzielne popołudnie, pora obiadowa. U mnie sporo wydarzeń w ostatnim czasie. Na Forum zmian niewiele. Cisza przerwana czymś, co prędzej czy później musiało się wydarzyć...
Pozwólcie, że przywitam was kilkoma wersami.



To ja.

To ja, to ja, to ja, czyli nikt,
czyli opadająca mgła,
czyli wiatr, co w polu się błąka,
głos słowika za dnia,
niedźwiedzica wśród gwiazd,
zapach bzu, letni kwiat, sieć pająka.

To ja, to ja, to ja, czyli nikt,
echo w lesie niemy świt,
blask księżyca nocą na niebie,
niema postać ,wśród was,
która pieśń w sercu ma,
duszę porannego skowronka.

To ja, to ja, to ja, czyli nikt,
ciężki jesienny liść,
kolorami osnuty po lecie,
zima też musi przyjść,
przynieść chłód, krótkie dni,
i nadzieję, co wiosna przyniesie... :kwiat:
DZ.

Smacznego obiadu dla wszystkich, oraz przyjemnego popołudnia.
Zapraszam do wspólnej konwersacji.
ODPOWIEDZ