Florka - pożegnanie

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14532
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Florka - pożegnanie

Post autor: GIENIA »

Oj , co ja czytam Florciu :?: :shock: .. Ty też chciałaś odejść :?: :oops:
Dobrze , że zmieniłaś zdanie :D wracaj szybko na forum ..
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Florka - pożegnanie

Post autor: Duszyczka »

Florciu...dobra decyzja. ...Cieszę się.💗😘👍
gamlog
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 570
Na forum od: 18 gru 2014 10:46
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Florka - pożegnanie

Post autor: gamlog »

Niedawno ci pisałam💪👍
Gość

Re: Florka - pożegnanie

Post autor: Gość »

Florciu :serce:
Nie jest dobrze jak przez "głupców" opuszczają nas dobrzy i wartościowi ludzie. Szkoda było by gdyby taka sympatyczna i wartościowa osoba jak Ty opuściła nasze forum. Była by to niepowetowana strata a głupota by triumfowała. Jesteś przecież bardzo mądrą osobą i powinnaś być ponad to! Masz tu przecież wielu oddanych PRZYJACIÓŁ. Cieszę się że jednak z nami zostajesz tylko "wyjeżdżasz na urlop" i chwilę Cię nie będzie.
Florciu :serce: wracaj szybko bo już za Tobą tęsknimy.
Serdecznie Cię pozdrawiam i życzę samych słonecznych dni w Twoim życiu.❤🌞☀️🤗
Awatar użytkownika
ewaryz
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 79
Na forum od: 10 mar 2019 11:51
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Florka - pożegnanie

Post autor: ewaryz »

Florka bardzo lubiłam czytać Twoją relację z Polańczyka i nie tylko.Również czekam z niecierpliwością na Twój powrót.Pozdrawiam :serce:
forumowicz

Re: Florka - pożegnanie

Post autor: forumowicz »

Florka :kwiat:
Ja także opuszczałem już to forum z podobnych przyczyn ,jednak za namową moich tutaj przyjaznych osób wróciłem i staram się nie zwracać uwagi na tych ,którzy za wszelką cenę starają się doprowadzać do sporów i nieprzyjemnych sytuacji .Napisałaś w temacie "Emerytur " że tak mało z nas zabrało głos .To prawda że często unikamy wypowiadania się właśnie ze względu na tych którzy wyszydzają nasze opinie . Wiele osób piszę Ci tutaj aby być ponad to i uważam że warto właśnie tak zrobić :)
A że ręka czasem aż się wyrywa do napisania ostrzejszych słów ,to myślę że tak czuje większość z Nas tutaj obecnych .
Pozdrawiam i wierzę że ilość osób którzy obdarzyli Cię sympatią sprawi że pozostaniesz z nami :) :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14532
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Florka - pożegnanie

Post autor: GIENIA »

Januszu piszesz :

" Ja także opuszczałem już to forum z podobnych przyczyn ,jednak za namową moich tutaj przyjaznych osób wróciłem i staram się nie zwracać uwagi na tych ,którzy za wszelką cenę starają się doprowadzać do sporów i nieprzyjemnych sytuacji .....To prawda że często unikamy wypowiadania się właśnie ze względu na tych którzy wyszydzają nasze opinie . .....
A że ręka czasem aż się wyrywa do napisania ostrzejszych słów ,to myślę że tak czuje większość z Nas tutaj obecnych . "

Jakbym siebie czytała ;)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20157
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Florka - pożegnanie

Post autor: Felice »

A ja nie boję się prawdy nawet jeżeli nie jest popularna.Mówię co czuję w danym momencie i jestem w tym szczera nawet jeżeli połowa forum życzyłaby sobie żebym stąd zniknęła.
Nie raz pisałam,że nie jestem zupą pomidorową żeby mnie wszyscy lubili.Popularność to coś na czym najmniej i zależy. Jestem sobą,nawet jak większość to boli.
Gość

Re: Florka - pożegnanie

Post autor: Gość »

I masz rację Felice :serce:
Zawsze bądź sobą i tylko sobą.
🤗😊
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Florka - pożegnanie

Post autor: smuga »

Felice pisze: 10 lip 2019 17:31 A ja nie boję się prawdy nawet jeżeli nie jest popularna.Mówię co czuję w danym momencie i jestem w tym szczera nawet jeżeli połowa forum życzyłaby sobie żebym stąd zniknęła.
Nie raz pisałam,że nie jestem zupą pomidorową żeby mnie wszyscy lubili.Popularność to coś na czym najmniej i zależy. Jestem sobą,nawet jak większość to boli.
I za to właśnie Cię lubię :serce: ale to tylko jeden z powodów tego lubienia :serce: :lol: :lol: :lol:
Zablokowany