Określenie -DZIUNIA

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Określenie -DZIUNIA

Post autor: darek »

Macie 100% RACJĘ Drogie PANIE

Chama Maxa pozbyliśmy się -SUKCES
Został jeszcze CHAM -darek- ...wszak tak o Mnie się wyrażacie -Miło mi :)

Wszak Portal Nasze Sanatorium to Portal LUDZI KULTURALNYCH nie potrzeba na nim takich Pieniaczy ,Prostaków , czy jak ktoś Napisał Ty jesteś ZBOCZENIEC !.

SUPER
Zastanawiam się TYLKO czy może zamiast PROSTAKÓW może lepiej założyć takie KÓŁKO Wzajemnej Adoracji lub Kółko Różańcowe.

Na Portalu nie ma już Ludzi Pokroju
-Many
-Chętny


Waldemar całkowicie zawiesił wpisy po kolejnej Nagonce

TAK NALEŻY Oczyścić Forum

Czy zlikwiduję Konto ?

Chyba NIE dam satysfakcji

Nie będę pisał jak inni że LIKWIDUJE a czekam jak będę Mnie chwalić - Mnie już na Tym Portalu NIKT nie pochwali
W życiu Należy być Konsekwentnym jak Max
Powiedział odszedł
Inni udają .


Droga Felice

W moim środowisku A pochodzimy z Różnych określenie DZIUNIA nie jest obraźliwe ale Moje środowisko to głęboka prowincja gdzie ludzie mówią troszkę innym językiem niż w reszcie tego Kraju .

Oczywiście Dam sobie SPOKÓJ z FORUM nie będę robił wpisów Mój czas minął Dawno temu .
Przyznaję się nieraz pożartowałem sobie z Maxem czy Innymi ale dla wielu będzie super gdy znikna Moje wpisy .
Zreszta jak Ktoś napisał Mój Polski jest poniżej Krytyki

SUPER

a wszystkim czytającym ZDROWIA Życzę
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Określenie -DZIUNIA

Post autor: Felice »

Droga Felice

W moim środowisku A pochodzimy z Różnych określenie DZIUNIA nie jest obraźliwe ale Moje środowisko to głęboka prowincja gdzie ludzie mówią troszkę innym językiem niż w reszcie tego Kraju .
A ty dalej swoje...
Ja nie bronię swojego stanowiska i dziwię się twojemu uporowi w udowadnianiu w sumie nie wiadomo czego.
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1408
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: Określenie -DZIUNIA

Post autor: jettp »

Po co te emocje.Dziunia to wg. słownika PWN potocznie określenie dziewczyny, inne słowniki dodają: atrakcyjnej,młodej, ładnej. Dzisiaj określenie Dziunia zastąpił zwrot Ale laska. Tak prywatnie to moja znajoma ma ksywe Dziunia i wszyscy znajomi łącznie z mężem i wnuki tak do niej się zwracają ..
:) :cry:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Określenie -DZIUNIA

Post autor: darek »

;)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Określenie -DZIUNIA

Post autor: andrzej1955 »

Witam,Darku ciągle wspominasz dawne czasy na forum które już nie wrócą,szacunek,empatia,sympatia,osobiste znajomości i relacje-My to przeżyliśmy i o to jesteśmy Bogatsi-należy te czasy zachować w pamięci ale życie pędzi do przodu i nie wolno się oglądać za siebie tylko patrzeć do przodu,różne dyskusje w tematach i różne osoby mają....różne zdania,mam nadzieję że nie będziesz urządzał modnych tu plebiscytów popularności,duże forum i ludzie z różnymi poglądami-możesz utrzymywać relacje z tymi z którymi Ci po drodze a pozostałych pozostawić z ich poglądami,każdy pisze co chce i gdzie chce i w takiej formie jaka mu odpowiada-czytający wyciągają wnioski bo do tego mają prawo,co do określenia Dziunia i Lampucera itp-nie wiem czy wtedy były słowa krytyki,ja do osób mi bliskich i sympatycznych zwracam się tak aby sprawiało im to przyjemność a nie przykrość,Pozdrawiam Serdecznie :)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Określenie -DZIUNIA

Post autor: darek »

;)
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1383
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Określenie -DZIUNIA

Post autor: Pancernz »

Nie napędzajcie spirali kto chciał się wypowiedział temat należy zamknąć .Osobiście bardzo lubie wpisy Darka choć akurat tu się nie zgadzam co nie znaczy ,że przestaje go lubić . Wielu ludzie tak ma jak w polityce kogo popierasz a tych i tych a to jesteś kawał sk..... .Lubie nie znaczy kocham partię X i jeśli mój oponent mówi że lubi przeciwników to gitara i tyle szanuje bo ma takie niezbywalne prawo byle też mnie za moje poglądy nie obrażał ,to samo tutaj mówi że tak to określa i czuje ja to szanuje i przyjmuje do wiadomości.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Określenie -DZIUNIA

Post autor: GIENIA »

A ja jestem zaskoczona nagonką na Darka :shock: bo co :?: bo inaczej interpretuje słowo .. dziunia :roll:
Kiedyś było nam z Darkiem nie po drodze , ale to nie oznacza , że w tym temacie będe przeciwko Niemu ....

Interpretuj sobie Darek jak chcesz owe dziunie , to Twoja sprawa , szkoda , że Max usunął konto , miał tyle wielbicielek , teraz żadna nie staneła w Jego obronie :( smutne to ...
Napisałam , jeszcze raz napiszę ..... Max nazywając Florkę dziunią , nie uważał że Ją obraza , bo w Jego mniemaniu nie było to obraźliwe słowo ... gdy zrozumiał , że Florkę to zabolało - przeprosił ..... to co miał jeszcze zrobić :?: :?: :?: :?:
Wykończyliście Go .... zadowoleni :?: dumni z siebie :?:
Max ... wracaj ...
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Określenie -DZIUNIA

Post autor: medi »

Miał założyć włosiennicę ,posypać głowę popiołem i przeczołgać się przez forum :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: A ja tam chciałabym być dziunią ,słodką ,wiotką, młodziutką i śliczną :lol: :lol: :lol: :lol: Max pozwalam Ci mówić do mnie Dziunia ...ale Ty Pudernico ani się waż :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Określenie -DZIUNIA

Post autor: medi »

https://www.youtube.com/watch?v=XuGJws28s2w wiem że to nie ten temat ...ale to kocham :serce: ....Cała ja :D :D :D :D :D
ODPOWIEDZ