Określenie -DZIUNIA

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20157
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Określenie -DZIUNIA

Post autor: Felice »

Lubię Darka,lubię Maxa ale nie lubię określenia dziunia i wszystko w tym temacie.
Gieniu stwierdzenie wykończyliście Maxa nie jest chyba adekwatne.Każdy z nas jest dorosły i podejmuje decyzje jakie chce.
Awatar użytkownika
Danka51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 616
Na forum od: 31 paź 2017 12:22
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Określenie -DZIUNIA

Post autor: Danka51 »

Mam siostrę na którą grono przyjaciół woła właśnie Dziunia . Ani razu nie przyszło jej do głowy by się obrazić.
Jak tylko sięgnę pamięcią to była Dziunią i chyba tak już zostanie.Tak że chyba to nie jest nic zdrożnego.
Miłego niedzielnego wieczoru i przyjemnego tygodnia.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7818
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Określenie -DZIUNIA

Post autor: darek »

medi pisze: 14 lip 2019 19:20 Miał założyć włosiennicę ,posypać głowę popiołem i przeczołgać się przez forum :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: A ja tam chciałabym być dziunią ,słodką ,wiotką, młodziutką i śliczną :lol: :lol: :lol: :lol: Max pozwalam Ci mówić do mnie Dziunia ...ale Ty Pudernico ani się waż :twisted: :twisted: :twisted:
:serce: :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7818
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Określenie -DZIUNIA

Post autor: darek »

Pancernz pisze: 14 lip 2019 13:54 Nie napędzajcie spirali kto chciał się wypowiedział temat należy zamknąć .Osobiście bardzo lubie wpisy Darka choć akurat tu się nie zgadzam co nie znaczy ,że przestaje go lubić . Wielu ludzie tak ma jak w polityce kogo popierasz a tych i tych a to jesteś kawał sk..... .Lubie nie znaczy kocham partię X i jeśli mój oponent mówi że lubi przeciwników to gitara i tyle szanuje bo ma takie niezbywalne prawo byle też mnie za moje poglądy nie obrażał ,to samo tutaj mówi że tak to określa i czuje ja to szanuje i przyjmuje do wiadomości.
;)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14527
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Określenie -DZIUNIA

Post autor: ANDY12345 »

Nie wiem czy kieruje Wami moda czy tzw. postęp. Wiele lat temu słowa które były w powszechnym uważaniu za wulgarne lub nieprzyzwoite nie pojawiały się na ulicy, a co dopiero w tv, tzw. słynni "celebryci" je lansują i chyba tylko z głupoty albo skromnego zasobu słownictwa, a młodzież to podchwytuje jak wiele innych głupot... niektórzy starsi też. Język taki porównywano z budowlańcami lub budką z piwem. Czasy się zmieniły, a pracując na budowach przez ok. 35 lat począwszy od komuny zauważyłem in plus, że własnie na budowach jest znacznie większa kultura niż na ulicach, nie ma przekleństw i wyzwisk, całkiem inaczej wygląda praca bez tego typu zachowań. Jeszcze raz powtarzam, żeby do kogoś się zwracać nie po imieniu powinniśmy wiedzieć czy dana osoba to zaaprobuje.
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Określenie -DZIUNIA

Post autor: Nutka »

I o to chodzi,Andy...mądry z Ciebie facet :)
Jak ktoś lubi,żeby się do niej zwracać dziunia,lampucera,pudernica itp,....to nich sobie wymieniają miłe słówka ;)
Ja,np.nie jestem podlotkiem pod trzepakiem czy panią pod latarnią ,tylko dojrzałą kobietą i takie określenia mi ubliżają.
Nigdy mi się nie zdarzyło,żeby do dojrzałego pana powiedzieć... podstarzały playboyu ,lowelasie ,wieprzu itp.
Tu nie ma co się opierać o słowniki.....tu o kulturę osobistą chodzi
jawa 53
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4983
Na forum od: 24 gru 2013 07:17
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Określenie -DZIUNIA

Post autor: jawa 53 »

Brawo; Nutka, Andy.

"Oprócz wyższego wykształcenia, dobrze było by posiadać jakieś średnie wyobrażenie i co najmniej podstawowe wychowanie ."

-Andrzej Grabowski
forumowicz

Re: Określenie -DZIUNIA

Post autor: forumowicz »

darek pisze: 13 lip 2019 22:21


Waldemar całkowicie zawiesił wpisy po kolejnej Nagonce


jestem :P nie zawiesiłem wpisów po żadnej nagonce , tylko wziąłem urlop od forum :P
forumowicz

Re: Określenie -DZIUNIA

Post autor: forumowicz »

" Celebrytko " ;) wracaj :D przyjaciel tęskni :P :lol:
ODPOWIEDZ