Gdzie dobrze zjeść .

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Gdzie dobrze zjeść .

Post autor: medi »

Na starówce znów będę .Tym razem niestety dopiero za dwa tygodnie ,ale w końcu puszczę do Warszawy męża na głodzie :twisted: :twisted: Będzie tropił knajpy jak pies gończy :lol: :lol: :lol: :lol:
Gość

Re: Gdzie dobrze zjeść .

Post autor: Gość »

Felice :serce:
Temat jest " GDZIE DOBRZE ZJEŚĆ" Więc chyba nie chodzi tylko o Warszawę.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Gdzie dobrze zjeść .

Post autor: medi »

Ależ ja się cieszę z rozwinięcia tematu.Wprawdzie nic mi nie mówią te symbole dróg ale w moim mężu coś ostatnio się turysta obudził .Może po Busku jak nabierze apetytu to odwiedzimy Mazury .Mapa smaków bardzo się przyda .Ja z czystym sumieniem mogę polecić "Jakubową Izbę "pod Rykami .Jedyny problem z jedzeniem tam to porcje jak dla kosiarza ,ale placki ziemniaczane były tak dobre że ...dałam radę .Za to nie polecam niby w podobnym stylu karczmy "Chatka-Gadka" Niby poprawnie ale ...poprawnie to za mało jak dla mnie.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Gdzie dobrze zjeść .

Post autor: Felice »

No tak ja zasugerowałam się pierwszym postem tematu i odpowiedziałam Medi.
Fajnie,że możemy wymienić się swoimi poglądami w temacie.
Medi wiem też że zaliczyłaś Cegielnię...fajne miejsce. W Jakubowej też zdarzało mi się bywać niejednokrotnie.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Gdzie dobrze zjeść .

Post autor: Felice »

medi pisze: 14 lip 2019 22:24 Na starówce znów będę .Tym razem niestety dopiero za dwa tygodnie ,ale w końcu puszczę do Warszawy męża na głodzie :twisted: :twisted: Będzie tropił knajpy jak pies gończy :lol: :lol: :lol: :lol:
Medi a to musi być Starówka? Jest tyle fajnych klimatycznych miejsc z dobrym jedzeniem poza nią.
Warto zajrzeć do Grubego Joska na Elektoralną i złapać klimat przedwojennej Pragi. Nowe miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy ale fajne.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Gdzie dobrze zjeść .

Post autor: medi »

My niechętnie jeździmy samochodem po Warszawie :oops: :oops:Z powodu trudności z zaparkowaniem :evil: :evil: Więc starówka jak najbardziej :D :D ,mnie się marzy " W oparach absurdu" ale ...moje marzenie jest niezrozumiałe dla mojej rodzinki :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Gdzie dobrze zjeść .

Post autor: medi »

Takie zwykłe zjeść i wyjść ,a na dodatek tanio zjeść w Garwolinie polecam ...PRL-owski Bar "Smakosz" ,najlepsze zasmażane buraczki na świecie to tam :geek: ,jeszcze kilka miesięcy temu poleciłabym Nóż i widelec" ze względu na rewelacyjną muzyczkę jazzową do kotleta ale niestety coś ostatnio zmienili klimat :evil: :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Gdzie dobrze zjeść .

Post autor: medi »

Jak kupimy sobie łóżko :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:i będziemy mieli gdzie spać w Warszawie to nie omieszkam poszerzyć teren zainteresowania ;) ;)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Gdzie dobrze zjeść .

Post autor: Felice »

To jeszcze bardziej polecam Szynk Praski.Tam małż byłby zachwycony kuchnią.
A najbardziej namawiam na wycieczkę "Legendarne knajpy PRL-u".Jest to impreza dla dorosłych na pokładzie zabytkowego Jelcza „Ogórka”przenosisz się w miejsca gdzie bawiły się elity tamtych czasów. Degustacja też jest między innymi właśnie W oparach absurdu. Rok temu obchodziłam w ten sposób imieniny. Super impreza.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Gdzie dobrze zjeść .

Post autor: medi »

Trzeba spróbować .Dopóki moja córeczka jeszcze na chodzie ;) i bez pojazdu czterokołowego na popych ręczny :D :D :D
ODPOWIEDZ