Podróże zagraniczne

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podróże zagraniczne

Post autor: Duszyczka »

Nie jestem narciarzem ale moi znajomi nimi są. Są od jakiegoś czasu oczarowani Ukrainą.Baza hotelowa i stoki są fantastyczne.Wszystko świetnie przygotowane nawet we wczesnym sezonie ..O cenach już nawet nie wspomnę.Są bezkonkurencyjne w stosunku do pozostałych europejskich tego typu obiektów .Żałują że tak późno ruszyli w tamte tereny .
:kwiat:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11630
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Podróże zagraniczne

Post autor: Atina »

Cenna podpowiedź Duszyczko :kwiat: dla zainteresowanych.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Podróże zagraniczne

Post autor: andrzej1955 »

Witam,temat zapewne będzie się rozwijał bo Nasi Forumowicze ciągle gdzieś wyjeżdżają :( co do wypadów narciarskich-ja niestety już od paru lat nie jestem aktywny i Ukraińskich Stoków nie zaliczę :( za to mogę gorąco polecić 3-Doliny we Francji-największej karuzeli narciarskiej na świecie-Naprawdę Warto tam pojechać żeby to zobaczyć i poszusować w różnych warunkach,moje ulubione miejsce,wielokrotnie odwiedzane to Hintertux,z doskonale przygotowanymi trasami-nie wiem jak teraz ale kiedyś organizowane były Polskie Dni w Hintertux-możliwość testowania nart różnych firm i wiele Sympatycznych imprez,z tych bliższych to Słowacja-Jasna-ja nazywam ją namiastką Alp-bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura i dobrze przygotowane trasy-niestety duża podwyżka cen po przejściu Słowacji na Euro,Dużo Doskonałej Zabawy na Stokach Życzę i Serdecznie Pozdrawiam :) :kwiat: :)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11630
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Podróże zagraniczne

Post autor: Atina »

Witam temat ,,żyje,, i bardzo dobrze :D
W takim razie gdzie na ,,biegówki,, się wybrać zaznaczam,że 1 raz w życiu :lol:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Podróże zagraniczne

Post autor: andrzej1955 »

Atinko :kwiat: należałoby zrobić rozeznanie gdzie będziesz miała najbliżej,teraz biegóweczki są bardzo popularne co bardzo cieszy i inicjatywa lokalnych zapaleńców przynosi efekty w postaci nowych miejsc do tego typu rekreacji,po oswojeniu się z tym że ma się coś takiego długiego i ślizgającego na stopach-należałoby zakupić przynajmniej jedną lekcję u Instruktora aby złapać prawidłowe zasady i kroki i by nie uczyć się z błędami które później trzeba by było korygować,dla pocieszenia powiem z własnego doświadczenia że kobiety uczą się szybciej jeździć na nartach niż mężczyźni :o Pozdrawiam i Miłego Pierwszego Biegania Życzę :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20147
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Podróże zagraniczne

Post autor: Felice »

Atinko na biegówki najpopularniejszym miejscem są Jakuszyce,świetne trasy i krajobraz. Również wiele atrakcyjnych tras mają Bieszczady. W Górach Stołowych Karłów.Na Mazurach okolice Mrągowa,Wzgórza Dylewskie.
Miłego instruktora i pięknego biegania.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11630
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Podróże zagraniczne

Post autor: Atina »

Dziękuję za cenne porady i kierunki :D
Miło że zawsze można na Was liczyć... :kwiat: :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Podróże zagraniczne

Post autor: andrzej1955 »

Witam,temat nieco przygasł bo pogoda w Naszym Kraju nastraja do podróży i zwiedzania-ale już za chwilę zaczną się jesienne szarugi i co po niektórzy będą szukać miejsc gdzie słoneczko mocno grzeje,plaże są z białym kolorem a kolor morza to piękny Lazur :D Propozycje mile widziane :kwiat:
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Podróże zagraniczne

Post autor: moderator »

Andrzeju, myślę, że południe Europy dla nas Polaków jest jeszcze dość ciepłe w te dni. Na szybki wypad spokojnie można wyskoczyć na Cypr, do Grecji czy Włoch. Barcelonę chyba lepiej omijać z racji na zamieszki jakie tam są obecnie choć też penie jest jeszcze wystarczająco ciepło jak dla nas nawet jeśli tubylcy chodzą już w kurtkach :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Podróże zagraniczne

Post autor: jacky6 »


Jakież smutaśne są realia ...

:mrgreen: :ugeek:

ODPOWIEDZ