Rolnik szuka žony .

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Rolnik szuka žony .

Post autor: forumowicz »

Niedziela odcinek z"emocjami " :shock: czy tak zachowuje się mężczyzna jak zachował się Seweryn ?
Nie wiem co było wcześniej nie oglądam natknąłem się przypadkiem na ten program i ten odcinek :?
A Wy co myślicie ?
Kuracjusz54
forumowicz

Re: Rolnik szuka žony .

Post autor: forumowicz »

Kuracjuszu... wczoraj pisałam , że marzy mi się otwarcie nowych tematów ale ten.. :lol: serio ktoś oglada to cudo...ja ledwo przebrnęłam przez jeden odcinek sanatorium miłości... :?
Lekka masakra....
Zapodaj coś pozytywnego. :kwiat:
forumowicz

Re: Rolnik szuka žony .

Post autor: forumowicz »

Czekoladko :serce: :D przeciež pozytywny rolnik z wielką furą szuka pozytywnej žony :D
Kuracjusz54
forumowicz

Re: Rolnik szuka žony .

Post autor: forumowicz »

Hmmm...jak pozytywny...z duuuuuuużą furą ( oby nie wóz drabiniasty i nie karawan) to trzeba to przemyśleć.😁 I tak mi się temacik nasunął...porady dla Pań i Panów ( nie pozostających w okowach małżeństwem zwanych) jakby tu drugą połówkę znaleźć, zauroczyć, rozkochać i zaanektować dla. siebie. :lol:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rolnik szuka žony .

Post autor: dani888 »

Witajcie :kwiat: . A ja powiem Wam , że kiedyś pewnie nie oglądałabym takich programów ale obecnie (może to z racji mojego wieku ? :lol: ) nawet dla relaksu oglądam . Fakt , byłam zniesmaczona zachowaniem Seweryna :shock: , dodam tylko , że podoba się mi kultura i dojrzałość Jakuba . Czekam na następny odcinek ;) .
P.s. Całkiem sporo osób twierdzi , że to obciach , że nie lubi np. disco polo a w rzeczywistości nie przyznaje się do tego przed innymi bo przecież wstyd :lol: . Bez urazy oczywiście :kwiat: .
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Rolnik szuka žony .

Post autor: darek »

Dziś jak w każdy poniedziałek jako wstawki pomiędzy kolejną kawą pojawiają sie kolejne żarciki n/t co wydarzyło się podczas wekendu

Otrzymałem linka i informację ,aby szybko zobaczyć i dac szybka opinie

Rolnik Szuka Żony.
Edycja 20-09-2020

Raczej nie oglądam ale zobaczyłem video z wczoraj .
Jest Pan lat 66
W zapowiedziach Pan mówi ,prosi aby zgłaszały się Panie Młodsze.
Później bierze Prowadzącą na Litość bo Rodzina się go wyrzekła Bo Mama !!
Ok
z Mamami nie polemizujemy

A Tutaj na 6 Pań 3 starsze od Pana a On Tak Chciał młodsze
Pytanie czy ktokolwiek nie weryfikowła
Zreszta nawet rozmowa z Panią Starsza była na zasadzie dzień -dobry do widzenia .

Co do Chłopaków -Dobrze że nie było jak w poprzedniej edycji Pana dla Którego Wiara była najważniejsza .
Chyba będę Kibicował 1-2 bo wydają się być Normalni tylko zastanawiam się nad Pannami .
Mieszkanka dużego miasta chciałaby ...
Pytanie zainstnieć w Mediach czy Poznać ?
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: Rolnik szuka žony .

Post autor: RudaAndzia »

Darku, oglądałam wczorajszy odcinek i powiem tak, że Panowie i Pani wydają się mieć dobrze w głowach poukładane. Mają do zaoferowania przede wszystkim siebie, ale szukają kogoś z kim chcą spędzić resztę swojego życia i mają plany, jak to ma wyglądać. A Pan 66 to ma dobry wariant, szuka młodszych i też na jego miejscu bym tak zrobiła, a jego mama ma swoje lata i może wolałaby, żeby tam na miejscu sobie znalazł żonę, a nie przez telewizyjny casting. Przejdzie jej, jak zobaczy, że syn jest szczęśliwy i znalazł szczęście.
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Rolnik szuka žony .

Post autor: Maryann »

darek pisze: 21 wrz 2020 11:52 Dziś jak w każdy poniedziałek jako wstawki pomiędzy kolejną kawą pojawiają sie kolejne żarciki n/t co wydarzyło się podczas wekendu

Otrzymałem linka i informację ,aby szybko zobaczyć i dac szybka opinie

Rolnik Szuka Żony.
Edycja 20-09-2020

Raczej nie oglądam ale zobaczyłem video z wczoraj .
No i dlaczego nie oglądasz?? :roll: Ja też nie oglądałam, a tu tyle chłopów się marnuje :lol:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Rolnik szuka žony .

Post autor: darek »

No to Pojechałaś MARY Ann

Wiesz że raczej Preferuję Dziewczyny niż Chłopaków :)
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Rolnik szuka žony .

Post autor: Maryann »

:P :P :P Ja miałam na myśli, że pomógłbyś w wyborze :lol: :lol:
ODPOWIEDZ