Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: medi »

Słoneczko i tak jesteś najpiękniejsza po co Ci ta cytryna :serce:
Mogę myć okna po ciemku ,zostały mi dwa małe .Z pościelą porządek zrobię jutro i dywan w korytarzu czeka na swą kolej ,trzeba sobie dozować przyjemności w tych ciężkich czasach kiedy patriotyzmem jest siedzenie na dyferencjale :D :D :D
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: alien »

A świstak siedzi i zawija w sreberka....
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14409
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: GIENIA »

..... dokładnie .......
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: dani888 »

Ela 2019 pisze: 05 kwie 2020 07:17
dani888 pisze: 04 kwie 2020 20:30 ".... Choć jestem w grupie podwyższonego ryzyka - wychodzę jeśli muszę . Dwa dni temu stałam w kolejce przed Lewiatanem chyba 40 minut , potem w kolejce do apteki jakieś 30 minut , wiało , zimno było ale tkwiłam tam ."
Zastanów się, czy to bohaterstwo. Gdybyś załapała zwykłą grypę, nie koronawirusa, czym by to się skończyło? Jak nie masz nikogo, kto mógłby zrobić najpotrzebniejsze zakupy, to poszperaj w internecie, może działa w Twoim mieście jakaś forma pomocy takim ludziom. U mnie zakupy można zrobić w sklepach internetowych, jak też sprzedawcy z targowiska utworzyli swoją grupę na Facebooku i można u nich zamawiać produkty. Przywiozą do domu pod drzwi, są zabezpieczeni (maski, rękawice, środki dez.), płatności za zakupy można uregulować na podane przez nich konto lub gotówką (zostawiasz pieniądze, oni wydają resztę), bez wchodzenia do domu. Druga sprawa - nie musimy mieć wszystkiego ulubionego, nie ma masełka zjem kanapkę bez masełka, nie ma kartofli, to może jest kasza itp. Warto zadbać o swoje zdrowie, a tym samym o zdrowie i życie innych ludzi. Myślę, że w naszym przypadku, ludzi w średnim, dojrzałym lub starszym wieku, należy mieć na uwadze maksymę "tyle pożyjemy ile posiedzimy w domu".
Pozdrawiam i życzę więcej rozwagi.
Elu to żadne bohaterstwo i proszę - nie atakuj mnie . Poza tym ja muszę wychodzić z mieszkania choć na trochę a dlaczego - nie muszę wszystkim tłumaczyć się i opowiadać o sobie , wybacz choć z drugiej strony dziękuję za troskę . Zapewniam Cię też , że jestem osobą zrównoważoną choć boję się jak każdy w tej strasznej sytuacji i staram się zachować środki bezpieczeństwa . Być może , że w moim mieście są różne rodzaje pomocy ale zanim mogę to radzę sobie sana . Dziękuję Ci za troskę i serdecznie pozdrawiam :kwiat: :) .
Awatar użytkownika
ewana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1638
Na forum od: 09 lut 2020 07:23
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: ewana »

Dani888 w punkt! :kwiat:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: dani888 »

Ewanko dziękuję ale taka jest prawda :serce: :kwiat: :) .
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: jacky6 »

FACECI NA ZAKUPACH 😂🤣

"Moja mama zrobiła mojemu ojcu listę na zakupy. Na liście była Pyralgina. Ojciec przyjechał z pelargonią"
"Poprosiłam męża żeby mi kupił płatki kosmetyczne. Wrócił z całą reklamówką najróżniejszych płatków śniadaniowych, bo nigdzie nie było kosmicznych".
"Mojemu napisałam na kartce - dwie "ćwiartki", tylko nie dopisałam, że z kurczaka" - przyniósł pół litra
"Mój kiedyś miał kupić śmietankę trzydziestkę to kupił 30 sztuk"
* idź po śmietanę do sklepu. Za chwilę telefon. Ewa nie ma chleba to wziąć bułki??
*Mój syn będzie mężem...kiedyś - kup śmietanę 36%". Nie było to kupił dwie 18%".
*Kup kapustę włoską - na gołąbki nadmieniłam. To przyszedł mi do domu z sałatą rzymską. Mówię kur*a, co to jest?! Miałeś kupić włoską a nie rzymską (w dodatku sałatę) a mąż na to - no przecież rzymska to też włoska! I weź tu dyskutuj".

* Mojemu mówię - kup koperek, to on na to - a czyli to zielone z pietruszki ?
* "Mój mąż jak wysłałam go po natkę pietruszki to kupił koperek, a jak po korzeń pietruszki to kupił imbir. Teraz mówię, że chce białą marchewkę.

* "Kazałam mężowi kupić porcje rosołowe to przyniósł kostki. I jeszcze pyta - A to nie to samo?".

*Koleżanki mąż szedł na zakupy do spożywczaka,ona: kup mi Coś,on: co?, ona :zaskocz mnie.Kupił jej herbatę z dziurawca!
Kurtyna ...
Ela 2019
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 27 wrz 2019 00:32
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: Ela 2019 »

dani888 pisze: 06 kwie 2020 22:19
Ela 2019 pisze: 05 kwie 2020 07:17

Zastanów się, czy to bohaterstwo. Gdybyś załapała zwykłą grypę, nie koronawirusa, czym by to się skończyło? Jak nie masz nikogo, kto mógłby zrobić najpotrzebniejsze zakupy, to poszperaj w internecie, może działa w Twoim mieście jakaś forma pomocy takim ludziom. U mnie zakupy można zrobić w sklepach internetowych, jak też sprzedawcy z targowiska utworzyli swoją grupę na Facebooku i można u nich zamawiać produkty. Przywiozą do domu pod drzwi, są zabezpieczeni (maski, rękawice, środki dez.), płatności za zakupy można uregulować na podane przez nich konto lub gotówką (zostawiasz pieniądze, oni wydają resztę), bez wchodzenia do domu. Druga sprawa - nie musimy mieć wszystkiego ulubionego, nie ma masełka zjem kanapkę bez masełka, nie ma kartofli, to może jest kasza itp. Warto zadbać o swoje zdrowie, a tym samym o zdrowie i życie innych ludzi. Myślę, że w naszym przypadku, ludzi w średnim, dojrzałym lub starszym wieku, należy mieć na uwadze maksymę "tyle pożyjemy ile posiedzimy w domu".
Pozdrawiam i życzę więcej rozwagi.
Elu to żadne bohaterstwo i proszę - nie atakuj mnie . Poza tym ja muszę wychodzić z mieszkania choć na trochę a dlaczego - nie muszę wszystkim tłumaczyć się i opowiadać o sobie , wybacz choć z drugiej strony dziękuję za troskę . Zapewniam Cię też , że jestem osobą zrównoważoną choć boję się jak każdy w tej strasznej sytuacji i staram się zachować środki bezpieczeństwa . Być może , że w moim mieście są różne rodzaje pomocy ale zanim mogę to radzę sobie sana . Dziękuję Ci za troskę i serdecznie pozdrawiam :kwiat: :) .
Przepraszam Cię dani888, moim celem nie było atakowanie Ciebie. Chciałam tylko zwrócić uwagę, że zachorowanie na każdą inną chorobę też jest niebezpieczne, możemy nie dostać pomocy medycznej. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: alien »

Właśnie w TVP Pan Prezydent ogłosił swoje hasło wyborcze - ZOSTAŃ W DOMU ! Na pełnomocnika do wrzucenia mojej karty wyborczej do urny proponuję Prezesa Kaczyńskiego,mam nadzieję,że nie odmówi. Głupotę trzeba zwalczać jej własną bronią.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14481
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: ANDY12345 »

https://youtu.be/OuR1SxSNNOU
nic więcej dodać :roll:
ODPOWIEDZ