Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Jankaa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 66
Na forum od: 17 wrz 2020 08:19
Staż sanatoryjny: 3

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: Jankaa »

Teraz rozumiecie Panie specjalistki jaką opinię wydajecie forum.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24605
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: ewasz »

Jankaa, daj spokój kobieto. Myślę, że staż jaki masz na Forum nie koniecznie upoważnia Ciebie do wypowiadania się o opinii na Forum względem osób, które nie jako to Forum tworzyło. Gdyby nie te osoby z wieloletnim stażem to Forum mogłoby nie przetrwać tak długo.
Czasami warto pomyśleć, ugryźć się w język i pomilczeć...
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14539
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: GIENIA »

Masz rację Ewasz , forum tworzą ludzie , ale tworzenie forum polega przede wszystkim , zgodnie z jego założeniem , na przekazywaniu innym naszych opinii o ośrodkach , podpowiadania pytającym , tak jak Ty to robisz i wielu innych forumowiczów .
Dział .. Różne ... to tylko dodatek , ale gdyby nie ten dział , faktycznie mogłoby być kiepsko z istnieniem forum , gdy sanatoria były zamknięte .

Twórcą forum , natomiast nie nazwałabym osoby , która wpada co jakiś czas tylko po to , aby komuś posłodzić , lub w kogoś innego trysnąć jadem .
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4458
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: Kleinehexe »

Miałam przemilczeć, by nie zaogniać, ale nie mogę zdzierżyć jak widzę takie "Huzia na Józia".
Jankaa, niestety kilka osób na tym forum rości sobie do niego prawo, chyba przez zasiedzenie, i tylko one mają monopol na wyrażanie opinii. Jeśli masz inne zdanie, to w najlepszym razie jesteś potraktowana z lekceważeniem, ale niestety, jak sama zauważyłaś, bywa i tak, że osoby te nie przebierają w słowach i piszą obraźliwe komentarze. Jedyna rada: pisać swoje opinie z zachowaniem kultury wypowiedzi, co zauważyłam robisz, i ignorować niestosowne zachowanie.
Własnych, dobrych decyzji wszystkim życzę.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14539
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: GIENIA »

Jankaa , nie zrażaj się i pisz swoje spostrzeżenia i opinie .
To , że ktoś ma inne , nie oznacza , że Twoje są złe . Opinia jest jak d.... :oops: , każdy ma swoją ..... inni mogą ją czytać , ale przecież nie muszą .
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14539
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: GIENIA »

+alicja+ pisze: 12 lis 2021 11:32
Gieniu, będąc w tych sanatoriach, też podglądałaś z boku Forumowiczów? Ty tak lubisz..
🤣
Zapisałam sobie to pytanie , na wypadek gdyby zniknęło z forum . To nie ja , będę się wypowiadać w tym temacie :D
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: Hipokryt »

GIENIA - a podobno to ja jestem Plotkarz forumowy :lol:
+alicja+ pisze: 13 wrz 2020 14:07 I napisał to pierwszy plotkarz Forum... :roll:
Gość

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: Gość »

"Twórcą forum , natomiast nie nazwałabym osoby , która wpada co jakiś czas tylko po to , aby komuś posłodzić , lub w kogoś innego trysnąć jadem ".

Nie wiem w czyją stronę pada ten komentarz Gieniu ( może napiszesz o kogo chodzi nie będzie kolejnych nieporozumień) zakładam, że może do mnie jako do osoby wypowiadającej się w temacie zatem - ani sobie nigdy nie rościłam prawa do bycia twórcą tegoż Forum bo jestem tutaj krótko, a do Starej Gwardii mi tym bardziej daleko z różnych przyczyn.
Co do tryskania jadem... staram się wypowiadać szczerze, nawet jeżeli to się komuś nie podoba. Lepiej przemycać informacje poprzez priv i obrabiać komuś tyłek w kuluarach? A przecież dzieje się to bo ciekawość trzeba zaspokoić...roll:
Co do tłumaczenia się z zarzutów podglądania. Owszem był takowy temat, założony przez Ciebie i szczegółowo opisany, temat rzucony w eter, komentarze, owszem mój również i... znacząca cisza. .Nie chcę grzebać w archiwum bo to nie moja bajka... ale trudno było tego nie zapamiętać i zapewne o tym pisze Alicja. Ale to nie ten temat i nie o nim powinniśmy tutaj rozmawiać.
Co do słodzenia...zdarza mi się ale w stosunku do osób, które autentycznie lubię. To chyba naturalne?
I naprawdę skończmy już to wylewanie żali bo ani temat temu nie służy ani nam finalnie. :|
Nie z każdym musi być nam po drodze, samo życie.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14539
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: GIENIA »

Na pewno nie o Ciebie Majka , tak ogólnie .. Ty zostawiasz wiele opinii po powrotach z ośrodków .
Awatar użytkownika
+alicja+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6818
Na forum od: 10 sty 2015 00:03
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: +alicja+ »

Hipokryt pisze: 12 lis 2021 15:38 GIENIA - a podobno to ja jestem Plotkarz forumowy :lol:
+alicja+ pisze: 13 wrz 2020 14:07 I napisał to pierwszy plotkarz Forum... :roll:
….......
nie podobno, tylko jesteś, tak dla jasności...
ODPOWIEDZ