Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
+alicja+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6817
Na forum od: 10 sty 2015 00:03
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: +alicja+ »

u Hipokryta, dzień bez cytatu, dniem straconym😆
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4557
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: rybka »

Phi... :roll:
Z Psotnikiem fajnie jest ;) :lol:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: Hipokryt »

Koronawirus to też jest taki Psotnik :shock: :lol:
Potrafi ten Psotnik tak bardzo napsocić, że niejednego na długo wykluczył z normalnego życia a nawet posłał na tamten świat :( :evil:
A to już nie jest fajnie, więc bądźmy zdrowi i bezpieczni z daleka od tego Psotnika :lol:
kruszynkaK
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 440
Na forum od: 04 lip 2021 22:24

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: kruszynkaK »

(....Ministerstwo kontroluje, wyniki są negatywne, laboratorium i tak pracuje.

Wiosną 2020 roku na parkingu przed szpitalem w Gliwicach ustawiono kontener o rozmiarach osiedlowego sklepu. Urządzono w nim laboratorium wirusologiczne. Uruchomiła je spółka Vito-Med będąca właścicielem szpitala. Rozpoczęto tam badanie próbek pod kątem COVID-19. Do października 2021 r. laboratorium przebadało niemal 470 tys. testów na koronawirusa. To był świetny interes. Śląski oddział NFZ zapłacił za wykonane tam badania od czerwca 2020 r. do października 2021 r. 131 mln zł.
Wystąpienie pokontrolne, podpisane z upoważnienia ministra zdrowia przez Krzysztofa Krzyżanowskiego, dyrektora departamentu nadzoru i kontroli MZ, zawiera wiele krytycznych uwag i spostrzeżeń dotyczących gliwickiego podmiotu. Zawiera m.in. 12 punktów, w których kontrolerzy stwierdzają m.in. naruszenia w zakresie utrzymania rygoru sanitarno-epidemiologicznego, w tym krzyżowanie się dróg strefy brudnej i czystej.

Mimo wielu krytycznych uwag, które zawarto w dokumencie MZ, laboratorium działało i nadal działa. Co ciekawe, jak potwierdza resort oraz kontrolowana spółka, ostateczne wyniki kontroli zostały przekazane spółce Vito-Med dopiero po 14 miesiącach od jej rozpoczęcia.)
Cd O *n*et
A ludek kupi wszystko . :D
Gość

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: Gość »

I tak można w kółko Macieja...a jaki procent tych testów stanowi w porównaniu do wszystkich wykonanych testów? No chyba, że założymy, że w takich warunkach wykonywane są wszystkie testy??
Ludek wierzy też czasami, że ziemia jest płaska.
U mojej Mamy chowaliśmy ostatnio mojego kolegę i jego mamę, zmarli we własnych łóżkach. To samo dwie Panie w miejscowości obok. Sekcja przeprowadzona, wirus. Jeszcze raz powtórzę żadne z nas nie wie jak potraktuje Twój organizm i tylko dlatego podaję ten przykład.
Przestańmy proszę ciągle bombardować się artykułami, niestety manipulacja w zakresie informacji istnieje od lat. Sztab ludzi dyktuje nam w co mamy wierzyć. Słuchajmy głosu naszego rozumu i instuicji, przestając udowadniać sobie kogo racja jest na górze. I tyle.
Kruszynko ja osobiście to wolałabym Twoje piękne wiersze poczytać, jeżeli oczywiście to Ty konkretnie byłaś ich autorem kilka lat temu.
Pozdrawiam 🌷
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: Maryann »

Zdaje się, że Kruszynka pisze o negatywnym wyniku kontroli, a nie testów.
A w koło Macieju w niektórych kwestiach można, a nawet trzeba pisać. Niekoniecznie w koło Macieju trzeba się odnosić do wszystkich postów.
kruszynkaK
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 440
Na forum od: 04 lip 2021 22:24

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: kruszynkaK »

Maja odniosę się do Twojej wypowiedzi nie cytując jeśli pozwolisz .
Właściwie to ja jestem daleka by kogoś przekonywać na silę do szczepienia się lub nie ,
do wiary w epidemię lub nie .Jest mi to nawet obojętne ,ponieważ sama o sobie decyduję nikogo
nie chcę poniżać ,ani zmuszać do czegokolwiek .Czas pokaże nie tylko w tej sprawie kto miał rację .
Zacytowalam trochę z art ze znanych newsów dotyczących min tego tematu ponieważ :
Jestem zmartwiiona jak słyszę od osób wykształconych i nie bardzo nawet wiekowych ,ale namiętnie
oglądających przekaz telewizji reżimowej polskiej ,że nie słyszeli o takim czy o takim wydarzeniu w kraju
lub za granicą
o ważnych wydarzeniach w świecie, o postaciach polityków i ich wypwiedziach na arenie miedzynarodowej o nowych działaniach z różnych dziedzin ,ale skrzętnie pomijanych
w tejże telewizji i wielu nawet ciekawych doniesieniach ale nie pasujących by na antenie tej telewizji
zagościły .Jak wyznawcy tej tv nie słyszeli ,że prezes ich tv poleciał chory na Eurowizję tak z pozytywnym testem .
To myślę sobie jak można być takim człowiekiem ,by nie za sięgać wiedzy z innych źródeł i porównać ?
za i przeciw ?To trochę przypomina mi konie doroźkarskie z klapkami na oczach . :lol: A oczy jak monety na takie inforacje mojej sąsiadki juz nawet nie robią na mnie wrażenia .
Niestety już dawno przestałam tutaj pisać z sobie znanych tylko powodów ,za co Ciebie
min przepraszam .
Miłego dnia :)
kruszynkaK
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 440
Na forum od: 04 lip 2021 22:24

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: kruszynkaK »

Maryann pisze: 28 sty 2022 11:48 Zdaje się, że Kruszynka pisze o negatywnym wyniku kontroli, a nie testów.
A w koło Macieju w niektórych kwestiach można, a nawet trzeba pisać. Niekoniecznie w koło Macieju trzeba się odnosić do wszystkich postów.
Tak dokładnie ! To wyniki kontroli mnie zaciekawiły ,zacytowane prze ze mnie ,dla tych
co się tak boją otworzyć inną prasę ,inny kanał tv inny news niź zalecany
przez suwerena by się nie zarazić kurczę czymś śmiertelnym hm
Może jakąś nową zarazą? :)
Gość

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: Gość »

Maryann... dzięki za pouczenie. 😏 Wynik końcowy kontroli dla mnie przy totalnym bałaganie w jakim były robione testy i wpływ braku zachowania standardów sterylności równa się mało wiarygodnym wynikom.
Kruszynko jak wrócisz do pisania z przyjemnością poczytam utwory z szufladki. Jak dla mnie powinny być opublikowane. ☺️ Tylko nic o koronie! 😉
I tak .. też nie lubię mentalności koni z klapkami na oczach.
kruszynkaK
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 440
Na forum od: 04 lip 2021 22:24

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: kruszynkaK »

Maju wywołujesz mnie do tablicy ;)
Wiesz dużo zmian u mnie zaszło w ostatnich latach.
Teraz zajmuję się amatorsko fotografią ( o dziwo rzekomo całkiem nieżle mi to wychodzi)w opinii przyjaciół ,ale ja uważam ,że nie maja racji .
Mam wiele spraw za sobą a jeszcze więcej przed sobą tych pięknych w realizacji,tylko doba za krótka ;)
Nie ma tutaj tematu dotyczącego fotografów amatorów ,a jak by się pojawił to i tak zejdzie do rangi
tych .a po co to .
Teraz jest Covid ;) jednak wciąż :(
Miłego dnia :)
ODPOWIEDZ