Pozwólmy Forum przetrwać

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Pozwólmy Forum przetrwać

Post autor: sztani »

Witajcie . Koronawirus nie jest dobry i dla naszego forum .Wyjazdy wstrzymane (na jak długo?) A jak wstrzymane to mniej z nas nowych i starych forumowiczów tu zagląda . Może i tu stwórzmy tarczę antykryzysową :) ;) i piszmy ,bądźmy jak najwięcej na forum (oczywiście w ramach wolnego czasu.). Bez nas ono nie będzie miało racji bytu . Co raz więcej złośliwości , przytyków . postarajmy się aby być dla siebie na wzajem mili. Więcej empatii i zrozumienia .Każdy z nas ma inny charakter. Może brzmi to jak apel lub odezwa ,nie tak nie jest , to moja prośba do Was. Bądźmy na dobre i na złe razem . :) 8-) odłóżmy wszystkie niesnaski . musimy pokazać ,że w jedności siła .( jak mowa proletariacka ) :) Jeśli musimy się spierać to zawsze na argumenty a nie złośliwości
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5052
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Pozwólmy Forum przetrwać

Post autor: zbigniew165 »

Sztani też zauważyłem, że mniej forumowiczów zagląda na forum. Myślę, że to brak wyjazdów z NFZ i ZUS jest tego powodem, a także niemożliwość wyjazdów komercyjnych do Uzdrowisk.
Jak tylko pojawi się poprawa w wyjazdach sam ponownie odwiedzę Świnoujście i to jak najszybciej po tym uciążliwym siedzeniu w domu.
Twój post i założenie tego tematu może trochę pobudzi forum do życia i będzie jak przed pandemią wirusa.
Ja mam forum na podglądzie i na bieżąco wiem co się dzieje, gdyż staram się czytać każdy wpis z wyjątkiem tych w dziale Na każdy temat.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów czytających i piszących na naszym forum.
Gość

Re: Pozwólmy Forum przetrwać

Post autor: Gość »

Dzień dobry . Sztani dziękuję za ten temat. Ja wprost przeciwnie niż Zbigniew jeżeli jestem na Forum to w na każdy temat. Nie są mi potrzebne tylko informacje o ośrodkach oraz ogłoszenia w celu znalezienia towarzysza podróży. Faktem jest, że niewielka garstka ludzi wraca o pisze o konkretach. To ważne ale chyba nie o takie Forum chodzi, w obecnej sytuacji nie miałoby racji bytu.
Piszmy tworząc nowe tematy lub odświeżając stare. Nigdy i nigdzie nie będzie nam z każdym po drodze ale takich ludzi jest zawsze mniejszość. Odwagę do pisania czerpmy z tych pozytywnych dla nas.
Pisząc to niewielką mam nadzieję...ale może...
Pozdrowienia zostawiam.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Pozwólmy Forum przetrwać

Post autor: sztani »

Ja też tu zaglądam choć nie piszę a i Zbyszek zagląda bo inaczej nie napisał by postu w tym temacie. Majka Pozdrawiam z Kaszub
Awatar użytkownika
+alicja+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6818
Na forum od: 10 sty 2015 00:03
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Pozwólmy Forum przetrwać

Post autor: +alicja+ »

Przyjdzie lepszy czas, wyjazdy się zaczną, może nie tak szybko jakbyśmy sobie życzyli... ale przyjdzie🙂
A forum trwa, może jest nas mniej, ale trwa😘i oby Wszyscy w zdrowiu pozostali🙂

Pozdrawiam😍
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5052
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Pozwólmy Forum przetrwać

Post autor: zbigniew165 »

M A J K A jest tak jak pisze sztani. Zaglądam w te tematy, ale nie piszę, chyba, że ktoś pisze konkretnie, to wtedy zabieram głos.
forumowicz

Re: Pozwólmy Forum przetrwać

Post autor: forumowicz »

Moja taka malutka uwaga , od jakiegoś czasu 90% , a może nawet i więcej wszystkich tematów (te na górze również) są na każdy temat . Także nie ma co umniejszać znaczenia działu Na każdy temat

Brawo Sztani za apel :)
Awatar użytkownika
kremewa
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 137
Na forum od: 12 lip 2013 20:32
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pozwólmy Forum przetrwać

Post autor: kremewa »

Bibi, zgadzam się z Tobą. Moze jeśli mamy więcej czasu, możemy nadrobić ''zaległości''
w opisie swoich pobytów w ośrodkach w ostatnim np.roku. Czasami brakowało na to chęci
czy czasu. Jak wrócimy do normalności to będzie to pomocne. Ja tez postaram się opisać
mój ostatni pobyt w Ciechocinku. Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.
forumowicz

Re: Pozwólmy Forum przetrwać

Post autor: forumowicz »

Hej. I ja witam w nowym projekcie Sztaniego. :)
Sztani, kilka zdań do tematu. Poatrzmy na Forum np. Rok wstecz. Ilu w miarę aktywnych forumowiczów ubyło a ilu nowych się pojawiło?
Myślę że szczególnie w ostatnim czasie jest więcej nowych.
Zgadzam się, aktywność nie idzie w parze z ilością, ale czy koronwirus jest winien mniejszej aktywności?
Czv brak wyjazdów? Ile było wpisów na temat wyjazdów, a ile w innych tematach?
Również uważam, iż sercem Forum jest dział Na każdy temat. I to co tu się dzieje głównie wpływa na jakość i ocenę Forum.
Uważam, że Forum się obroni, jeśli my zapewnimy mu spokój.
Jeśli chodzi o sanatorium, to nie oczekiwałbym zbyt obszernych wpisów z pobytów. Myślę, że większość po powrocie nie pisze nic.
Chodzi raczej, żeby pisać, a nie czekać biernie na to, co ktoś napisze.
I to co jest najważniejsze, szanować się nawzajem.
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pozwólmy Forum przetrwać

Post autor: darek »

sztani pisze: 25 mar 2020 08:45 Witajcie . Koronawirus nie jest dobry i dla naszego forum .Wyjazdy wstrzymane (na jak długo?) A jak wstrzymane to mniej z nas nowych i starych forumowiczów tu zagląda . Może i tu stwórzmy tarczę antykryzysową :) ;) i piszmy ,bądźmy jak najwięcej na forum (oczywiście w ramach wolnego czasu.). Bez nas ono nie będzie miało racji bytu . Co raz więcej złośliwości , przytyków . postarajmy się aby być dla siebie na wzajem mili. Więcej empatii i zrozumienia .Każdy z nas ma inny charakter. Może brzmi to jak apel lub odezwa ,nie tak nie jest , to moja prośba do Was. Bądźmy na dobre i na złe razem . :) 8-) odłóżmy wszystkie niesnaski . musimy pokazać ,że w jedności siła .( jak mowa proletariacka ) :) Jeśli musimy się spierać to zawsze na argumenty a nie złośliwości
Pozwolę sobie na zacytowanie całego wpisu.

Kolegi Sztaniego vel Stanisława.

Bo jak wiadomo w dużym % Nick mamy od Imienia.

Sztani jest Osobą jedną z kilku wyróżnionych kilka lat temu przez Pana Moderatora kolorem .
Kolorem ,który dla wielu jest Hipokryzją ,że ktoś ma .
Swego czasu Prosiłem o zabranie Słoneczka czy Koloru.
Decyzja pozostał .

W innym Miejscu forum Koleżanka pisze List ,że nosi się z zamiarem opuszczenia forum.
Ktoś inny pisze o Nietykiecie .

Forum Społeczeństwo to zbiór Ludzi ,Ludzi różnych .
Dla niektórych Czarne nie zawsze będzie CZARNYM tylko miało swój kolor.

W każdej Społeczności są Osoby odmienne .

Zastanawiam się ile NAM ZOSTAŁO ile zostało Mnie tego żywota na tym Świecie ..może okaże się ,że mam Sławnego Koronowirusa Dla wielu z Forum było by to Szczęście większe niz wygrana w Lotto 6 czy wygranie Kumulacji europejskiej 395 000 000 w Euro Jackpot-a.

Wiem i niejednokrotnie tego doznałem Jaki Jestem "Kochany" zwłaszcza po co niektórych wpisach.

Szczerze spływa to po Mnie.
Ja wrogowi czy adwersarzowi ZDROWIA ŻYCZĘ .

Prosze Państwa Temat jest szeroki i godny rozmowy ,ale nie na zasadzie kolejnej Nagonki bo znowu zacytuję tutaj Osobę z Forum .
" Ten Hanys coś napisał "
czy jak określił to w wpisie do innego Forumowicza ..
"Półgłówek popapraniec "

Możecie mieć swoje Opinie - jak gdy zauważam Atak wrzucam do Wrogów - Nie widze i nie denerwuję się bo i po co .

Ja niechcę aby ktokolwiek się nademną Użalał -Wystarczy że Robi to Moja Matka .

Ale jak by było fajnie gdyby można było jak wspomniał Stanisław Zakopać te Topory.
Jak by Było Fajnie ,aby Osoby ,które uraziły Inne Osoby je po prostu przeprosiły.

Ja rozumiem że Żart dla Jednej Osoby jest inny niż do piszącego .
Ale NIKOMU na Forum nie wolno Życzyć Najgorszego Choroby czy Śmierci bo to jest juz nie na miejscu.

Język Polski jest trudnym Językiem - Jedno słowo ma wiele znaczeń.

WIEMY o tym bo niejednokrotnie sami się łapaliśmy.

W tej chwili mamy czas Przemyśleń
Czas Wielkiego Postu
Czas Zadumy

CZAS KWARANTANNY.

Ja Pragnę Wszystkich Urażonych Moją Osobą na Forum -FORUMOWICZÓW
Przeprosić że Żyję.
Jeżeli Pan Administrator Uzna że Mój czas minął wykasuję Konto zapewniam że nie pojawię się na Forum pod innym Nickiem.

Ale wykażmy się jak Prosi Sztani - EMPATIA
Niech Forum od żyje .

Zakopmy Topory NIENAWIŚCI.
Ta nienawiść pojawiła się z zewnątrz .
ODPOWIEDZ