Potrzebna pomoc techniczna -erotyczne emaile

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Potrzebna pomoc techniczna -erotyczne emaile

Post autor: ZenekM197 »

Hipokryt,
A mało to razy człowiek kliknie nie tam gdzie trzeba :lol: :lol: czasami się coś spierdzieli :twisted:
Pomyśl sam raz się żyje :lol: , a gdyby nie ta ciekawość to nie wiem czy niezależnie od tego jakie później masz doświadczenia odważyłbyś się takiego e-maila otworzyć. :oops:
Mnie się udało otworzyć takiego interesującego e-maila :D ;) , tylko, że jeszcze dobrze go nie otworzyłem, a już wiedziałem, że się dałem podpuścić 8-) :lol:
Niestety teraz żałuję, że tak szybko zrezygnowałem z tej rozpusty emailowej, 8-) :lol: trzeba było obejrzeć te damskie golarki :lol: , ładne nogi bym chociaż pooglądał :oops: , no cóż za błędy trzeba płacić :lol:
, jak widać pośpiech nie jest wskazany :oops:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Potrzebna pomoc techniczna -erotyczne emaile

Post autor: Hipokryt »

ZenekM197 pisze: 28 maja 2021 21:46 Hipokryt,
A mało to razy człowiek kliknie nie tam gdzie trzeba :lol: :lol: czasami się coś spierdzieli :twisted:
(...)
... w życiu realnym bywa identycznie :lol:
Brak myślenia nie zwalnia nas od konsekwencji za popełnione błędy :shock:
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Potrzebna pomoc techniczna -erotyczne emaile

Post autor: ZenekM197 »

Hipokryt,
błędy Wszyscy popełniamy, chociaż często się do nich nie przyznajemy,
a konsekwencje..., hmmm... cóż jakby to powiedzieć :oops:
na szczęście jeszcze udało mi się tych konsekwencji uniknąć :) ,
chociaż niewiele brakowało :oops: :D,
nogi pooglądam następnym razem ;) :lol:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Potrzebna pomoc techniczna -erotyczne emaile

Post autor: Hipokryt »

Zenek - nie będzie otwierania takich złych maili i klikania w linki 😎 Są ciekawsze zajęcia :lol:
Zawsze lepiej uczyć się na cudzych błędach :D
No i zawsze korzystać z Pomocników forumowych :)
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Potrzebna pomoc techniczna -erotyczne emaile

Post autor: ZenekM197 »

Hipokryt
Tak, tak mamy tu specjalistów od wszystkiego, co najchętniej i najczęściej to na cudzych błędach się doświadczają, chociaż takie same popełniają ;) :lol:
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: Potrzebna pomoc techniczna -erotyczne emaile

Post autor: RudaAndzia »

Zenku i Hipusiu :D
Tak, doświadczają to najczęściej te osoby, co jak ja za szybko klikają i na dodatek nie tu gdzie trzeba :twisted: Zła jestem, bo znowu nie wiem jaki rachunek zapłacę za te wszystkie "wpadki" mailowe :twisted:
A później operator, życzliwie po fakcie wysyła mi SMS, że zbliżam się do granicy 8-) :lol:
chyba do granicy wytrzymałości 8-)
I pomocy potrzebuję, proszę i proszę i nic z tego nie wychodzi :roll: , wiem, że przed emeryturą to atrakcji dużych nie należy się spodziewać ;) :lol: , ale może w Busko czy też innym Zdroju trochę czasu mi poświęcicie :D
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Potrzebna pomoc techniczna -erotyczne emaile

Post autor: Hipokryt »

Ruda - zarówno podejrzane maile (które robią szkody w systemie), jak również złe sms-y (mogące nas pozbawić kasy) to temat-tabu albo tajemnica Poliszynela :shock: Wszyscy o tym wiedzą, lecz nikt nie ma odwagi cokolwiek o tym powiedzieć. A poproszenie o pomoc byłoby oznaką słabości, więc nie byłoby to mile widziane :( Na to mogą zdobyć się tylko hipokryci :lol:

Jako miejsca na odpoczynek to nie polecam znajomego Buska... nad Białym polecam relaks :D
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Potrzebna pomoc techniczna -erotyczne emaile

Post autor: Hipokryt »

Jawnych erotycznych podejrzanych złośliwych maili praktycznie nie ma w mojej poczcie. Jednak ostatnio coś wzbudziło moje zaciekawienie a nawet niepokój. Przyszedł mail, który w treści miał tylko obrazek jakby żywcem skopiowany ze strony www lub papierowej gazetki znanej sieci sklepów dyskontowych. "Wabikiem" tu była rzekoma loteria, w której nagrodą miały być bony zakupowe na 1000zł w tej sieci sklepów.
Po najechaniu kursorem, w lewym dolnym rogu przeglądarki wyświetliła się strona o bardzo złej reputacji, więc ten mail poszedł do kosza (nie do spamu). Na urządzeniu mobilnym moglibyśmy tego nawet nie zauważyć :o
Zachowujmy czujność i pomyślmy zanim klikniemy w atrakcyjną ofertę :D
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: Potrzebna pomoc techniczna -erotyczne emaile

Post autor: RudaAndzia »

Drogi Hipusiu :D ,
Przygody masz ciekawe 🤔, tylko zastanawiam się, jak to jest z tą Twoją czujnością :roll: , bo zawsze udaje Ci się wyjść obronną ręką i nie dajesz się naciągnąć, bo zawsze coś Cię niepokoi 8-) Odnoszę wrażenie, że Twoja obecna czujność i ostrożność podyktowana jest wcześniejszymi wpadkami, o których nam nie opowiadasz :D i nie chcę wyciągnąć pochopnych wniosków, ale sądzę, że tych wpadek sporo miałeś i teraz nim klikniesz to setki razy sprawdzasz o co chodzi i czy na kliknięcie sobie możesz pozwolić 8-) :lol: :lol:
Niestety jako Ruda blondynka muszę się przyznać, że za szybko klikam, a później cóż... była nagroda i tylko koło nosa mi przeleciała :twisted: :lol:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Potrzebna pomoc techniczna -erotyczne emaile

Post autor: Hipokryt »

Szanowna Ruda - doświadczenie podpowiada mi, że robiąc cokolwiek z pocztą mailową należy mieć sprawny organ odpowiadający za myślenie :lol: Tylko tyle i aż tyle :lol: Ile miałem wpadek :?: Zbyt wiele a każda była lekcją :lol:

Oto kolejny przykład niegroźnego maila, który trafił do mojego spamu (pisownia oryginalna) :o
Czesc moj swiezy nowy towarzyszu !
Jestem Valentina Jestem trzydziesci trzy yo , Jestem z Rosja. Wlasciwie jestem bardzo towarzyski kobieta kim w polowaniu na oddanego i po prostu wspierajacy dzentelmen , moj osobisty najlepsza polowa. zostal przedstawiony twoj e-mail w the kojarzenie biuro wlasne centrum. Teraz jestem po prostu szukania znaczacego zwiazku , dokuczanie i przygoda zazwyczaj nie sa dla mojej sytuacji . Jesli byc moze uwieziony twoj prawdziwy swiadomosc a potem rozmowa na odleglosc nie bedzie przeszkoda dla ciebie osobiscie potem niech ruszaj do przodu. Jesli byc moze to jest wyzwanie , po prostu odrzuc moj e-mail . Zycze Ci niesamowitego dzien jak rowniez wspanialy uczucie . Z cala pewnoscia czekac Twoja odpowiedz z twoja zdjecie . Z powazaniem , Valentina.
:lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ