Szczepionki na korona wirusa

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.

Czy zaszczepisz się przeciwko koronawirusowi SARS-COV2?

TAK
70
73%
NIE
21
22%
NIE WIEM
5
5%
 
Liczba głosów: 96

Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4388
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: Kleinehexe »

Ja również jestem za wolnością wyboru i nie raz o tym pisałam, ale jestem również za tym by w imię tej wolności nie szerzyć nienawiści. Agresja budzi tylko agresję i dzieli ludzi. Szanujmy wzajemnie swoje wybory, a ten pastor tego nie czyni, Max.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: darek »

Max-R pisze: 24 paź 2021 12:30 nie mnie oceniać! Darek Ty też sprzedajesz swoje usługi za darmo?
Max

Oczywiście

Tylko ,że Moje czy Twoje świadczone są dla OKREŚLONEJ Grupy Ludzi.

Dla wielu to co sprzedaję Jest Potrzebne -Ale Ich na to nie stać czy może jest to po za ich zasięgiem
inny Level.

Oczywiście popieram To co piszesz co robisz.

Ale przewrotnie zadam Ci Max pytanie

Dochodząc do skrzyżowania wchodzisz na CZERWONYM czy czekasz na Zielone ?

Oczywiście teraz natworzyło się Ludzi ,którym wydaje się że moga Zyć jak chcą .
Niech zapalą Papierosa w Samolocie -pamiętam czasy kiedy wszyscy jarali
Niech zapalą tego samego w Pociągu

Zapłacą narzuconą karę

Skoro są ustalone jakieś Normy stosujmy JE.
Nasze Pokolenie było było szczepione czy podawano Nam jakieś dziwne Szczepionki
Ale Sam pamiętam Kolegę z przedszkola -Miał Matkę Wyzwoloną - nie zaszczepiła Syna i Z Nami już nie było go na Komunii Św -
Płakała że Głupia że dała się otumanić
Że jej Syn chyba Piotruś nie może latać z resztą chłopaków.
Lata 70 te Heine Medina -gdzieś w Katowicach.

Niech Każdy ma dziś WYBÓR.
Ale w przypadku zagrożenia NIECH może nie SZUKA POMOCY od Doktora ,który będzie ratował Tego zaszczepionego


Podobnie jak z Osobami ,które wyzywają Tego Pana od Orkiestry
ILU POMÓGŁ
ILE pojawiło się Potrzebnego Sprzętu nie tylko dla Dzieci ale i dla Starszych
forumowicz

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: forumowicz »

Darek odpowiadam: przechodzę na zielonym,natomiast jak nie ma zagrożenia to na czerwonym.
a co do tego pana,to widziałeś jego dom? wybudował za ciężko zarobione pieniądze? oczywiscie ze jakaś tam pomoc z jego działania jest/też mamy prawo wyboru,dać lub nie/, rozbawiłeś mnie,miłego dnia życzę! :)
forumowicz

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: forumowicz »

Jeszcze ciekawostka,Darek zapewne masz znajomych w sanepidzie,popytaj ile osób więcej choruje zaszczepionych czy nie? i będziesz znał odpowiedź skąd są ludzie mający rożne zdania
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4388
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: Kleinehexe »

Z tymi światłami, to się akurat zgodzę, że tak powinno to funkcjonować. Tak to działa na południu Europy. Stanie na czerwonym w nocy, gdy nic nie jedzie przez cały czas, gdy świeci, jest dość absurdalne.

Chorują wszyscy, kwestia jest kto umiera lub trafia do szpitala.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: andrzej1955 »

Ja nie lekceważę koloru świateł może dlatego że mało chodzę a przeważnie jeżdżę samochodem i przejazd na czerwonym nie wchodzi w grę-chyba że warunkowe do skrętu w prawo ze strzałką-wracając do tematu-ciekaw jestem czy już dostaliście skierowania na 3 dawkę ,Dużo Zdrowia Życzę i Pozdrawiam :kwiat: :serce: :kwiat:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4388
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: Kleinehexe »

Andrzeju :kwiat: , ja też czerwonego światła nie lekceważę :) i oczywiście miałam na myśli pieszych. W wielu krajach Europy np. Włochy, Francja, Albania, Szwecja, Norwegia, Wielka Brytania, dopuszcza przechodzenie pieszemu na czerwonym świetle, jeśli nic nie jedzie. Moim zdaniem ma to sens.

W listopadzie upłynie mi pół roku od ostatniej dawki, więc jeszcze skierowania nie mam, ale lada dzień powinno się pojawić. Dam znać.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1950
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: Zosia »

Ja tylko tak... . W dniu dzisiejszym nad ranem zmarł mąż mojej młodszej koleżanki z pracy lat 47 . Do momentu zachorowania na covit zdrowy, wysportowany , niezaszczepiony . Niech to proszę pozostanie bez komentarza .

Andrzeju, moje skierowanie już było w systemie. 3 dawkę już przyjęłam.
Gość

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: Gość »

Zosiu..u mnie podobnie 🥺 w pracy znowu się zaczęło, dojeżdżam tak zatłoczonym pociągiem... prawie wszyscy bez maseczki, młodzież szkolna nagminnie.
Mamę szczepię 10tego w ... aptece.
My czekamy do stycznia.
ogrodnik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 809
Na forum od: 02 sty 2021 19:47

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: ogrodnik »

Jak już pisałem dość dawno. Wirus sam sobie nie odejdzie, a naszym zadaniem jest to by go zagłodzić. Jest z nami, ponieważ dajemy mu pożywkę, m.inn. w postaci braku szczepień. Ile jest jeszcze osób, które mówią nie, bo nie. Przykro czytać o śmierci młodych ludzi w tym przypadku...Jedno jest pewne. Nikt, ani nic życia im nie zwróci...
ODPOWIEDZ