Szczepionki na korona wirusa

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.

Czy zaszczepisz się przeciwko koronawirusowi SARS-COV2?

TAK
70
73%
NIE
21
22%
NIE WIEM
5
5%
 
Liczba głosów: 96

forumowicz

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: forumowicz »

Nie zrozumiesz bo inaczej podchodzisz do tematu niż ja.Ty po prostu wierzysz w propagandę i to że wirus jest wirusem,wierzysz w medycynę chemiczną, wierzysz w lekarzy.Ja natomiast odwrotnie,nie oglądam programów informacyjnych nie słucham radia w tych tematach,nie wierze w lekarzy, ufam metodom naturalnym.Jeszcze parę lat temu miałem zaufanie,ale po śmierci syna już nie mam Dla mnie ta cała sytuacja tj biznes na wielką skalę, i obojętne czy się zaszczepisz czy nie to.masz być zagrożony, ewidentna ustawka,brakuje 5 fali.A potem co? Szczepionki po 50zł co rok.Poruszyles sprawę że ktoś tam itd,a ja Ci podam podam inne.W rodzinie dziewczyna 26 lat zaszczepiła się, 3 tygodnie szpital,pid koniec pobytu poprosiła o wpis że była szczepiona,odpowiedź pani ordynator,pami zwariowała,kto zaplaci za odszkodowanie,trzeba było myśleć przed szczepieniem.Nie widzę sensu dyskysji,każdy ma swoje zdrowie.nuech robi co chce!
forumowicz

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: forumowicz »

Rozwój medycyny chemicznej hehe,może w kilku tematach tak, w każdym bądź razie życzę Ci Andrzej zdrowia!
forumowicz

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: forumowicz »

Andrzej podaj mi jeden przykład wyleczenia z choroby przewlekłej, nie zaleczenia i brania non stop tabletek,tylko wyleczenia! Lekarz nigdy Cię nie wyleczy,tylko zaleczy,a czemu? Dobrze wiesz.natomiast inne medycyny wyleczają,bo szukają przyczyn.pozdrawiam
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: andrzej1955 »

Czy Ty mnie masz za kompletnego tumana który ślepo wierzy w lekarza- tak nie wierzę w jednego lekarza i dlatego sam sobie wyrabiam opinię po wizycie u co najmniej dwóch ,podobnie jest z innymi niekonwencjonalnymi sposobami leczenia ,jeżeli sprawdzają się na moim organizmie to je stosuję, nigdy nie jestem zaślepiony i zafiksowany na jedną opcję ,prawie 10 lat temu przeszedłem rozległy udar niedokrwienny -papierowo z tomografii- pacjent warzywko, a ja dzięki Bogu samodzielnie funkcjonuję , badania Doplerowskie tętnić u tego samego operatora i na tym samym sprzęcie wykazują różne wyniki co nie raz zastanawiało mojego przemądrzałego neurologa-ale nie wie wszystkiego i co zażywam oprócz tego co aplikuje mi na receptach-czasami takie dawki że gdybym je brał to ciągle byłbym na haju ,tak że każdy odpowiada za swoje zdrowie jeżeli chodzi o leczenie ale nie w sprawach pandemii bo to zbiorowe zakażenia :)
forumowicz

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: forumowicz »

Każdy odpowiada za siebie,każdy ma inny organizm, i nie ma żadnej wspólnej odpowiedzialności! Konstytucja!
forumowicz

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: forumowicz »

Zakażenie hehe,to jest specjalnie spreparowany syf.
forumowicz

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: forumowicz »

Życzę wszystkim zdrowia i tym co.przyjeli ten preparat i tym co nie przyjęli.nie rozumiem tylko dlaczego z uporem maniaka powielacie to co propaganda na każdym kroku.,nagle wszystkim zależy na zdrowiu innych,dobre
forumowicz

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: forumowicz »

W sumie co kogoś obchodzi opinia Maxa itd.ale napiszę Ci jak to warto słuchać lekarzy i im ufać i napiszę Ci też opinię moich lekarzy ktorym ufam,inni mogą ich mieć za idiotów,do rzeczy.
Złapałem zapalenie dróg moczowych,aby potwierdzić poszedłem do lekarza pierwszego kontaktu aby mnie skierował na badanie moczu.Pan doktor na wejsciu,zmierze panu ciśnienie, powiedziałem że nie ja przyszedłem po skierowanie na badanie moczu,wręcz wymusił na mnie badanie ciśnienia, 180/95 natychmiast tabletka pod język, 20 minut nic nie dało,zastrzyk, nic nie dało, już nie wytrzymałem skoro chce mnie pan zatruć a ciśnienie spadło niech mi.pan da relanium.dali mi hydrosyzyne,ciśnienie spadło. Doktor zapisał lek.na ciśnienie do końca życia brać, poszedłem do domu jak pijany.Z ciekawości poszedłem za tydzień do innego.lekarza tej przychodni ,kobieta niech pan zamieni lek na inny.Zaden palant nie pomyśli że jest coś takiego jak ciśnienie gabinetowe,aby to.potwierdzić należy wykonać holter całodobowy i tam wszystko wyjdzie.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: andrzej1955 »

Max -kota ogonem odwracasz- ja jestem SAMOLUBEM BO DBAM O SWOJE ZDROWIE i dlatego wymagam od innych -żeby mnie nie zarażali i stosowali się do zaleceń, co tu ma do tego Konstytucja-chyba ten artykuł który każdemu daje wolność wyboru-ale są jeszcze Ustawy które wprowadza się w Wyjątkowych Sytuacjach, a takie znowu nadejdą i oby znowu nie było Ogólnokrajowej Blokady-Hiszpania w 5 fali wprowadza 3 dawkę szczepionki i prognozowane coroczne szczepienia, a jak zapatrujesz się na lek testowany na Covida w postaci tabletki-też go nie użyjesz :?:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: andrzej1955 »

A z tą opisaną wizytą u pierwszego kontaktu-jak masz takiego z którym nie możesz się dogadać i na samym wejściu Cię wkur..ia to go zmień bo ciągle będziesz miał takie skoki -lekarz to powinien być jak dobry kumpel żeby można sobie było z nim pogadać- nie mylić z wymądrzaniem się bo jesteś na straconej pozycji ;)
ODPOWIEDZ