Szczepionki na korona wirusa

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.

Czy zaszczepisz się przeciwko koronawirusowi SARS-COV2?

TAK
70
73%
NIE
21
22%
NIE WIEM
5
5%
 
Liczba głosów: 96

forumowicz

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: forumowicz »

Nie trzeba wybierać to widać i czuć. Jeszcze jedno,są osoby które mają takie geny,krewz że oni nigdy wirusa nie złapią, a sztucznie można im tylko zaszkodzić. Znajome małżeństwo ona prawie 100 lat,on 98,pytałem ich przed laty o leki itp.wiesz co mi powiedzieli, nigdy nie brali lekow,pytam niemożliwe ,a co z gorączką, zapaleniem, odpiwiedzieli tak,gorączka walczy z chorobą, jezwli nie spadnie sama to znaczy że już koniec.Alergie wyleczył zimnymi i gorącymi kąpielami, ciśnienie chcieli go uzdrowić tabletkami,spróbował i odstawil za 2 dni.
forumowicz

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: forumowicz »

Kleine, po pierwsze nikt tu nie pisze ze koronavirusa nie ma,że jest każdy wie.Mysle że większość go już miała, co do Astronomii nie znam się, swoje zdanie przedstawiłem, widząc rozwój sytuacji ,nie uważam że jest to normalny wirus.Teorie spiskowe czy nie,ale powoli się sprawdzają, ale życzę wszystkim aby się nie sprawdziły.
forumowicz

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: forumowicz »

Kleine Ty wierzysz że to wirus od nietoperzy? Ani pół % na to nie daje
forumowicz

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: forumowicz »

Odpowiem Ci w temacie,no właśnie suplementów, ziół, bardzo wiele przetestowalem,i mimo super opinii, kazde jedno działało na mnie odwrotnie,czyli źle, przykład, ostropest na wątrobę, a u.mnie podnosił ciśnienie, buzdyganek na andropauze też ciśnienie, jedynie.sprawdzila się u mnie omega3 ale w dużej dawce,polecam przy stanach zapalnych organizmu są 2 firmy na świecie ok,oraz pierzga na zapalenie wątroby.Omega3 zbija trójglicerydy, cukier ,sprawdziłem.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2021 21:05 przez forumowicz, łącznie zmieniany 1 raz.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4376
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: Kleinehexe »

Max-R pisze: 28 lip 2021 20:51 Nie trzeba wybierać to widać i czuć. Jeszcze jedno,są osoby które mają takie geny,krewz że oni nigdy wirusa nie złapią, a sztucznie można im tylko zaszkodzić. Znajome małżeństwo ona prawie 100 lat,on 98,pytałem ich przed laty o leki itp.wiesz co mi powiedzieli, nigdy nie brali lekow,pytam niemożliwe ,a co z gorączką, zapaleniem, odpiwiedzieli tak,gorączka walczy z chorobą, jezwli nie spadnie sama to znaczy że już koniec.Alergie wyleczył zimnymi i gorącymi kąpielami, ciśnienie chcieli go uzdrowić tabletkami,spróbował i odstawil za 2 dni.
I z tym się jak najbardziej zgadzam i popieram.
A do szczepień nikogo nie zmuszam, też przedstawiłam tylko swoje zdanie, bo przecież sobie tu tylko inteligentnie dyskutujemy.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4376
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: Kleinehexe »

Nie mam zdania, a tym bardziej wiedzy na temat skąd się wziął. Być może matka natura ma już nas po dziurki w nosie l ;)
forumowicz

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: forumowicz »

Kleine ze swojej strony.polecam homeopatie .
forumowicz

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: forumowicz »

Czyli nie wierzysz że jest to wirus spreparowany przez człowieka? Ok rozumiem.
forumowicz

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: forumowicz »

Dość pisania, wakacje przecie.Najlepszego.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4376
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: Kleinehexe »

Zdarzyło się mi ją stosować raz czy dwa. Nie mam jednak wyrobionej opinii. Moje zdrowie jest w dość dobrej kondycji, zwłaszcza jak się nie lenię i trzymam pewien reżim (głównie chodzi o ćwiczenia na kręgosłup i unikanie cukru, moje dwie zmory :cry: ). Poza tym mam dowody na to z własnego przykładu, że wiara w siłę naszego umysłu może uchronić przed operacją. Ale lepiej już nic więcej o tym nie piszę, bo to nie ten wątek. ;)
ODPOWIEDZ