Szczepionki na korona wirusa

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.

Czy zaszczepisz się przeciwko koronawirusowi SARS-COV2?

TAK
70
73%
NIE
21
22%
NIE WIEM
5
5%
 
Liczba głosów: 96

zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: zbigniew165 »

Andrzej dzisiaj Minister Zdrowia w Lublinie na konferencji powiedział, że już nie dzielą transportów na połowę i dla drugiej dawki nie zostawiają w magazynie szczepionek.
To co było w zapasach odkładane, wyszczepili i teraz biorą na drugą dawkę z dostaw bieżących.
Zrobili tak, żeby nie rujnować kolejek seniorów 70+ przy tych zmniejszonych dostawach od producentów.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2517
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: Mazrena »

Ja jutro 2 dawka- zobaczymy co i jak :P dam znać po ;)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14298
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: ANDY12345 »

Słowa, słowa , słowa.... przecież wyciekło kto miał być zaszczepiony przed seniorami - prokuratorzy i innej maści.... Cały czas hardo obstawali i zapewniali , że będą zostawiane na drugie szczepienie medyków, a teraz mówią coś wręcz innego. Poprzedni medyk narodowy kpił z maseczek , a obecnie nam nakazują pod karą mandatu z sanepidu dochodzącą do 30.000 pln. Mnie się okłamuje tylko raz, a czy Wy się doliczyliście ile razy już społeczeństwo okłamali ? :roll:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: Zosia »

Dani obiecałam relację po drugiej dawce :) Otóż wczoraj przyjęłam drugie szczepienie. Po pierwszym było mało komfortowo i wczorajszego trochę się obawiałam ale niepotrzebnie. Po pierwsze miałam szczęście , że w ogóle w terminie dostawa doszła a po drugie , że czuję się jakby nigdy nic nawet ręka mnie nie boli . Przy pierwszej trochę bolało mnie gardło może dlatego było gorzej. No i cóż .... cieszę się :D

Darku a jak córcia ?

Serdecznie pozdrawiam. :kwiat
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2517
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: Mazrena »

Ja dziś po 2 dawce- na te chwilę lekki ból ręki - czekam do jutra ;)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: Zosia »

Marzenko to Ty szczepionka i zaraz w drogę :D Też miałam takie plany ale cóż muszę zweryfikować . Zmiana pracy i przyjemności muszą poczekać ....chyba, żeby NFZ.... . :?: :)
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2517
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: Mazrena »

Zosia, jeszcze trochę zanim wyjadę, ale chociaż tyle ,że pewnie po szczepieniu to bez wymazu :P Chyba to jest jakiś wymóg ;) Mój mąż musi mieć pewnie wymaz :?: :?:
Tak wyszło, nic nie planowane. Szczepienie z pracy, a na wyjazd czekałam od 12/2020. :lol:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2517
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: Mazrena »

Dziś 2 dzień po szczepionce i jest ok :) Ręka już nie boli, może miałam koło poludnia 37 temp i tyle :lol: :kwiat:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: darek »

ANDY12345 pisze: 18 lut 2021 07:35 Słowa, słowa , słowa.... przecież wyciekło kto miał być zaszczepiony przed seniorami - prokuratorzy i innej maści.... Cały czas hardo obstawali i zapewniali , że będą zostawiane na drugie szczepienie medyków, a teraz mówią coś wręcz innego. Poprzedni medyk narodowy kpił z maseczek , a obecnie nam nakazują pod karą mandatu z sanepidu dochodzącą do 30.000 pln. Mnie się okłamuje tylko raz, a czy Wy się doliczyliście ile razy już społeczeństwo okłamali ? :roll:
Na Marginesie
Czy Ktoś zna wyrok sądu krakowskiego odnośnie obchodów z Zamku na Wawelu w Krakowie w dniu 10-kwietnia 2020 roku ?
Okazało się że Najważniejsze Osoby zostały UNIEWINNIONE bo w Polsce Brak Ustawy jest Tylko Rozporządzenie.

Masz Rację Najważniejsze aby Zaszczepić Sobie POSŁUSZNYCH a reszta
Cóż jak na wojnie.
A sugerowane Mandaty za NIE TAKIE MASECZKI to już delikatna Kpina
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: darek »

Zosia pisze: 18 lut 2021 18:44 Dani obiecałam relację po drugiej dawce :) Otóż wczoraj przyjęłam drugie szczepienie. Po pierwszym było mało komfortowo i wczorajszego trochę się obawiałam ale niepotrzebnie. Po pierwsze miałam szczęście , że w ogóle w terminie dostawa doszła a po drugie , że czuję się jakby nigdy nic nawet ręka mnie nie boli . Przy pierwszej trochę bolało mnie gardło może dlatego było gorzej. No i cóż .... cieszę się :D

Darku a jak córcia ?

Serdecznie pozdrawiam. :kwiat
ZOSIU :serce: :serce: :serce: :serce: :serce:

Dziękuję za troskę .
2 szczepionka przyjęta
Temperatura Bo To Młoda już drugi dzień
Najważniejsze że Syn już zaczyna Być spokojny bo to co przeżył to nie było zbyt Ciekawe
Dziś oboje się z tego śmieją
Chyba wrogowi niże Życzyłbym tego co Oni przeżyli

Doktor 4 dni w samochodzie w oczekiwaniu na Test a później kolejne dni wraz z 2 lekarkami na 8 mkw w wyziębionym pokoju

Od poniedziałku Normalna praca na dyżurach
Jak powiedziała będzie się czuć TROSZKĘ BEZPIECZNIEJ ,ale Maska pozostanie
ODPOWIEDZ