Szczepionki na korona wirusa

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.

Czy zaszczepisz się przeciwko koronawirusowi SARS-COV2?

TAK
70
73%
NIE
21
22%
NIE WIEM
5
5%
 
Liczba głosów: 96

Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4375
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: Kleinehexe »

Moi rodzice właśnie dziś zostali zaszczepieni trzecią dawką. Jeśli upłynęło pół roku od poprzedniej dawki, skierowanie jest wystawiane automatycznie.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: andrzej1955 »

Witam,temat szczepionek niestety nadal aktualny bo wzrost zachorowań lawinowy a szczepienia niestety stoją-niestety niechlubny prym wiodą rejony w których jest ich najmniej w Polsce ,czyżby czekały nas następne obostrzenia,3 dawka i obowiązkowe na horyzoncie i oby to trochę poprawiło sytuację, Pozdrawiam i Nieustająco Dużo Zdrowia Życzę :)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: darek »

Max
Zacytowałeś artykuł Interii
Interia znajduje się w grupie kapitałowej jednego z Bogatszych Polaków.
Oczywiście autor artykułu ma RACJĘ nie 100 ale nawet w 1000% .
Pamiętaj ,że Światem Rządzi Pieniądz .
Ludzie nie koniecznie Najbogatsi mają wpływy na Losy Świata.

30 lat temu Ktoś wypuścił HiV - Umarło zaraziło się % populacji Ludzkości -ALE żyli -żyją nawet 5 -10 lat - Fredy z Queen - Był AMBASAROREM tej choroby Najbardziej znana Osoba

Kolejna Choroba to Ebola - Cóż umarło zbyt mało ludzi nie była aż tak mocna

Co zrobili Naukowcy.

Nieopatrznie z jednego z najbardziej strzeżonych Labolatorii wyszedł SARS Covid.

Tutaj jest SUKCES

Umarł jakiś zakładany % Ludzi.

Naukowcy osiągnęli Pełen Sukces - Trzymają w szachu Świat , bo zapewniam Cię gdy wypuszcza się coś To Ktoś musi mieć antidotum na tą zarazę.

Dano też Sygnały co należy Robić ,aby nie było zbyt dużo Ofiar ...no bo Ktoś musi zapewnić coś innym.

My w Polsce Kłócimy się o Maseczki - wspominałem Ci Dziś już Śp. Mojego Kuzyna -który Zmarł tak ma napisane w Akcie na Covid miał 60 lat - BYŁ z TYCH NIEŚMIERTELNYCH
Jego Brat niespełna 60 latek może był bardziej wystraszony Niż Ja Miał Covida -po miesiącu wrócił do Żywych.
Może bo Głupek jak ja Codziennie zakładał Nową Maskę , bo Mył ręce bo stosował Narzucone Zasady
W autobusie zakadał Maskę podobnie w Kościele - Bo sie BAŁ ŻYJE
Nawet się zaszczepił

Max

W tej chwili nawet szczepionki Dzielą LUDZI.

A ja zadam przewrotnie Komu Udzielić Pomocy ?
Łóżko Covidowe

czy

Zaszczepionemu z Zawałem ?

Nie chcę jako ZASZCZEPIONY walczyć o ŁÓŻKO w Szpitalu z Niezaszczepionym

Zauważ Ile LUDZI Zmarło w Polsce z powodu Nastawienia się wszystkich TYLKO NA COVID.

Gdzieś czytałem jakiś raport ile Zmarło Ludzi Onkologicznych w mało istotnym województwie w Polsce
Zmarło na choroby Onkologiczne więcej Niż na COVID.

Uważam
A uważa też tak kilku Doktorów ,że mimo Oporów na szczepionki - Populacja powinna się poddac Szczepieniom na Covid Mimo że będę mieli Wszczepionego CZIP od Geatsa , i dac Szanse Pozostałym na leczenie
Inaczej Będziemy Padac na inne współistniejace choroby.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4375
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: Kleinehexe »

Ale to szczepić się czy nie szczepić, bo może głupia jestem, ale nic na ten temat nie wyczytałam?
To, że rządzą nami "wielcy" tego świata, chciwi i rządni władzy ludzie, to nie od dziś wiadomo. Tak było, jest i pewnie będzie. Od dawna jesteśmy uwikłani w system i na każdym kroku, w każdej chwili ten system sami wspieramy. I nie potrzebna do tego była pandemia, wystarczy nasz konsumpcjonizm, który wynika z tej samej chciwości i braku zrozumienia, że naszą wartość nie określa stan posiadania rzeczy materialnych. Nie ważne czy pieniądz będzie metalowy, papierowy, plastykowy czy wirtualny, ważne jest to jakie znaczenie mu nadajemy i jak on definiuje człowieka. Zuckerberg, Gates i inni bez nas by nie istnieli, bo my wszystko napędzamy, korzystamy przecież z  Facebooka i  całej technologii IT. To co mamy teraz wszystko odrzucić, jak szczepionki? A może podasz Max dobre rozwiązanie, chętnie poczytam.😊
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4375
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: Kleinehexe »

Ciekawe, że pastor nie dostrzega, że podobną funkcję znamienia pełni pieniądz, ale ten przecież już siareczką nie śmierdzi. Typowy brak konsekwencji. :o
To ma być chrześcijaństwo? Wyzwiska, obelgi, poniżanie drugiego człowieka, który być może błądzi,  ale przecież to bliźni, którego mam kochać jak siebie samego.
Pastor mówi: "tchórze śmierdzące, nic nie warci ludzie, bezmyślni, kłamczuchy. Ja z Tobą nie mam nic wspólnego, nie będzie z wami współpracy zdrajcy". To mają być słowa ucznia Chrystusa? Jezus to się w grobie przewraca, jak słyszy, że w Jego imieniu tak się naucza.
Nie przekonuje mnie ten człowiek, budzi we mnie negatywne emocje. Na szczęście ja już dawno podjęłam pewne decyzje...
Ale dziękuję Max za przedstawienie, jak rozumiem, Twojego punktu widzenia.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: darek »

Czy cytowany : Pastor Andrzej Cyrikas
Pochówek załatwi za Friko ?
forumowicz

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: forumowicz »

nie mnie oceniać! Darek Ty też sprzedajesz swoje usługi za darmo?
forumowicz

Re: Szczepionki na korona wirusa

Post autor: forumowicz »

wkleiłem te linki,żeby pokazać ,że każdy człowiek ma inne zdanie.Od początku pandemii pisałem,że każdy ma prawo wyboru.Jestem za wolnością.Precz z paszportami które ograniczają wolność,precz z dzieleniem ludzi na za i przeciw! Takie jest moje zdanie Kleine!
ODPOWIEDZ