Kto ,lub co powoduje ,że wiele wartościowych ,pomocnych innym osób odchodzi z forum nasze sanatorium?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Kto ,lub co powoduje ,że wiele wartościowych ,pomocnych innym osób odchodzi z forum nasze sanatorium?

Post autor: Hipokryt »

To trzeba Bardzykowi posłać ❤⚘ i buziola 💋 aby stąd nam nie odchodził :D
(jako zwyczaj forumowy nakazuje)
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kto ,lub co powoduje ,że wiele wartościowych ,pomocnych innym osób odchodzi z forum nasze sanatorium?

Post autor: dani888 »

Andrzeju , zaskoczyłeś mnie tym ,,dyktatorem " , widocznie komuś przeszkadzało :roll: .

Hej Bardzyku :kwiat: , miło , że odezwałaś się . Jesteś wspaniałą i wartościową kobietką , do tego mądrą i ja np. o tym wiem . Dzięki serdeczne za życzenia i wzajemnie :serce: , trzymaj się , pozdrawiam cieplutko ;) .

Widzę naszą Majeczkę , Tobie również duże :serce: i niech spełnią się marzenia .
Gość

Re: Kto ,lub co powoduje ,że wiele wartościowych ,pomocnych innym osób odchodzi z forum nasze sanatorium?

Post autor: Gość »

Dani 🌺 Teraz mam trzy... plaża, wizyta u super forumowiczki i bułka drożdżowa (tylko skubnę) i ogródek, kupa roboty się szykuje.
Tyle cudnych osób mogłoby ruszyć pozytywnie nasze Forum ...a nie chcą mówić.
Tym bardziej dla Bardzyka za odwagę...hip hip..
ogrodnik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 809
Na forum od: 02 sty 2021 19:47

Re: Kto ,lub co powoduje ,że wiele wartościowych ,pomocnych innym osób odchodzi z forum nasze sanatorium?

Post autor: ogrodnik »

Dani, czy Ty Wiesz, o czym piszesz? Głowę nastawiam, Abyś mogła w przyszłości pisać i pozdrawiać na normalnym forum.
:x Z resztą, po co, prawda?
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kto ,lub co powoduje ,że wiele wartościowych ,pomocnych innym osób odchodzi z forum nasze sanatorium?

Post autor: administrator »

Moja rada - zostawcie zgniłą politykę. Ona niszczy wszystko. Tu na forum o sanatoriach naprawdę nie jest potrzebna. Są od tego inne fora czy miejsca na komentarze na portalach politycznych.
Politykę zamykałem i usuwałem zawsze od początku istnienia forum i nieważne kto w kraju rządził. Tak było i jest. Zawsze byli potem niezadowoleni i na zmianę przypisywali mnie do PO lub PIS w zależności czyj polityczny post został usunięty.
Naprawdę nie może Państwo uznać prośby gospodarza tego miejsca by nie poruszać tu spraw politycznych?
Od roku odkąd zamknięto sanatoria i tak forum ledwo zipie, a ja wielokrotnie rozważałem jego zamknięcie. Nie tworzyłem go po to by wyżalać się na nim politycznie lecz by pomóc sobie w wyjeździe do sanatorium. Jeśli tych wyjazdów nie ma to nie jest potrzebne, może trzeba je zamknąć. Obie strony wyznające rząd i opozycję chcą przejąć forum na miejsce swojej politycznej jatki. Nie akceptuję tego.
admin
Zablokowany