Kto ,lub co powoduje ,że wiele wartościowych ,pomocnych innym osób odchodzi z forum nasze sanatorium?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
ewana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1638
Na forum od: 09 lut 2020 07:23
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Kto ,lub co powoduje ,że wiele wartościowych ,pomocnych innym osób odchodzi z forum nasze sanatorium?

Post autor: ewana »

Dzień dobry ! Pozwoliłam sobie założyć nowy temat .Zauważyłam ,że coraz mniej ciekawych osób ,które miały coś interesującego do powiedzenia ,nie pojawia się już na forum .Wiem jaką mamy obecnie sytuację ,wstrzymania wyjazdów do sanatoriów ,ale czy tylko to stało się powodem odejścia wielu fajnych osób z naszego sanatorium? Ciekawe jestem opinii na wspomniany temat .Pozdrawiam serdecznie forumowiczów.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20156
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kto ,lub co powoduje ,że wiele wartościowych ,pomocnych innym osób odchodzi z forum nasze sanatorium?

Post autor: Felice »

Jedno jest pewne...przyczyną braku aktywności wielu osób nie są wstrzymane wyjazdy do sanatorium 🥺
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14522
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kto ,lub co powoduje ,że wiele wartościowych ,pomocnych innym osób odchodzi z forum nasze sanatorium?

Post autor: ANDY12345 »

Podjazdy, kłótnie , niesnaski i jeszcze wiele podobnych przymiotników... zastój w wyjazdach pewnie tak, ale na pewno poniżej 50% . Nastrój w tych trudnych czasach też odgrywa istotną rolę .
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5073
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kto ,lub co powoduje ,że wiele wartościowych ,pomocnych innym osób odchodzi z forum nasze sanatorium?

Post autor: zbigniew165 »

Moim zdaniem druga przyczyna, to zmasowany atak klonów w każdym temacie mówiąc językiem wojskowym.
Ostatnio w ubiegłym tygodniu jak zajrzałem na" Każdy Temat", to wszędzie panowały klony, aż Dani złapała się za głowę przerażona tym faktem.
Wszędzie muszą wsadzić swoje trzy grosze, chociaż mało osób już wchodzi z nimi w dyskusję, ale podobno robią to " dla jaj
na forum " jak mi kiedyś odpisał jeden z tych klonów.
Pisząc pod ich postami trzeba się zwracać imiennie do forumowiczów, żeby uniknąć dyskusji z nimi.
Miejmy nadzieję, że jak zaczną się wyjazdy, to będą mniej widoczni na forum. :roll:
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Kto ,lub co powoduje ,że wiele wartościowych ,pomocnych innym osób odchodzi z forum nasze sanatorium?

Post autor: ZenekM197 »

Tak :roll: ciekawa sytuacja :o
Klony im przeszkadzają, a co z tymi, co nie byli klonami :?: :idea:
Wartościowi ludzie zrezygnowali z bycia na Forum, a to zaskoczenie :?:
Podjazdy, niesnaski, kłótnie :?: A kto je wywołuje :?:
Poczucie humoru przeszkadza i "jaj" nawet na Forum robić nie wypada, a co wypada robić na Forum :?:
A dla kogo jest Forum :?: :?: :?: :!:
Eee, szkoda gadać...
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11632
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Kto ,lub co powoduje ,że wiele wartościowych ,pomocnych innym osób odchodzi z forum nasze sanatorium?

Post autor: Atina »

Po prostu być sobą... a nie dla jaj :roll:
Bawię się w piaskownicy z wnukiem lub na dancingu w uzdrowisku.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20156
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kto ,lub co powoduje ,że wiele wartościowych ,pomocnych innym osób odchodzi z forum nasze sanatorium?

Post autor: Felice »

Atinko wierz mi prosty przekaz nie dotrze.... gorzej, myślę że żaden nie dotrze. Trzeba robić swoje... Są ludzie z honorem i tacy kompletnie bez. Ci drudzy nie ma szans by cokolwiek zrozumieli. Fajnie jest ukryć się za nickiem i grać bohatera.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5073
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kto ,lub co powoduje ,że wiele wartościowych ,pomocnych innym osób odchodzi z forum nasze sanatorium?

Post autor: zbigniew165 »

W sumie to jeden bohater pod trzema nickami. :shock:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11632
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Kto ,lub co powoduje ,że wiele wartościowych ,pomocnych innym osób odchodzi z forum nasze sanatorium?

Post autor: Atina »

Masz rację fajnie jest się ukryć za nickiem i grać bohatera :lol: :lol:....dla jaj
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kto ,lub co powoduje ,że wiele wartościowych ,pomocnych innym osób odchodzi z forum nasze sanatorium?

Post autor: margot »

Ot i wpadłam w odpowiednim :roll: albo nie :? czasie ...
miałam odpowiedzieć w innym temacie ale uginam się w tym ...
Wartościowi czy nie to ocena bardzo indywidualna tak jak wypowiedzi w tym temacie .
Zniechęcającym a od ponad roku wręcz odpychającym powodem zabieranie głosu na forum jest :
moralność podkreślana na każdym kroku ...tylko szkoda , że taka ,,Dulskiej"
kultura nasycona słownictwem spod ,,pubu rybnego minionego wieku " ...a może to słowniki rodowe odkopane :? ...i tą wiedzą dzielą się te autorytety do naśladowania i uwielbiania ...szkoda tylko , że zalatują toksycznością siedząc sobie bardzo nisko w tej ,,piaskownicy " nienawiści rozrzucając ,,piasek " z dodatkami a dodatki w takich miejscach są ciekawe 8-) ...
i wtedy jest sytuacja ,,musisz mi przytaknąć bo coś kiedyś dla Ciebie zrobiłam/łem " ...
więc trzeba tępić grupowo tych , którzy mają 100 razy więcej dobrych intencji , pogodnego usposobienia , charakteru do pozazdroszczenia niż sami ważą ...i to jest :cry:
myślisz o forum a widzisz igły 8-)
oczekujesz na wyjazd i modlisz się aby już od jakiegoś czasu nie na koniec województwa zach-pomor :?
piszesz coś imiennie a dostajesz ,,z bańki " bo sobie ktoś ,,przywłaszczył " wpis wyraźnie kierowany do innej osoby ... :shock:
to takie minimum , ale lepiej spać spokojnie :D i nie kopać leżących ... 8-)
Może tak te wszystkie inwektywy zostawić sobie na spotkania rodzinne i obdarować najbliższych :roll: :?: będą pewnie szczęśliwi :D ...a tu na forum nikt nikogo nie upoważnił do takich patologicznych zachowań .
To takie spostrzeżenia na cito Ewano :kwiat:
Zablokowany