OMNIBUS -Monopolizacja Forum

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: OMNIBUS -Monopolizacja Forum

Post autor: ZenekM197 »

Ruda,
Tłumy tu chętnych widzę 8-) :lol: , musisz "przynętę" dobrą mieć, żeby te Forumowe Gwiazdy chciały z Tobą powędrować wiosennym szlakiem, a Omnibus w pogotowiu trzymaj 8-) :lol: :lol: , bo może się tak zdarzyć, że jeszcze rezerwacji dodatkowej trzeba będzie dokonać :lol:
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: OMNIBUS -Monopolizacja Forum

Post autor: RudaAndzia »

Zenku,
już te tłumy widzę :lol: :lol: , szlaban na razie na wszystko :twisted: , a ja jeszcze monopolu na te zmiany to nie mam 8-) :lol: :lol: , chociaż może to i dobrze :twisted: , bo dopiero sznurek niektórzy krótki by mieli ;) :lol: :lol:
Nie wiem czy po tygodniu tego "prowadzania na sznurku" detronizacja by mnie nie spotkała 8-) :lol: :lol: , a o monopolizacji to już lepiej nie wspominać, bo już raz taką w historii przeżyliśmy, a teraz kółko się zakręciło i wróciło to, co wcześniej było nam znane :twisted:
Wyjazd się odbędzie, jak jagody w lesie będzie można już zbierać i jagodzianki pyszne z ciasta drożdżowego zrobimy :roll: , ale póki co idę w Monopol zagrać może "bank" rozbiję :lol: :lol:
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: OMNIBUS -Monopolizacja Forum

Post autor: ZenekM197 »

Ruda,
Sznurek krótki... ;) :lol: :lol: , a ja myślałem, że smycz i na spacer z pieskiem chcesz wyruszyć :P ,
a z Ciebie jednak monopolistka i bank chcesz rozbić 8-) :lol: :lol:
Masz rację to co było wraca po latach, ale najpierw musi się trochę w kółeczku pokręcić, żeby wrócić na swoje miejsce ;) :lol: :lol: A w pewnych kwestiach to odkrywcami już pewnie nie będziemy ;) :lol: :lol: ,
bo inni to już dawno zrobili 8-) :P , a niektórym tylko się wydaje, że nowego coś wymyślili ;) :lol: :lol:
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: OMNIBUS -Monopolizacja Forum

Post autor: RudaAndzia »

Zenek,
Monopolistką to chciałabym zostać :lol: :lol: tylko prawdziwy bank musiałabym najpierw rozbić ;) :lol: :lol: , a do tego Wspólnik dobry musiałby być 8-) :lol: :lol: , bo sama przez ogrodzenie nie dam rady w spódnicy się przerzucić ;) :lol: :lol:
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: OMNIBUS -Monopolizacja Forum

Post autor: ZenekM197 »

Ruda,
a lepiej w kółeczku jak się razem pokręcimy i z innymi Monopolistami Forumowymi też kółeczko zrobimy ;) :lol: :lol: ,
bo z tego przerzucania przez płot w spódnicy to rzeczywiście może nic nie wyjść 8-) :lol: :lol: ,
no chyba, że spodnie, albo lepiej getry obcisłe założysz to wtedy chętni się znajdą i z obu stron będą chcieli Cię przez ogrodzenie przerzucać ;) :lol: , nie wykluczone, że nawet ochronę zaskoczysz tym strojem 8-) :lol: :lol:
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: OMNIBUS -Monopolizacja Forum

Post autor: ZenekM197 »

Tylko pamiętaj załóż maseczkę 8-) :lol: , zawsze masz wtedy bezpieczeństwo zapewnione ;) :lol: :lol:
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: OMNIBUS -Monopolizacja Forum

Post autor: ZenekM197 »

Ruda,
A może kominiarka będzie bardziej odpowiednia ;) :lol:
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: OMNIBUS -Monopolizacja Forum

Post autor: RudaAndzia »

Aleś wymyślił... w upał i kominiarkę założę ;) :lol: , a getry, no nie wiem :oops:
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: OMNIBUS -Monopolizacja Forum

Post autor: BozenaMat »

Ruda z Zenkiem...... może siedźcie w tym temacie i sobie gadajcie jedno z drugim (a raczej jedno z jednym)...... Tym samym w innych tematach zrobi się w miarę przejrzyście :geek:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: OMNIBUS -Monopolizacja Forum

Post autor: dani888 »

Bozenko :serce: , cudów na NS się spodziewasz ? Tu niestety , nie zdarzają się , pozdrówka :kwiat: ;) . Miło Cię widzieć...
ODPOWIEDZ