Mężczyźni, jakie kobiety lubicie,o jakich marzycie?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4396
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Mężczyźni, jakie kobiety lubicie,o jakich marzycie?

Post autor: Kleinehexe »

Nawet nie chyba, a na pewno :lol:
Awatar użytkownika
luty
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 22 cze 2021 10:43
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Mężczyźni, jakie kobiety lubicie,o jakich marzycie?

Post autor: luty »

A tak nawiązując do tematu. Bywa u mężczyzn tzw , syndrom Madonny i ladacznicy. Ta dwoistość w pojmowaniu natury kobiety polegająca na rozdzielaniu tego, co w niej seksualne, wyuzdane i pełne namiętności od tego, co kojarzy się z domowym ogniskiem, ciepłem i bezpieczeństwem. Kiedy facet widzi prowokująco ubraną atrakcyjną kobietę, to od razu włącza mu się tryb Ladacznica. Ok, chętnie ją przeleci, ale mamusi na niedzielnym obiadku by jej nie przedstawił. Z kolei żyjąc z Madonną, w pewnym momencie będzie miał dość ciepłych obiadków i zatęskni za gorącym seksem z jakimś wampem.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4396
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Mężczyźni, jakie kobiety lubicie,o jakich marzycie?

Post autor: Kleinehexe »

Myślę, że podobnie może być z kobietami. Szukam tylko odpowiednich słów, by tę dwoistość nazwać. Przychodzi mi tylko mucho i pantoflarz. Może nie do końca trafne, ale...
Pantoflarz to idealny kandydat na męża czy życiowego partnera. Przejmie część obowiązków domowych, chętnie włącza się w wychowanie dzieci i robi to z radością. Ponieważ rodzina jest dla niego najważniejsza, to haruje by niczego jej nie brakło. Pamięta o wszystkich rocznicach i innych ważnych okazjach, by sprawić partnerce niespodziankę. Prawi jej komplementy, a i w łóżku dba o nią. Wie co to gra wstępna i czeka na orgazm partnerki, zanim sam go osiągnie.
Gdy kobietą targają emocje, wie że lepiej przeczekać burzę hormonów i nie wdawać się zbytnio w dyskusję. No ideał poprostu,  a ona niestety zapragnie przyprawić mu rogi, bo nagle poczuje, że potrzebuję być tą uległą.
A w obu przypadkach (kobietą, mężczyzna) działa zasada, że trawa wydaje się zieleńsza tam, gdzie nas nie ma. I szybko wracają do tego, co przez chwilowe zaćmienie umysłu, wydało się nudne.
Człowiek to jednak skąplikowana istota.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4396
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Mężczyźni, jakie kobiety lubicie,o jakich marzycie?

Post autor: Kleinehexe »

A tak na marginesie, to fajnie Luty, że nawiązałeś do tematu.😊
Awatar użytkownika
Andrzej1958
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1788
Na forum od: 23 maja 2018 19:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Mężczyźni, jakie kobiety lubicie,o jakich marzycie?

Post autor: Andrzej1958 »

Określenie pantoflarz do tego opisu nie pasuje.
Pantoflarz to facet zdominowany przez partnerkę, bez inicjatywy, własnego zdania, wiecznie potakujący.
Ten, o którym piszesz to po prostu partner.
Dla kobiet, które potrzebują spontaniczności i trochę szaleństwa może być nudny i bardzo przewidywalny. Tu typ macho pasuje.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3419
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Mężczyźni, jakie kobiety lubicie,o jakich marzycie?

Post autor: Dzia_dek »

Nawiązując do fragmentu posta, który napisał Luty, o syndromie Madonny i ladacznicy dodam świetną myśl pewnego filozofa:
Arthur Schopenchauer pisze: Kiedy kobieta przestaje się podobać mężczyznom zaczyna być dewotą w nadziei, że spodoba się Bogu i wszystkim świętym... ;)
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4396
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Mężczyźni, jakie kobiety lubicie,o jakich marzycie?

Post autor: Kleinehexe »

Dziadku, jak zwykle cytat w punkt. Po wczorajszym, całą noc myślałam, czy ja stara czy młoda jestem, i wyszło mi, że w rozkroku stoję, bo te bateryjki przekładam :lol:
Andrzeju, zgadzam się z Tobą co do pantoflarza, ale nie mogłam innego określenia znaleźć. Ale dodam, że słyszałam taką opinię, że taki partner to pantoflarz, zwłaszcza gdy ma pewną siebie partnerkę. Z boku tak może to trochę wyglądać.
ogrodnik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 809
Na forum od: 02 sty 2021 19:47

Re: Mężczyźni, jakie kobiety lubicie,o jakich marzycie?

Post autor: ogrodnik »

Dzia_dek, potwierdzam zdecydowanie.
Awatar użytkownika
Andrzej1958
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1788
Na forum od: 23 maja 2018 19:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Mężczyźni, jakie kobiety lubicie,o jakich marzycie?

Post autor: Andrzej1958 »

Kleinehexe podpowiem Ci coś.
Kup drugi zestaw baterii, będzie prościej. Przy okazji równolegle będziesz mogła sprawdzać ciśnienie. :P
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4396
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Mężczyźni, jakie kobiety lubicie,o jakich marzycie?

Post autor: Kleinehexe »

:lol: :lol: :lol:
No pacz nie wpadłam na to, ale cóż blondynka, to mi wolno :lol:
ODPOWIEDZ