Starość kontra młodość

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4400
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Starość kontra młodość

Post autor: Kleinehexe »

A co do nicków, to jeśli ktoś go zmienia, ze względu na hejt, by się od tego odciąć i jeszcze do tego się przyznaje, to ja to rozumiem i w cale nie uważam za coś złego.
kruszynkaK
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 473
Na forum od: 04 lip 2021 22:24

Re: Starość kontra młodość

Post autor: kruszynkaK »

Oj tak tak bo wychodzi masło maślane :lol:
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Starość kontra młodość

Post autor: ZenekM197 »

O to jestem w dobrym temacie :lol:
Jak ktoś lubi wbijać szpileczki to niech może zajmie się akupunkturą, a kto wie może i nam wbije szpileczkę o ile uda nam się do niego dostać ;) :lol:
Starość jest piękna, słoneczna i ma wiele barw, wspomnień.
A nam potrzebna jest Miłość, zdrowie i kasa, żeby na przyjemności nam starczyło ;) :D
I musimy mieć Przyjaciół i znajomych, żeby usiąść na ławce i wypić piwo 🍻, jak nam lekarz zamiast tabletek zaleci ;) :D
A czasami to i coś mocniejszego ;) trzeba, bo to na żołądek pomaga ;)
Uśmiechem pokonać zdołamy Wszystko i tego Wam Kochani życzę ❤️
P.S. To kiedy na to 🍻 piwo się umawiamy?
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4400
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Starość kontra młodość

Post autor: Kleinehexe »

Zenku, zgadzam się ze wszystkim co piszesz, poza tym czymś mocniejszym, :oops: bo mnie akurat na żołądek szkodzi, a nie pomaga, no chyba że to jest kieliszeczek orzechówki własnej roboty oczywiście, przyjmowany wyłącznie w sytyacji niestrawności. :D
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4400
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Starość kontra młodość

Post autor: Kleinehexe »

Zajrzałam do regulaminu forum, bo chodź go wcześniej czytałam, to nie pamiętałam, jak to jest z usuwaniem postów. I taki tam jest punkt:
7. Nie mamy obowiązku kasowania postów nawet jeśli zażąda tego autor wypowiedzi lub jeśli Użytkownik zostanie usunięty. Umieszczone na forum posty stanowią integralną część wątków dyskusyjnych oraz służą dokumentacji działania forum.

Zwłaszcza to sformułowanie o integralnej części wątku zwróciło moją uwagę.🤔
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14481
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Starość kontra młodość

Post autor: ANDY12345 »

Czy jak znikną posty, to niesmak też zniknie ? Najlepiej nie pisać pod wpływem emocji, a jak już , to przed zamieszczeniem przeczytać parę razy i się zastanowić jak ten wpis ma się, jakby był skierowany do mnie. Tutaj możemy i mamy czas zastanowić się nad odpowiedzią, to nie teleturniej, żeby szybko i z sensem odpowiadać, chociaż sens jest bardzo wskazany. Czy można zapanować nad swoim charakterem i zachowaniem ? pewnie tak, spróbujmy i się przekonamy, tylko jak na wszystko potrzeba czasu... jednemu więcej , drugiemu mniej.
A wytrwałość, to cecha starości czy młodości ? w nawiązaniu to tematu przewodniego, a może wiele innych cech nas łączy niż dzieli :) .
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4400
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Starość kontra młodość

Post autor: Kleinehexe »

Andy, pewnie jakbyśmy tak dobrze się zastanowili, to znaleźlibyśmy więcej cech,  które nas łączą. Tylko jakoś tak jest, że to co dobre to gdzieś w ciszy przemyka,  a te gorsze cechy na przód się pchają. To tak jak w TV. Dlaczego ciągle mówi się o tych złych,  strasznych wydarzeniach? Nie mówię,  by o nich w ogóle nie informować, ale przecież na świecie na pewno wiele dobrego się dzieje, tylko to chyba mało medialne,  czy jak?
A co do wytrwałości, to wydawałoby się,  że z wiekiem ona powinna rosnąć,  ale czy tak jest? Myślę,  że mimo wszystko zależy to w dużej mierze od charakteru osoby, a w mniejszym stopniu od wieku.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14481
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Starość kontra młodość

Post autor: ANDY12345 »

No widzisz , medialne jest zło, a dobro w piwnicy siedzi :roll: , choć co jakiś czas słyszymy, że ktoś poprawnie zareagował czy kogoś uratował. Tylko to powinno być normą, a nie wyjątkiem.
Podobnie jest z pilotem bombowca, on nie widzi jakich tragedii dokonał , a nazywa się go bohaterem :evil:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4400
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Starość kontra młodość

Post autor: Kleinehexe »

Otóż to, widzę, że myślimy podobnie.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Starość kontra młodość

Post autor: Sloneczko »

Tez czytałam te wstrętne wypociny i myślę, że większość to zrobiła z samego rana.
Do tej pory jestem zniesmaczona :evil:
ODPOWIEDZ