Pogaduchy

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Joni123
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1222
Na forum od: 22 cze 2017 07:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Pogaduchy

Post autor: Joni123 »

Dzień dobry w cudowny piątkowy poranek, chłodno bo u nas 8 st ale słoneczko świeci, więc żyć się chce :serce:
Poranna kawunia i do pracy trza się brać ;)
Obrazek
a po pracy wallllka!! walka z moim wrogiem czyli kretem! 8-) 8-) ta walka bardzo drogo kosztuje :D

Miłego dnia, oraz soboty i niedzieli :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23721
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Pogaduchy

Post autor: grazynamackowiak »

Dobry wieczór :kwiat:
Deszczowo ,pochmurnie ,chłodno ;)
Tylko Joni z kawusią zagościła ,pozostali :?: :o
Późno w domu ,jeszcze rehabilitacja :o
Weekend ,piąteczek ,jutro grill zaplanowany ,jak deszcz nie przegoni :roll:
Joni , kawusia wystygła :roll:
Hello pogaduchy ,pozdrawiam :kwiat:
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Pogaduchy

Post autor: ZenekM197 »

Dzień dobry Pogaduchy ☀️,
Sobota i wczoraj weekend się rozpoczął, ale padłem wczoraj na łóżko jak małe dziecko 8-) , cóż praca siedząca jest męcząca, a szczególnie kiedy w maju się na krześle siedzi :lol:
A za oknem widać bzy kwitnące i Panie spacerujące, pokusa mnie wtedy wodzi za nosek i chętnie za tymi Paniami bym poszedł do parku te bzy powąchać :D
I tak na mnie wiosną działa, że z tego wszystkiego to o skierowaniu na rehabilitację zapomniałem i 30 dni minęło :twisted: :lol:
Muszę kolejkę zaklepać do lekarza, żeby pieczątkę urzędowo postawił na skierowaniu, bo inaczej nic nie wyjdzie z tej rehabilitacji :oops: 8-) :lol:
Cicho tu dzień się w Pogaduchach rozpoczął, ale może jak kawę ☕☕☕☕☕ na stole postawię to Panie i Panowie swoją obecnością mnie zachwycą, bom spragniony Waszego Towarzystwa :serce:
Awatar użytkownika
+alicja+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6818
Na forum od: 10 sty 2015 00:03
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Pogaduchy

Post autor: +alicja+ »

witam, deszcz, deszcz, deszcz w Cisnej i nie tylko :?

oddam wszystko, a drożdżowy placek, poważnie :lol: musieli mi z rana pod oczy ten placek podsunąć :evil:

mokro, zimno i gdzie iść... 🤔
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2519
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Pogaduchy

Post autor: Mazrena »

U mnie nie pada 😄 całe szczęście 😛 ale jak to mówią starość nie.... 🧐. Wróciłam z pracy i pech wywrotka poturbowane kolana i ręce szok 🤭 ból hm i jak tu można coś planować 🤕 leżę i 😢
Awatar użytkownika
Smerfetka1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 589
Na forum od: 23 lut 2019 11:32
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Pogaduchy

Post autor: Smerfetka1 »

Marzenko współczuję :( Leż odpoczywaj i kuruj się :serce: :kwiat: oby to nie były poważne obrażenia :cry:
Pozdrawiam i życzę zdrowia :kwiat:
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Pogaduchy

Post autor: ZenekM197 »

Cześć Alusiu i Marzenko :serce:
Aluś, jak mokro to dobrze ;) kwiatki dobrze rosną :lol: , a jak masz tego placka jeszcze to coś mokrego zaraz zrobię ☕☕☕☕ kawa już jest i kto ma ochotę na herbatkę 🍵🍵🍵🍵to zapraszam i inne napoje też są dostępne ;)
Marzenko okłady mógłbym zrobić :oops: , bo to na pierwszym miejscu po upadku najlepiej zrobić i wycałować i rączki i kolanka też mogę :D Wnukom po tych zabiegach zaraz przechodzi, no jeszcze do tego lody trzeba obiecać i koniec ze łzami, :lol: , czego to słodkie tak na nas od małego działa :lol: :lol:
Marzenia, a co robiłaś, że taki upadek zaliczyłaś chyba akrobatyki w domu nie uprawiałaś?
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2519
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Pogaduchy

Post autor: Mazrena »

Smerfetko dziękuję bardzo 🥰 leżę i odpoczywam, bo wiecej nie mogę na te chwile 🙈. Poczekam do poniedziałku. Zenku dziękuję za porady. Mąż już obsłużył 😛. Córka z maściami przybyła a synek w olejek CBD zaopatrzył 🤗. Oby na tym się skończyło 🤔.Nie robiłam akrobacji w domu. To było na dworze szlam bramę zamknąć i tym bardziej nie wiem co i jak się stało 🤔🧐
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Pogaduchy

Post autor: ZenekM197 »

Miło w weekend z Pogaduchami się spotkać :serce:
Marzenia,
Tak to jest z nami, że na prostej drodze upadki zaliczamy :twisted: ,
a jak akrobacje na żyrandolu urządzamy to nawet zadraśnięć żadnych nie mamy :lol:
Dobrze, że mąż szybko zadziałał to i mniej dotkliwe urazy będą,
ale gdybyś potrzebowała pomocy to zawsze możesz na mnie liczyć,
bo w Pogaduchach są tak zgodne i chętne Osoby do niesienia pomocy,
że aż miło, a najłatwiej to sprawdzić w temacie : "Młody Pomocny..."
Hipokryt pisze: 17 kwie 2021 19:15 Ruda - pytasz, co to znaczy, że "Pomocni chcą pomóc Pomocnemu" :?: :shock:
Przecież to jest oczywiste dla większości a zbyt trudne do zrozumienia dla niektórych :lol:
Wyjaśniam, że... jeżeli pomagasz, to inni to dostrzegają i się przypatrują. Gdy widzą w tym sens, to i oni z czasem również chcą pomagać i dołączają do Pomocnego, więc stają się Jego Pomocnikami :D W ten sposób pomocnych osób jest coraz więcej, a z pomocy mogą korzystać nie tylko Starsi :)
Metoda sprawdzona, więc polecam :D
Podsumowując - w życiu realnym jest bardzo podobnie jak w życiu forumowym :lol:
Miłego popołudnia Pogaduszki :kwiat:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2519
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Pogaduchy

Post autor: Mazrena »

:shock: szpital zaliczony ,płyn z kolana sciagnięty oj boli, boli :( :( ran i otarć nie brakuje :roll:
ODPOWIEDZ