Pogaduchy

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14482
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Pogaduchy

Post autor: ANDY12345 »

Jakie o 6-tej :roll: , budzę się o 5.30 :lol: i nikt mnie prądem nie razi ;) .....
Mam jedynkę bo sobie na nią zasłużyłem.... swoim zachowaniem :lol: , a obłożenie jest 50% to byłyby jedynki, ale wstrzymano przyjęcia :o
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14482
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Pogaduchy

Post autor: ANDY12345 »

Cześć Słoneczka :) , myślałem że wyjdę o poranku do ogrodów żeby zdjęcia w słoneczku zrobić, to znowu mgła i dalej trzyma, tak że przed śniadaniem nic z tego :roll:
Alu wpadaj... do mnie, nawet mogę wrzucić do którego chcesz z jeziorek, zapewniam że woda jest czyściutka jak nie tylko się kaczki kąpią :lol:
Miłej i pogodnej niedzieli :)
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Pogaduchy

Post autor: Nutka »

Czekam Aluś,czekam....tylko nie na leżąco ;) ....bardziej w chodzie :roll: ale czekam z utęsknieniem ;)
A do stawu tobym nie chciała....zabić bym nie zabijała,ale nerwę bym poruszoną miała ;)
Nie lubię rzucających i mokrych niespodzianek :twisted:

Andy się ustawił..... zabiegi poprzesuwał i popołudnia na hasanie po górkach ma ;)
Jak ktoś ma kwiecistą mowę i umie z niej korzystać,to wszystko załatwi :twisted: :lol: :lol:

Dzień dobry :kwiat: ....już słoneczne :)
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Pogaduchy

Post autor: Nutka »

Po śniadaniu pójdziesz,akurat opadnie ;)

A te mgły,to co wróżą :?: ......niepogodę czy słoneczne dni :?:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14482
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Pogaduchy

Post autor: ANDY12345 »

Oczywiście że pogodę, nawet bardzo pogodną pogodę :lol: , gorzej jak będzie taki upał jak wczoraj i zero wiaterku :roll: , ja nie będę szybko wrzucał , tak że nie masz się czego obawiać, a tylko przyjemności zakosztować na takie upały, Ala nawet dwie ręce podnosi :lol:
Dzięki :D , już powolutku uzupełniam listę , dopiero w domu wpiszę resztę kontaktów, a teraz kto się ze mną skontaktuje to będę na bieżąco wpisywał.
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Pogaduchy

Post autor: Nutka »

Żadnego rzucania :roll: nawet powolnego ....ja się wody boję,nawet pływać nie umiem :?
Już wolę prysznic szlauchem :twisted: :lol: :lol:

Mamy XXI wiek....kup se sprzęt na miarę nowoczesności i nie będziesz się martwił o kontakty :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14482
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Pogaduchy

Post autor: ANDY12345 »

Ale to są jeziorka bardzo płytkie :o , może powyżej kolan, ale nie po pas ;) , a wrzucać to nigdy , jeszcze bez zgody właścicielki ciała :oops:
Może i mamy XXI wiek, ale przyzwyczajenia robią swoje :lol: ... a na sprzęt to nie narzekam ;) :lol:
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: Pogaduchy

Post autor: RudaAndzia »

Dzień dobry Pogaduchy,
Andy że sprzętem bądź ostrożny, żeby sprzęt się nadmiernie nie wymoczył 🙃 :lol: :lol:
Dobrej zabawy i pogody życzę, żebyś mógł z kąpieli wodnej korzystać do woli, oczywiście w miłym towarzystwie.🌞🌹🌞
Nutko, sądzę, że ratownik jest na miejscu, pamiętam jak Zenek zachwalał swoje umiejętności, miałby okazję się zaprezentować 🏊🏊 :oops: ;) :D
U mnie słoneczko 🌞 świeci i już po kąpieli, ale bez ratownika udało się do brzegu dopłynąć🌄 :lol:
Zapraszam na kawę ☕☕☕☕☕ i ciasteczka 🍰🍰🍰🍰🍰 a kto ma ochotę na lody to proszę bardzo 🍧🍧🍧🍨🍨🍨
Miłej niedzieli życzę i miło spędzonego czasu 🌞🌞🌞
Zostawiam jeszcze muzykę, zaśpiewana piękna Lara Fabian o niezwykłym głosie:

https://youtu.be/OPvICzkwbpQ
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: Pogaduchy

Post autor: RudaAndzia »

Dobry wieczór,
Najpierw żar lał się, termometry wskazywały 34 stopnie i po upalnej niedzieli, była olbrzymia zlewa, deszcz porządnie lał, strugi wody wszędzie i połamane gałęzie, ale już słoneczko wróciło do nas :kwiat:
Zwariowana niedziela i wyjście na miasto i goście w domu, a teraz wieczorem czas na relaks 8-) :D
Po wiadomościach serialik, a później jeszcze się zobaczy, weekend trzeba dobrze zakończyć :lol: :lol: :lol:

Miłego wieczoru życzę i muzyka bardzo proszę :kwiat: :serce: :kwiat: :

My Way (Remastered 2008)

https://www.youtube.com/watch?v=qQzdAsj ... E&index=14
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14482
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Pogaduchy

Post autor: ANDY12345 »

Cześć Księżniczki :) , mgła jak widać ma swoje przyzwyczajenie , ale to słoneczną pogodę zapowiada :lol: ,
dzisiaj będę dogrywał lekką zmianę wykonywanych zabiegów, tak że dopiero dzisiaj się wszystko poukłada.
Na razie jesteśmy może w ok. 30 osób, turnus który miał dojechać wstrzymany to luzy wszędzie , obiady wydane w 5 min. na nic nie trzeba czekać, to i pewnie na zabiegach spokój będzie ;) , miłego i spokojnego :)
ODPOWIEDZ