Pogaduchy

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: Pogaduchy

Post autor: forumowicz »

Yoko91 ,jak tez w opinii Twojej :) i innych ,nawet w zdjęciach MAXA :!: :!: :lol: :lol: :lol: i przystojnego admina też :) :) :)
Miłej nocki :)
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Pogaduchy

Post autor: administrator »

Jak widać Panie szybko znalazły nowy temat i nawet ucieszyły się z tytułu. Niestety Pani założycielka tematu bławatek0 chyba obraziła się na mnie :( a ja tylko czuwam nad porządkiem :(
forumowicz

Re: Pogaduchy

Post autor: forumowicz »

Adminie ,Panie znalazły temat :lol: poniewaz panie kochają luz ;) ,ale ja bym się po Panu nie spodziewała takich reakcji ,nawet biorąc pod uwagę "porządek "tego forum.Nie było zadnej podstawy ,ani regulaminowej ani innej by tak potraktować blawatka,a jesli komus ten styl i zarty blawatka nie odpowiadaja ,to sorki są inne mozliwosci komunikacji.Osobiscie uważam ,że tak jak gro tutaj forumowiczów ,tak tez i bławatek zasluguje na szacunek .Ktos tutaj jest lepszy lub gorszy? bardzo proszeę może do mnie napisac na PW i Bóg wie jeszcze na co,a może stworzymy taką listę i opublikujemy tutaj?To po prostu jest nieeleganckie ,jeśli ktoś zgłosił posty blawatka ,poniewaz tylko tak to mogło zadziałać ,to powinien się wstydzic po prostu.Sadze ,że przeprosiny byłyby na miejscu ,to zaden wstyd ani utrata autorytetu.Wszak tylko ci się nie mylą co nic nie robią. :(Z wyrazami szacunku dla Pana ,i wszystkich tutaj zagladajacych :)

Przepraszam i znów wypadłam z tej pustej lodówki :oops:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Pogaduchy

Post autor: administrator »

Nie bardzo rozumiem co znaczy "tak potraktować blawatka" ? Czyli jak??? Kto blawatka potraktował nie tak?
Żaden post nie został usunięty, a "pogaduchy" zostały przeniesione ze spraw formalnych do tematów luźnych bo chyba formalnością nie są.
Co jest nie w porządku? O stworzenie jakiej listy chodzi?
Podstawy regulaminowe... posty zostały przeniesione zgodnie z pkt. 6 w związku z pkt. 3, 4.
Proszę uporządkować myśli ;)
Pozdrawiam
forumowicz

Re: Pogaduchy

Post autor: forumowicz »

Witam adminie to że piszemy w jakimś temacie ,czasami nie na ten temat ok rozumiem ,to uwagi należą się oczywiscie nam piszacym.Ale by zakończyć miło ten "temat" przesyłam ciepłe pozdrowienia :) :)
kruszynka
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Pogaduchy

Post autor: administrator »

Dziękuję za pozdrowienia i pozdrawiam również ;)

A swoją drogą blawatek0 pisząc o godz. 3:39 rano post (nie PW czy mejla) adresowany do mnie, o godz. 8:37 już się obraził na mnie i chyba na całe forum bo chce stąd zmykać. Niestety nie zauważył, że temat został podzielony, a nie usunięty. I co ja mam powiedzieć? Obrażać się? Nieee, na pewno nie. Mogę tylko zdrowia życzyć i lepszych forów do pogadania. Każdy ma wolny wybór.

Pozdrawiam
evora
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 138
Na forum od: 28 gru 2010 17:21

Re: Pogaduchy

Post autor: evora »

Całkowicie zgadzam się z Adminem.Pozdrawiam :D
forumowicz

Re: Pogaduchy

Post autor: forumowicz »

Wszystko ok.... gapa ze mnie i stara głupia gęś... niby taka lotna a jak trochę techniki to się gubię... Przepraszam... Fajne te Pogaduchy..... Pozdrawiam Cię Adminie i nie obrażam się tak od razu... tytlko muszę przemyśleć, Mam nadzieję,że się cieszycie,że jestem :lol: Za to wierszyk dla Was


Chcę Wam dać panowie,panie
receptę na odchudzanie:


Zamiast ziółek, kropeleczek,
strzelcie szybki numereczek!
Przy nim ćwiczysz mięśnie brzucha,
krew napływa do serducha,
płuca chłoną tlen jak miechy,
ile przy tym jest uciechy!
A nie wspomnę, że pośladki
u panienki, czy mężatki,
są jak pupa niemowlęcia,
albo jak policzki księcia!
Biedni, nędzni, czy bogaci,
w gatkach, gaciach, czy bez gaci,
niechaj, jęczą, posapują,
pocą się, ale pompują!
Bo od kiedy świat istnieje,
Masajowie, czy Pigmeje,
wiedzą, że numerek z rana,
to jest cymes proszę pana!
Byłem rano też poczęty!
Ojciec mój był wypoczęty,
po przespanej całej nocy
jestem pięknym jej owocem!!
Więc od jutra już rodacy,
w wodzie, w lesie, w domu, w pracy,
nago, w różu, w czerni, bieli,
każdy niech numerek strzeli!!!

P.S. Przyszła mi do głowy, myśl być może chora,
że niektórych posłów naszych, poczęto z wieczora,
A po całym dniu roboczym, gdy rodzice są zmęczeni,
to efekty mamy takie, że są chyba źle zrobieni!!!
forumowicz

Re: Pogaduchy

Post autor: forumowicz »

8 października biorę strzelbę( lubczyk) i ruszam na polowanie bo muszę schudnąć.... :lol:
Yoko91
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1336
Na forum od: 18 cze 2012 18:08

Re: Pogaduchy

Post autor: Yoko91 »

blawatku :) oby było kogo ustrzelić tego ci życzę :lol: :lol: :lol: , a co do wierszyka to bardzo mnie rozbawił :lol: :lol: pozdrowienia
ODPOWIEDZ