Pogaduchy

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: Pogaduchy

Post autor: forumowicz »

Moja Miła Yoko 91.... Grubemu pomarzyć wolno... mi tylko to pozostało i dwie kule,które jak są na bani idą do kąta..... A wierszyk ... no cóż cała prawda.... ja biedna wdowa zapomniałam jak wyglądają księcia poliki.... a zdało by się przypomnieć,choć te przysiady :lol: ale, nogi już nie te..na zabiegach nie chciały się rozjeżdżać a były na linkach... masakra,mówię CI Yokusia
forumowicz

Re: Pogaduchy

Post autor: forumowicz »

Adninie.... Ja Ciebie bardzo serdecznie przepraszam, bo cimnota ze mnie szalona... nie miałam fochów,a na żadnych forach nie bywałam to jest pierwsze i najlepsze jak się domyślam.... Nie gniewaj się..stara jestem i tłuszcz mi oczy załał...nie dopatrzyłam się ;) Pozdrawiam
forumowicz

Re: Pogaduchy

Post autor: forumowicz »

Krusiu.... wróciłam... i już nadrabiam postami jak szalona uczennica przy tablicy..... Odezwij się poczytałąm i dziękuję,że się za mną ujęłaś... ale to moja wina.... Jesteś PRAWDZIWĄ PRZYJACIÓŁKĄ.... :x
forumowicz

Re: Pogaduchy

Post autor: forumowicz »

Pojechał mąż do sanatorium i żona dała mu 100zł... Tylko tyle? mówi mąż....a co? więcej byś chciał, aby baby tam obracać.... Pojechał zniesmaczony....
nie minął tydzień a żona przysłała mu 200zł.... ale się ucieszył,ale pomyślał..jak to? przycież jej tylko 200 zostało, e.. tam napewno wzieła od teściowej... Za tydzień wzywają Go na recepcję i dają mu porzekaz na 500 zł... o jasna panienko..... chyba stara poszła do roboty ... nareszcie :!: postanowił zadzwonić i się dowiedzieć i podziękować za chojność żony.... Oznajmiła mu,że wygrała w totolotka...... Mąż z radości przerwał sanatorium 3 dni przed końcem i wraca do domu.... otwiera drzwi i cisza... idzie do sypialni i oczom nie wierzy... żona z facetem w ich łożu smacznie śpią... Oburzony budzi żonę...co to ma być? cicho mówi żona..to totolotek.... aha... to nie przykrywaj go tak pod szyję bo numery się zetrą... :lol:
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Pogaduchy

Post autor: Selene »

Chabrowy Bławatku witaj ponownie na forum :!: :D
Rzeczą ludzką jest błądzić, rzeczą wielką jest umieć się przyznać do błędu i przeprosić.
To właśnie dzięki Tobie mamy "POGADUCHY" i możemy pisać do woli i na każdy temat. :D Dzięki Bławatku 8-) :D
Twoje posty zawsze poprawiają mi humor :D

Pozdrawiam :)
Yoko91
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1336
Na forum od: 18 cze 2012 18:08

Re: Pogaduchy

Post autor: Yoko91 »

Bławatku :) masz bardzo duże poczucie humoru, a z tą grubością może nie przesadzajmy bo to ponoć nie wygląd się liczy ale wnętrze człowieka :)
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Pogaduchy

Post autor: Selene »

Yoko91 8-) popieram - kochanego ciała nigdy dość :mrgreen: :D
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: Pogaduchy

Post autor: dzi »

Ciała nigdy dość....też się zgadzam :). Idę pobiegać przy rześkim, sobotnim poranku - znowu mam 2 kg nadwagi .
Pozdrawiam.
forumowicz

Re: Pogaduchy

Post autor: forumowicz »

Dzień Dobry :) w sobotę :!:
Zapowiada się ładna pogoda a w nocy na plaży grali BOYS'I... całą noc... a lało jak z cebra.... Byłam tu już o 3-ciej w nocy bo musiałam cukier zmierzyć(CZY KTOŚ NIE WYJADA) -żart ..oczywiście ten we krwi a,że kompuś na czuwaniu.... bo ktoś musi czuwać..prawda?..aby, spał mógł ktoś.... to cykłam i już byłam na forum poczytałam i zakleiły się oczęta więc obrót do tyłu i już teraz wstałam na dobre albo złe.... :lol: Dzisiaj mam plany wziąć mojego jednego z mężczyzn(odkurzacz) i pojeżdżć nim trochę po pokojach.(mam jeden).potem MOP,ale to szmaciaż więc nie liczy się... on się kocha w paście do podłogi.... A moim najważniejszym męższczyzną oprócz Synka jest....pilot on nawet śpi ze mną... Po tych sprzątaniach się z ważę ;) i zobaczę czy zasłużyłam na obiadek.....
A propo:
Dzi... kochanego ciałka nigdy za dużo, ale w nadmiarze wszystko szkodzi..a ja :cry: mam tego nadmiaru,że hoho.... mogła bym być Świętym MIkołajem
taka ze mnie śnieżynka tłussta..oj ludki a kiedyś byłam laseczką... Rozpisałam się.. Plan zajęć podałam zaglądać będę...tylko piszcie... Kruszyneczka może też napisze do mnie.... Ale Fajne te POGADUCHY.... Dzięki Adminku... Łebski z Ciebie Facet... :arrow:
forumowicz

Re: Pogaduchy

Post autor: forumowicz »

Witaj bławatek :) bardzo dziękuję za ciepłe słowa :) pewnie ,że napiszę bużka :) :) :) :)
ODPOWIEDZ