Pogaduchy

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Pogaduchy

Post autor: ZenekM197 »

Dzień doberek🌞
Praleczki pewnie już wirowanie kończą :lol:
A karta gwarancyjna na następne 5 lat żywotności sprzętu nabyta :idea: 8-) , bo to podobno najlepsza inwestycja ;) :D
A u mnie po nocnym gadaniu z koleżanką o 6 budzik zadzwonił :P i koniec spania :lol: Ale trzeba będzie coś na śniadanie wciągnąć, żeby waga nie spadła zbytnio, bo atrakcyjność pójdzie w niepamięć :lol: :lol: Idę zobaczyć, co tam w lodówce jeszcze zostało i może jajeczka przełknę z rana :D
Andy śpi więc kakałko samemu mi przyjdzie zaparzyć :lol:
Miłego dnia życzę 😀
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: Pogaduchy

Post autor: RudaAndzia »

Dzień dobry Pogaduchy,
Zenek pralka jeszcze sprawna :D inne sprzęty też przy odpowiednim użyciu dobrze działają ;) :lol:
trzeba pamiętać o odpowiedniej i systematycznej konserwacji :P
potrzebne smarowanie ;) i miłe słowo ;)
a wszystko chodzi jak w zegarku :lol: :lol:
Właśnie pranie się zakończyło i nie ma co się obijać i odbijać od ekranu ;) :lol: :lol:
trzeba brać się za robotę, bo Słoneczko obronione :twisted:
A ja wciąż mam wszystko do tyłu :twisted:
Jeszcze trochę to pracę porzucę, bo na Forum mi czasu brakuje :lol: :lol:
Spadam i do miłego :serce:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Pogaduchy

Post autor: Hipokryt »

Dzień Dobry :D
Temacik rozwinął się o obsługiwaniu nowoczesnych pralek, więc dwa słowa ode mnie w tej kwestii :)
Mój znajomy programista (komputerowy) został kiedyś przez pewną Panią zaproszony do zaprogramowania programatora w tej nowoczesnej pralce :lol: Akurat to zupełnie nie ta branża, lecz owej Pani wydawało się, ze jedynym kompetentnym specem od zaprogramowania cyklu prania programatorem będzie programista komputerowy, czyli bardziej zaawansowany informatyk :lol: :shock:
Oczywiście wyjaśniono nieporozumienie i poszła w ruch zwyczajna papierowa instrukcja obsługi owego urządzenia piorącego :D
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: Pogaduchy

Post autor: RudaAndzia »

Instrukcja, hmmm,🤔 rzeczywiście jest ta książka w 90 językach do pralki dołączona i w takim czymś trudno jest się połapać, więc nie jestem zdziwiona, że tłumacz biegły był poproszony o rozszyfrowanie tego, co sprytnie jest w niej ukryte. Sss....sama wiem, że jak człowiek nie kumaty :twisted: to nic z niej wyczytać mądrego nie zdoła. I gdy pralkę po raz pierwszy chce uruchomić na los szczęścia liczyć powinien, no chyba, że kupi taki sam model to intenteligencją może już w rodzinie zabłysnąć :lol: :lol:
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23830
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Pogaduchy

Post autor: grazynamackowiak »

Dzień dobry :kwiat:
Weekend sobota ,pogodny słoneczny dzień , ale chłodniej 8-)
Niespodzianka prezent 🚲 ,bez domysłu ,wyjazd do wnusi :serce
Poznań koziołki , trzeba odwiedzić ,imprezka oczekuję :)
Wyjazdowy dzień ,wieczorem w domku :)
Miło gadusiajcie ,pozdrawiam z Poznania :kwiat:
Miło spędzajcie czas ,bez pracy odpoczynek :kwiat:
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4085
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Pogaduchy

Post autor: Bibi2 »

Ale miałam pracowitą sobotę ,
normalnie aż nienormalnie :lol:
ale dla siebie tez kilka chwil miałam :D

pozdrawiam Pogaduszki :kwiat:
Gość

Re: Pogaduchy

Post autor: Gość »

A ja nieprzespaną noc...o 4 kilka dzwonków do drzwi.... chora na Alhaizmera sąsiadka... zaprowadziłam ją na górę, wszędzie światła, ona przerażona, wszędzie światła, w domu taki syf ... kurczę nie do uwierzenia. Pokazałam jej, że nikt nie leży w łóżku (mąż zmarł 5 miesięcy temu...)i wtedy dopiero syn się obudził.. wracam na dół koleżanka,, z którą się wychowałam, wróciła z Anglii po 20 latach, zachorował tato, zmarł prawie dwa lata temu, w grudniu mama na raka żołądka, siostra ma od ponad 35 lat schizofrenię...szła pijana w sztok...nie pierwszy raz . Nie mam pomysłu jak pomóc, rozmawiałam z nią, chciałam podanie o pracy roznieść po znajomych i w pracy, ale nie chce rozmawiać, pewnie nie wie, że już ma problem.. 😞
Eeech...na dodatek leje od rana, gościa mojego kochanego niedługo na pociąg odprowadzę. Sorki musiałam się wygadać, naprawdę dobrej niedzieli Wam wszystkim życzę. 🍀
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Pogaduchy

Post autor: ZenekM197 »

Dzień doberek 🌞
Grażynko na niespodzianki Wszyscy chcieliby się załapać :P , ale nie ma tak dobrze, trzeba będzie zaczekać na świętego Mikołaja i może On przez komin nam podrzuci kilka niespodzianka :D
Czekam na rogale z Poznania, ale to dopiero chyba w listopadzie będzie można się spodziewać tego rarytasu, pycha palce lizać a do kawy idealnie pasują :D
Bibi i całe szczęście, że czas potrafisz też znaleźć dla siebie i tak powinno być. :D Tak trzymaj!!!
Zmykam zaraz na spacerek po parku, bo nie ma wyjścia trzeba :lol: :lol: czas dla siebie i dla znajomych znaleźć :lol: :lol: Najwyższy czas w końcu coś mieć dla siebie z tego życia :lol: :lol:
Obiad na mieście :D a deser lodowy 🍭 to już chyba w domu we własnym zakresie 8-) :lol:
Miłej niedzieli życzę ☀️
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1552
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Pogaduchy

Post autor: lawenda »

Dzięki Majko za pozdrowienia. 🌼 Doskonale Cię rozumiem, wiem jak to jest jak chcesz komuś pomóc, ale niestety nie jesteś w stanie.😔 A wygadać się komuś to czasami wszyscy mamy taką potrzebę.

A tak w ogóle to dzień dobry wszystkim. 🌼
I tradycyjnie uciekam..... dziś nie praca, ale Wrocław zaprasza.😃

Pìeknego dnia wszystkim życzę. 🌼🍀
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23830
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Pogaduchy

Post autor: grazynamackowiak »

Dzień dobry :kwiat:
Pogodny słoneczny dzień ,mniej upalnie ,trzeba wykorzystać w plenerze :)
Niedziela ,odpoczynek kiedyś trzeba 8-)
Majka samo życie ,czasami tak wypada :(
Odliczam dni do urlopu ,ostatni dzień pracy piątek :D
Testowałam nowy sprzęt ,pierwsze ciasto upieczone ,pozostawię do kawusi :o 🥧🥧🥧🥧
Miłej spędzonej niedzieli ,pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ