Tęsknota i pragnienie.

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Tęsknota i pragnienie.

Post autor: forumowicz »

..za tym co bezpowrotnie odeszło,za tymi których już nigdy nie spotkamy..,
..pragnienie i nadzieja na...!!!
marika
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1830
Na forum od: 11 gru 2011 18:13
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Tęsknota i pragnienie.

Post autor: marika »

Lepsze jutro...i piękniejsze dni... :?
forumowicz

Re: Tęsknota i pragnienie.

Post autor: forumowicz »

Pragnienie można zaspokoić, a tęsknotę ... zapić :shock:
MIX :!:
Zdecydowanie nie polecam, ale czasami pomaga... :P
Na tęsknotę polecam miłe towarzystwo, można też zatracić się w pracy... fizyczej.
Przekopać grządki :?: 8-)
forumowicz

Re: Tęsknota i pragnienie.

Post autor: forumowicz »

Każdy za czymś lub za kimś tęskni. :( Każdy marzy ,każdy pragnie ......... :(
Awatar użytkownika
teśka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1491
Na forum od: 29 paź 2011 19:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Tęsknota i pragnienie.

Post autor: teśka »

Tęsknota.... Pragnienie....
Jakże często wywołują we mnie smutek i zadumę. Ach... gdyby tak czasem móc cofnąć czas i spróbować zmienić swoje poczynania :( Teraz powinnam uciec do innego postu i zamieścić piosenkę Sashy Strunin - Zaczaruj mnie ostatni raz.
Pozostają zawsze wspomnienia ..... :cry:
Pozdrawiam Wszystkich cieplutko :)
marika
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1830
Na forum od: 11 gru 2011 18:13
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Tęsknota i pragnienie.

Post autor: marika »

Tęsknota za przeżyciem romantycznej przygody,pragnienie zdobycia nie zdobytego :roll:
BOZENA196711
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 120
Na forum od: 02 sie 2012 22:15

Re: Tęsknota i pragnienie.

Post autor: BOZENA196711 »

Tęsknota to przeszłość. Pragnienie to przyszłość. Może lepiej nie tęsknić za mocno ani nie pragnąc zbyt wiele... Pośrodku jest to co najcenniejsze czyli radość z chwili obecnej. Najczęściej gubimy ją oglądając się za siebie lub wypatrując lepszego.
forumowicz

Re: Tęsknota i pragnienie.

Post autor: forumowicz »

O rany,ale mi się temat trafił,,, Człowiek bez marzeń jest cybirgiem wykonującym swoją programowość to bezmózgowiec... człowiek myslący, odróżnia się od maszyny..tym, że ma marzenia..pragnienia... dochodzi do sukcesów..potrafi poradzić sobie z porażkami i stawia czoła przeciwieństwom.. Pamiętajcie,że nawet że w złym człowieku drzemie ludzki naturalny odruch..tylko jest On zadziorny bo ludzie go lekceważąiły by się podnieść trżeba. pomóc,każdy oplówa... nikt mu nie chc pdać ręki.ale zapewniam żę ma marzenia... jednym razem jest to 3 zł na wino innym nocleh nawet na ciepłej klatce sdchodoej i to są jergo marzenia ... Mądrość polega na kompromisie a bez pragnień i mażeń człowiek nic nie jest wart... Tylko maszyną bez serca... a ldzie w tym wsztksjim ,mają wrażliwość...wrażliwość,odpowiedzialność za drugą osobę ... tylko wstydzą się mu pomóc... Miejmy marzenia Kochani bo ome trzymają nas przy życiu a jak widać efekty to zapewniam radość bez końca bardzo mobilizująca,,,,, Macie mądre pytania a ja się wymądrzam,jesnak ja tak do tego podchodzę...bo miałam do czynienia z ludźmu i wiem coś na ten temat,,, jednak my jesteśmy inni... Prawda ?:( Wiecie wracają do mnie słowa matki,którą miała nas pięcioro i dużo z nami kłopotów..odbudywali stary gdzńsk z ojcem a nas 5 tka robiła co chciała,,jednak potrafili nas wychować na porządnych ludzi.. Jednak teraz ,gdzy już ich nie ma,,przychodzą rafkekcje,,co można by zmienić wówczas...lecz za późno i to jest właśnie mądrość o któej mówili rodzice,że przyjdzie czas zastanowienia czy nie mieli racjji :?: (wspomnosz moje słowa Jolu..ja wam mówię... mieli rację tylko nie zdąrzyłam tego im powiedzieć... każdej nocy marzę aby nadszedł czas żeby mój syn mnie wysłuchał... Jest bardzo mądry i uczciwy a zarazem dobry. czxłowiek..Kurde wzruszyłąm się... Miejcie marzenia pragnienia i wsztstko do czego dąrzycie lecz zatrzymajcie się na chwilkę,aby pomyśleć o iyum ważnym drugim człowieku... Marzycielka Bławatek NIE BÓJMY SIĘ GŁOŚNI MÓWIĆ CO W NAS TWI I CZEGO PRAGNIEMY... DOBRSNOC zasypiam i przepradxam xa błędy
marika
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1830
Na forum od: 11 gru 2011 18:13
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Tęsknota i pragnienie.

Post autor: marika »

Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście, o wiele większe od bólu, który przynosi tęsknota. :cry:
forumowicz

Re: Tęsknota i pragnienie.

Post autor: forumowicz »

Cali jesteśmy jedną piękną tęsknotą i wieloma pragnieniami...
ODPOWIEDZ