Mężczyzna-dżentelmen,czy to możliwe?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: Mężczyzna-dżentelmen,czy to możliwe?

Post autor: forumowicz »

I ja...chociaż tak nieśmiało mam swojego Faworyta na Forum. Ale nie lubię rankingów i tekstów lubię, nie lubię, za co lubię...
Awatar użytkownika
+alicja+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6818
Na forum od: 10 sty 2015 00:03
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Mężczyzna-dżentelmen,czy to możliwe?

Post autor: +alicja+ »

Nie o faworytach tu mowa... 8-)
Proszę czytać ze zrozumieniem...
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14539
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Mężczyzna-dżentelmen,czy to możliwe?

Post autor: GIENIA »

+alicja+ pisze: 20 paź 2019 17:43 Powiem tak: post nade mną napisał... dżentelmen :serce:
Zgadzam sie :D
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11633
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Mężczyzna-dżentelmen,czy to możliwe?

Post autor: Atina »

J.w dziewczyny :) 8-) :) też tak uważam.
forumowicz

Re: Mężczyzna-dżentelmen,czy to możliwe?

Post autor: forumowicz »

+alicja+ pisze: 20 paź 2019 17:59 Nie o faworytach tu mowa... 8-)
Proszę czytać ze zrozumieniem...
Czytam ze zrozumieniem. Być może słowo "faworyt" nie było na miejscu za co przepraszam ale chciałam przez to powiedzieć, że tam gdzie możemy oceniać kogoś głównie po tym co i jak pisze słowo pisane właśnie wpływa na ocenę (według moich własnych kryteriów) . Ot i tyle.
forumowicz

Re: Mężczyzna-dżentelmen,czy to możliwe?

Post autor: forumowicz »

dżentelmen - to pojęcie względne :)
wprawdzie wikipedia ma na to swoje okreslenie , jednak życie weryfikuje pewne , utarte stereotypy :) :mrgreen:


Czekoladko , gdyby oceniać osoby po wpisach na forum , to dopiero byłby galimatias :lol:
buraki nosiłyby miano dzentelmenów , a wartościowi ludzie miano buraków :lol:
i to tez nie jest standardem - bo i po wpisach mozna ocenic wartość człowieka :) o ile wpisy odzwierciedlają jego osobowość ;)
ot co ;)
forumowicz

Re: Mężczyzna-dżentelmen,czy to możliwe?

Post autor: forumowicz »

Wszystko jest możliwe :)
Dżentelmena nie da się udawać.
Ale to już Panie widzą najlepiej :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14529
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mężczyzna-dżentelmen,czy to możliwe?

Post autor: ANDY12345 »

..................................... ot co
forumowicz

Re: Mężczyzna-dżentelmen,czy to możliwe?

Post autor: forumowicz »

Żyję już na tyle długo iż wiem, że pewnych zachowań, nawyków, naszej natury nie ukryjemy, szczególnie w sytuacjach kryzysowych i kłótniach. Wtedy wychodzi nasz prawdziwy charakter. A już bezwzględnie buractwo, chamstwo i pieniactwo.
Jeżeli ktoś z założenia, dla zabawy robi z ludzi idiotów to i tak... patrz punkt pierwszy.
I tak... prawdziwego mężczyzny nie da się udawać. I stan jego konta nie ma tu nic do rzeczy. Umysłu, serca jak najbardziej. A już nic wspólnego ani z dżentelmenem ani z prawdziwym męźczyzną nie mają dla mnie osobiście Ci przechwalający się podbojami i romansami... cóż stan umysłu...
Ot tyle.😉
forumowicz

Re: Mężczyzna-dżentelmen,czy to możliwe?

Post autor: forumowicz »

Czekoladko , po raz kolejny zgadzam sie z Twoimi słowami ;) :) czasami ktoś na forum jest postrzegany jako osoba wrażliwa , kulturalna , szarmancka , po prostu dżentelmen , a gdy jakiś konflikt zaczyna go przerastać , wychodzi z niego prawdziwe oblicze . Naubliża komuś , nie przebierając w słownictwie i ucieka z podkulonym ogonkiem z forum ;)
Czyli tak jak piszesz - " pewnych zachowań, nawyków, naszej natury nie ukryjemy, szczególnie w sytuacjach kryzysowych i kłótniach. Wtedy wychodzi nasz prawdziwy charakter. A już bezwzględnie buractwo, chamstwo i pieniactwo. " - ot co , nic dodać nic ująć :P ;)
ODPOWIEDZ