Życie ! Blaski i Cienie !

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31258
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: Nutka »

" Pewien stary człowiek siedział wraz ze swoim 25-letnim synem w pociągu. Pociąg ma niebawem ruszyć, wszyscy pasażerowie zajmują już swoje miejsca. Kiedy pociąg odjechał, młody chłopak był pełen radości i ciekawości. Siedział tuż przy oknie. Wystawił rękę przez okno i czując powiew powietrza krzyknął:
- „Tato zobacz, wszystkie drzewa zostają za nami”.
Stary człowiek uśmiechnął się. Naprzeciwko nich, siedziała młoda para, która widząc to wszystko zaczęła patrzeć z politowaniem na 25-letniego chłopaka, który zachowywał się jak małe dziecko. Nagle, chłopak krzyknął znowu:
- „Tato zobacz, chmury podążają razem z nami! Widzisz ten staw i zwierzęta?” Para spoglądała na chłopaka z zażenowaniem. Zaczęło padać i krople deszczu musnęły jego rękę. Ten, pełen radości zamknął swoje oczy. Po chwili znowu krzyknął:
- „Tato zaczęło padać, mam kroplę wody na dłoni, zobacz tato!”.
Tym razem para już nie wytrzymała i odezwała się do ojca:
- „Dlaczego nie zabierze Pan swojego syna do dobrego lekarza?” Stary człowiek uśmiechnął się i powiedział:
„Już to zrobiłem – właśnie wracamy ze szpitala. Mój syn odzyskał dzisiaj wzrok – widzi po raz pierwszy w swoim życiu.”

Zanim ocenisz człowieka i go zaszufladkujesz, powinieneś najpierw poznać jego historię. Pomóż temu przesłaniu dotrzeć do większej liczby osób, Twój czyn na pewno nie pójdzie na marne."
forumowicz

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: forumowicz »

Nutka można by dodać :zanim tutaj zaczniesz rozmowę i wyjawisz sekrety wcześniej szanowanej przez ciebie osoby nazywanej ot chociażby "sisters" :shock: pomyśl.
Nie myśląc a podając do publicznej wiadomości wasze wspólne przeżycia pokazujesz kim jesteś .
A kim wtedy jesteś ? :shock:

Kuracjusz54
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31258
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: Nutka »

Twój wpis,Kuracjuszu,jest odwrotnością tego przesłania.Ty nic nie chcesz poznać,Ty tylko wydajesz ocenę ;)

Gdzieś przeczytałam o Twoim spotkaniu w Krakowie....te plotki itp....tam też z góry oceniłeś ludzi ,z którymi przebywałeś.
Jak się porusza takie kwestie publicznie,to trzeba mieć na tyle cywilnej odwagi ,żeby się zdobyć na konkrety,....albo zamilknąć.
To nie te osoby,które nazwałeś "plotusiami"czy jakoś tak,ale Ty sam wyszedłeś na jednego,wielkiego "plotusia"
Czy tak postępuje poważny facet :?: :roll: Nic w tym wiarygodnego nie jest,tylko same pomówienia i domysły :roll:
Takimi ,to ja sobie mogę trzepać jak z rękawa :roll:

Są wpisy,gzdie mogłabym sobie z Tobą piątkę przybić,ale są takie,i to w większości ,gdzie mi się mój kielecki scyzoryk w kieszeni otwiera :twisted:
I co :?: ....teraz mi powiesz,że agresywna jestem :?: ....nie,zapewniam Cię ,że nie jestem.

Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: eluunia »

A jednak zal :( :( tego czasu gdzie w temtach o wspólnych spotkaniach żartowaliśmy do upadłego,aż ekran trzeba było czyścić i nikt się nie obrazał ...nikt nie czepiał się nikogo ...co się z nami dzieje :?: :?: ..komu tak bardzo zależy na psuciu fajnej atmosfery ...komu potrzebne są jakieś wojny podjazdowe :?: :?: :roll: Czasem tak bywa że razem się nie da iść w tym samym kierunku ...czy to coś złego :?: :?: ..chyba nie .."Mówią gdy między ludźmi nazbiera się wiele niedomówień wszystko może skończy się milczeniem"... miałam na myśli to dobre milczenie ...a my nadajemy jak stare radio ..Eluśka ale się uruchomiłaś :roll: :roll: Miłej niedzieli .. :D
forumowicz

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: forumowicz »

Nutka pisze: 03 mar 2019 09:52 Twój wpis,Kuracjuszu,jest odwrotnością tego przesłania.Ty nic nie chcesz poznać,Ty tylko wydajesz ocenę ;)

Gdzieś przeczytałam o Twoim spotkaniu w Krakowie....te plotki itp....tam też z góry oceniłeś ludzi ,z którymi przebywałeś.
Jak się porusza takie kwestie publicznie,to trzeba mieć na tyle cywilnej odwagi ,żeby się zdobyć na konkrety,....albo zamilknąć.
To nie te osoby,które nazwałeś "plotusiami"czy jakoś tak,ale Ty sam wyszedłeś na jednego,wielkiego "plotusia"
Czy tak postępuje poważny facet :?: :roll: Nic w tym wiarygodnego nie jest,tylko same pomówienia i domysły :roll:
Takimi ,to ja sobie mogę trzepać jak z rękawa :roll:

Są wpisy,gzdie mogłabym sobie z Tobą piątkę przybić,ale są takie,i to w większości ,gdzie mi się mój kielecki scyzoryk w kieszeni otwiera :twisted:
I co :?: ....teraz mi powiesz,że agresywna jestem :?: ....nie,zapewniam Cię ,że nie jestem.

Pozdrawiam :kwiat:
Przecież wyraźnie piszę,że o kłótniach i pdjazowych wojnach tutaj się czyta nie dalej jak kilka dni wojna kobiet chyba kobiet :roll: bo tutaj są one toczone .
Hm forumowicze co niektórzy tutaj pisali o Krakowie i innych miejscach takich jak Ciechocinek i takie tam .Chyba nieźle Tobie się namieszało. Rozumiem mimo wszystko :kwiat:
Kuracjusz54
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31258
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: Nutka »

Fakt...z Krakowem mi się pomieszało :? przepraszam ,ale faktem też jest,że uczestniczyłeś w takich spotkaniach
i wydajesz ocenę.......i czy w tym wypadku,Ty sam nie stajesz się Plotuśnikiem :?:
....a do kogo należy ten post :?:
Co do osób tutaj piszących i tych co już poznaliśmy( z żoną tak się złożyło )i posłuchaliśmy hm ciekawa sprawa . Powiem tylko o dwóch co mi przybliżono ich osoby i ich pobyt tutaj bo reszta życia tych forumowiczek nie jest naszą sprawą .A więc tutaj :roll: są długo na forum miłe tutaj, po za forum już prywatnie jest trochę inaczej .Plotuśnice wyrażające się bardzo nieelegancko(delikatnie napisałem) o wielu tutaj forumowiczach :o :shock: ale na forum gwiazdy.Można śmiało podsumować na podstawie usłyszanej opinii straszne że takim można być publicznie :roll: a po za forum szkoda słów. :shock:
forumowicz

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: forumowicz »

Nutka emocje są Twoim złym doradcą nie piszę nigdzie i tutaj też że uczestniczyliśmy w spotkaniu forumowym ani po forumowy z forumowiczami ns poznaliśmy kogoś podczas pobytu w sanatorium i od słowa do słowa o bytności takiego forum :) usłyszeliśmy to co napisałem.
Wolniej i bez emocji bo wydajesz się być ok :)
Kuracjusz54
Tym samym uważam tę dyskusję za zamkniętą bo ma być bez konfliktów może wreszcie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31258
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: Nutka »

Masz rację ;) nie ma co mnożyć konfliktów ;)
Miło się czyta ,że byłeś w sanatorium,ale milej byłoby,jakbyś się podzielił z forumowiczami wrażeniami z pobytu.
Przecież od tego to forum jest....ocenić sanatorium,porównać,doradzić ,pomóc komuś ;) ,a takich wpisów Twoich nie ma ;)
Trochę konkretnych informacji .... ,a te wszystkie inne tematy ble ble,są już mniej istotne ;)

Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę :kwiat:
forumowicz

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: forumowicz »

A masz Nutka :):) ode mnie :kwiat:
Póki żona nie widzi ;) ;)
Kuracjusz54
jawa 53
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4983
Na forum od: 24 gru 2013 07:17
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: jawa 53 »

W życiu każdego tylko raz pojawia się odpowiednia dla nas osoba,
która będzie niemalże idealnym partnerem.
Niemalże, gdyż nie ma ideałów. A osoba tego typu może być np
nudna, niezdarna, nieśmiała, zołzowata etc
ale nigdy w życiu nie zrani nas, ani fizycznie, ani psychicznie,
przez co będzie nam z taką osobą żyło się jak w przysłowiowym niebie.
Każda inna przyniesie ból w mniejszej lub większej dawce.
Tylko od Ciebie zależy czy wykorzystasz taką okazję!
ODPOWIEDZ