Życie ! Blaski i Cienie !

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24606
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: ewasz »

O qrde ....
Przez czysty przypadek tu trafiłam i poczytałam sobie. Jedno jest pewne, szybko wyzdrowieję bo wypociłam się czytając.
Nie ustosunkuję się do osób wypowiadających się bo nie mam takiej potrzeby ale nie odmówię sobie tego by wyrazić moją dezaprobatę do wyrażenia "aczkolwiek" i to powtarzanego, działa na mnie jak płachta na byka.
Dziękuję 🙂
Dobranoc 😴😴😴
forumowicz

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: forumowicz »

No, to zobaczmy jak działa tłum, oraz jaka jest jego siła, i czym się cechuje. Bo rozumiem, że to co napisaliście, albo wkleiliście dotyczy mnie ;)
Popatrzcie, na moje posty. Czy ja pisząc swój post czy w odpowiedzi na czyjś, używam pojedynczych słów, z szyderczym uśmiechem emotikonka?
Nie, bo szanuję tego co pisał, jego wkład i czas. A tu co? Zwykłe lekceważenie....A może niech Ktoś napisze z czym się nie zgadza. Ja mu odpiszę albo nawet przeproszę, jeśli obraziłem. A piszą tu sporo, trzy , cztery osoby.
Choćby pisał głupoty, to jeśli chcę odpowiedzieć, to coś mądrego odpiszę i ustosunkuję się. To jest szacunek. Albo nie piszę nic, jako bez aprobatę.
Bardzo większości dziękuję.
Dalej, to samo dotyczy wstawiania tekstu. Jeszcze większe zlewanie adwersarza. Nawet nam się nie chce, napisać dwóch lub trzech słów krytyki.
Dalej, co to jest klakierstwo? :D Patrz wyżej.
Dalej, mam prośbę, do naprawdę dobrego gościa, czyli Andy12345, czy ten utwór był do mnie skierowany, a jeśli tak, to co chciałbyś mi powiedzieć? Proszę Andrzeju, szanuję Cie, a nie chcę Cię obrazić.
Podobne pytanie mam do jawa 53 , co Masz na myśli. Proszę.

Ja nie jestem idealny. Może jestem idiotą, gamoniem i intrygantem, frustratem i nie dorastam Wam do pięt, ale naprawdę zasługuję tylko na poparcie gdy za kimś się ujmę, tylko wtedy?
Mam prawo pisać?, nawet nieprawdę, to mnie poprawcie, ale wyrażam swoje myśli. Przecież to mamy dumnie na ustach, piszmy i wyrażajmy swoje myśli.

Przepraszam, jeśli Ktoś poczuł się dotknięty,tym tekstem.
Prawdę mówiąc, to przepraszam że tu jestem w ogóle, bo zakłóciłem spokój na forum.
Pozdrawiam. Dobranoc.
forumowicz

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: forumowicz »

I jeszcze jedno, wyżej napisałem, że piszą tu trzy, cztery osoby, chodzi mi tu o te osoby, które naprawdę coś piszą.
Nie licząc mnie oczywiście. Bo to i tak psu na budę. :)
Awatar użytkownika
ewa060455
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 269
Na forum od: 23 mar 2019 00:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: ewa060455 »

Do Cytrynka ! Nazwa Cytrynek kojarzy się z cytrynem,minerałem o głębokiej ,ale jaskrawej i żółtej barwie.To słońce w czystej postaci. Kiedy brak ci energii ,albo przeżywasz spadek chęci do życia ,przywołaj widok cytrynka. :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14539
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: ANDY12345 »

Cytrynku, jeżeli do kogoś bezpośrednio się zwracam stosuję nick lub imię jak wiem że mogę (przedstawiłem swoje imię i nie zastrzegam go) , wpis mój odniósł się że tak powiem do ogółu....
Czasami teksty piosenek są najlepszą odpowiedzią, prośbą albo odniesieniem się do sytuacji, a jak miło dodatkowo posłuchać melodii.... przecież muzyka łagodzi obyczaje, a nigdy nie działa w drugą stronę, czasami prowadzi do refleksji, zadumy albo i smutku..... samo życie,
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: BozenaMat »

cytrynek pisze: 03 gru 2019 02:34 Bo rozumiem, że to co napisaliście, albo wkleiliście dotyczy mnie ;)
..
..
..
Dalej, to samo dotyczy wstawiania tekstu. Jeszcze większe zlewanie adwersarza. Nawet nam się nie chce, napisać dwóch lub trzech słów krytyki.
Cytrynku, wybacz, że pokancerowałam Twój tekst, ale odniosę się tylko do tych dwóch Twoich wypowiedzi.
Andy już wcześniej napisał i ja też stosuję tę zasadę. Jeżeli piszę do kogoś, używam Jego nicka. Jeżeli tekst jest ogólny, nie odnosi się do konkretnej osoby, to jest bezosobowy (czytaj bez używania nicka). Dlatego jeżeli masz na myśli wstawiony przeze mnie cytat, to nie było moim zamiarem dedykowanie go Tobie. Był taki ogólny... tyczący się tematu.... "Życie! Blaski i Cienie!"

I chyba ciut za daleko poszedłeś w "zlewaniu adwersarza", bo przed tą ostatnią burzą w temacie właśnie sporo cytatów z życia tu wklejaliśmy. I taki był cel wstawienia przeze mnie cytatu. Nie zlewanie rozmówców, ale wstawienie cytatu o życiu... Jeżeli wziąłeś go do siebie i poczułeś się zignorowany, to przepraszam. :)
ewasz pisze: 03 gru 2019 00:52 "aczkolwiek" i to powtarzanego, działa na mnie jak płachta na byka.
Ja bym jeszcze dodała słówko "dokładnie". Też na nie mam uczulenie :)
forumowicz

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: forumowicz »

Cześć Andrzeju, króciutko, bo jestem po całej dobie w pracy.
Ok.niech tak będzie, ale jeśli komuś Dedykujesz jakiś utwór, to Głównie chodzi o tekst, przesłanie. Nie melodię, czy muzykę, Rozumiesz? :)
A w tekście jest jasno: Daj żyć, nie obarczaj, itd. przepraszam, ale nie pamiętam tekstu. ;)
Jeśli jest tak jak Mówisz, ok. nie ma sprawy.
Miłego dnia Ci życzę.
forumowicz

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: forumowicz »

Bożenko, Dzień Dobry. Twój cytat zrozumiałem, nie mam do Ciebie pretensji żadnych. Ale dziękuję że Napisałaś.
Twoje posty zawsze odbieram pozytywnie.
A teraz zmykam, bo zasnę na klawiaturze.
Tobie i Wszystkim udanego dnia życzę :kwiat:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24606
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: ewasz »

Cytrynku z całym szacunkiem ale mam wrażenie, że jesteś bardzo wrażliwym człowiekiem, czasami nawet nadwrażliwym.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego🙂
forumowicz

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: forumowicz »

Cytrynku , CYTRYNKU :kwiat:
nie odbieraj proszę wszystkiego tak osobiście , nie będę odpowiadała za nikogo jedynie za siebie .
Może zacznę od tego iż rzeczywiście można rozmawiać za pomocą cytatów , czasami jest to zabawa, czasami riposta na czyjś post . Może być złośliwa i ironiczna , a czasami (najczęściej) nie ma nic wspólnego , ot po prostu cytat .
Mnie nie musisz przepraszać , nie obraziłeś mnie , ja mam nadzieję , że również nie obraziłam Ciebie ani nikogo , chociaż czasami gromy mi się cisną to nie umiem komuś publicznie dowalić czy ośmieszyć :?
Cytaty , nie wszystkie są dla mnie do zaakceptowania nawet napisane przez wybitne umysły , jest to zawsze wyrwane z całości ale bardzo je lubię .
Nieraz miałabym chęć zagłębić się w ich głębię , porozważać .... ale nie raz nie chce mi się i niech tak zostanie .

Właśnie w tej chwili słoneczko zaświeciło i jest od razu piękniej :)

Ewo, z cytrynów mam bransoletę , tak, działa pozytywnie :kwiat:

pozdrawiam :D
ODPOWIEDZ