Życie ! Blaski i Cienie !

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: andrzej1955 »

Wszelki Duch Pana Boga Chwali.......Moczyk-a kiedy Cię...wypuścili-tylko nie mów że zaraz po.....mnie :o Witam i Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: dani888 »

Owszem , jak każdy , mam swoje blaski i cienie w życiu codziennym .
Ale nie o to mi chodzi...ostatnimi czasy na naszym forum źle się dzieje i wcale nie boję się o tym mówić .
Uważam wręcz , że nawet powinnam , nieważne , że nie mam kilkuletniego stażu ale jestem w miarę dobrym obserwatorem . Dlaczego ten portal próbują zdominować jakieś mierne jednostki ? Tak , bez honoru , ambicji i szacunku dla innych ? Jak do tej pory nigdy nie zgłaszałam nikogo do Admina czy Moderatora , naiwnie myślałam , że osoby , które nadużywają sytuacji , że nikt nie reaguje na ich posty - mam tu na myśli wyższe władze NS , pozwalają sobie na coraz więcej . Czy tak tu musi być ? Tu , gdzie są znajomi , koledzy i koleżanki a nawet przyjaciele czy osoby , które poznaliśmy w realu ? A nawet osoby , które bardzo lubimy i dogadujemy się ? Czy kilka osób ma rządzić na tym popularnym jednak portalu ?
Jak dla mnie to jest chore i niestety...aż nie chce się wchodzić na te forum... Dużo osób przestaje udzielać się widząc tę sytuację i wcale nie dziwię się temu . Skoro jakieś klony i złośliwe gnomy mają tu wieść prym to i ja wolę wycofać się ku ich uciesze . Już i tak dużo osób odeszło a przecież ja na NS nie jestem długo .
Dodam tylko , że jest mi niezmiernie przykro , że takie indywidua panoszą się i nic do nich nie dociera bo są złośliwi , wyzuci całkowicie z uczuć , baa...są jeszcze dumni z tego . Pozdrawiam ludzi mi życzliwych i prośba do Admina - może w końcu zrobi z tym porządek ? Pozdrawiam :serce: :kwiat: :) .
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24580
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: ewasz »

Dani, Admin nie jest w stanie czytać całego Forum i wyłuskiwać zachowania niewłaściwe. Trzeba Napisać do Admina konkretnie o kogo chodzi personalnie.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: GIENIA »

Dani :kwiat: Admin nie zablokuje komuś konta , bo nie ma zakazu posiadania więcej niż jednego . :roll: Chyba , że się mylę i jest taki zakaz :o ...Jak Ewaszka pisze , moderator nie śledzi naszych wpisów , reaguje tylko i wyłącznie jeśli zgłosimy post , który obraża , ośmiesza , itp.
Jeśli natomiast irytują Cie czyjeś wpisy , możesz tę osobę zablokować i wtedy Jej wpisy są dla Ciebie niewidoczne . Jak się to robi :?: nie wiem , może Ktoś Ci napisze .
... piszesz " Skoro jakieś klony i złośliwe gnomy mają tu wieść prym to i ja wolę wycofać się ku ich uciesze " ... nawet nie zauważą , że Cię nie ma .... a Ty jesteś wartościową , ciepłą osobą i " zabraniam" Ci pisać o odchodzeniu z Forum . :)
Gość

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: Gość »

Hej Dani.
Jestem tutaj stosunkowo krótko ale przeszłam swoje. Odchodziłam dwa razy i trzeci był powrót był zupełnie inny. Nie wstydzę się swoich przekonań i niem mam zamiariu iść za tłumem i być przyjacielem wszystkich.
Są jednostki wybitnie niereformowalne co do których można mieć wąptliwości odnośnie ich stanu psychicznego. Ani to śmieszne nie budujące.
Oczywiście zawsze też będzie ktoś kto Ci powie, że nie możesz oceniać, że słowo idiota to coś wyjątkowo perfidnie wrednego ale tutaj nie USA i nie obchodzi mnie szczerze mówiac często fałszywa poprawność polityczna. Pisałam już na ten temat kto chciał ten zrozumie łącznie z adresatami.
To co mi pomogło to dodanie (chociaż takich delikwentów mam tylko 2 bo trzeci oddalił sie oficjalnie ale mam przeczucie wrócił pod zmienionym nickiem). I co ciekwawe miał swoje fanki tudzień wręcz przyjaciółki na forum... :shock: Było minęło...
I powtórzę raz jeszcze - czasami zawoalowna kpina i szyderstwo plus jawne wyśmiewanie oraz notoryczne robienie głupa z siebie jest gorssze niż nazwanie wprost takich zachowań. Aureoli nigdy nie nosiłam i nosić nie będę. Lubię jasne sytuacje.
Dodaj do wrogów to jedyna opcja bo forumowicze o których piszesz są właścicie wszędzie, pzostaje albo pozazdrościć ilości wolnego czasu albo współczuć , że nie ma nic ciekawszego do roboty. . Ja im nie wróg ale sposób pisania jest no coż...jaki jest.
Trzymaj się ludzi z którymi Ci po drodze, miej ograniczone zaufanie i bądź sobą :kwiat:
Nie rezygnuj jak ja kiedyś - po jakimś czasie pewne rzeczy po prostu przestaną Cię ruszać - części ludzi nie zmienisz choćbyś na głowie stanęła i pamiętaj nie zadowolisz wszystkich. Nie musisz.
Cieplutko Cię pozdrawiam.
Jak to Zenuś powiedział "Jacie Florek" :lol:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: Hipokryt »

Zgadzam się z Wami w tym ciekawym temacie o naszym życiu (forumowym) :D
Ode mnie taka mała porada: znikanie z Forum nie jest dobrym rozwiązaniem, blokowanie (cenzurowanie) też nienajlepsze. :D Podejrzewam, że nastąpiło zwyczajne zmęczenie, wiec trzeba wziąć urlop bo to pomaga. Mamy prawo do odpoczynku a nawet obowiązek - jak w pracy :)
Życzę dużo wytrwałości i powodzenia :kwiat:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: dani888 »

Ewuniu , Gieniu , Majeczko , ależ ja nie zamierzam nikogo blokować czy zgłaszać Adminowi , nigdy tego nie robiłam i nie zrobię dziewczyny . Jednak stało się to już praktycznie męczące i te niestosowne zachowania są po prostu irytujące . Wiem , że moje posty były zgłaszane bo nagle znikały jak kamfora :lol: ale to tylko świadczy o tym , że komuś prawda nie podobała się albo zwyczajna zazdrość czy potrzeba zemsty . Nie wnikam to już nawet . Z forum nie odejdę bo mam Was między innymi , przyjazne mi osoby , poza tym tak łatwo nie poddaję się puki oddycham i żyję :D . Chyba , że rzeczywiście zdarzy się coś okropnego ale nie odejdę bez pożegnania . Dziękuję za to , ze mnie chcecie widzieć jeszcze na NS :serce: :kwiat: ;) .
Odnośnie Twoich słów Hipokrycie - powiem Ci , że ja Ci po prostu nie wierzę i nie obrażaj się , łazisz za mną od dawna , wywlekasz moje posty z przed kilku m-cy , po co ? A urlop zafunduj może sobie bo myślę , że w Twoim przypadku jest Ci bardzo potrzebny , odpocznij i przemyśl swoje postępowanie .
Mój stan psychiczny nie odbiega od normy więc nie muszę robić wolnego od kompa ale dziękuję Ci za dobrą Twoim zdaniem radę :lol: :lol: . P.s. zadbaj o siebie ...to życzliwe słowa .
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: GIENIA »

Ja tez Dani nigdy nikogo nie blokowałam i nie zamierzam tego robić . Trzeba ponoć użyć jakiejś opcji .. dodaj do wrogów ... a ja nikogo na Forum nie uważam za wroga .
Podpowiedziałam Ci tylko , że jest taka opcja w razie potrzeby :)
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: dani888 »

Dziękuję Gieniu ale zanim co to jednak nie skorzystam ....chyba , że będę naprawdę musiała . Mam nadzieję , że jednak nie , mściwa nie jestem , wolę powiedzieć jawnie to o czym myślę niektórym osobom . Zauważyłam , że to do nich nie dociera ale może jest jakieś wytłumaczenie tego ? :D :kwiat:
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Życie ! Blaski i Cienie !

Post autor: ZenekM197 »

Jacie Florek 8-) ;) , wlazłem i czytam, a tu same doktoraty :D, pięknie napisane, ozdobione różnymi motywami i jakieś żale są wylewane :oops: I tak myślę po co to wszystko, przecież każdy z nas ma coś do powiedzenia, czasami się "strzela jak kulą w płot", bo kurna albo zaćma już na mózgu :P :oops: albo na ślepiach się robi 8-) ;) ,
albo człowiek nie doczyta, albo myśli o niebieskich migdałach ♥️🌹🌻, albo po imprezie jakiej susza go trzyma 8-) :lol: , a tu
takie poważne konwersacje i konsekwencje, chyba za poważny już jestem na takie tematy, bo cienie to mam ze zmęczenia pod oczami 8-) :lol: , jak w nocy na Forum pobuszuję za długo :oops: . Ale do czego to ja zmierzam...
A już wiem :geek: , to żeby nie przeciągać zbytnio, bo u Atinko jest impreza powiem krótko, że widzę tylko tu na Forum blask, albo błysk umysłów wszelkich, ale już kończę: Kocham Was tu Wszystkich♥️♥️♥️
ODPOWIEDZ