Przyjaciel.....

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Blondi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 995
Na forum od: 23 mar 2014 00:51
Oddział NFZ: Pomorski

Przyjaciel.....

Post autor: Blondi »

...Czy macie przy sobie ,kogoś takiego, komu możecie powierzyć swoje najskrytsze tajemnice,wyznać marzenia....wylać niekiedy ból i cierpienie nagromadzone w sercu,...kogoś kto poda Ci swoją dłoń i powie -..nie martw się razem przejdziemy przez przeciwności losu,....kogoś kto płacze i śmieje się z Tobą......jeśli tak ,doceń to!!!,bo to jest właśnie prawdziwy przyjaciel :serce:
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Przyjaciel.....

Post autor: eluunia »

... do­piero gdy od­szedł spos­trzegłam że nig­dy nie po­wie­działam... "proszę, zos­tań, tak bar­dzo Cię potrzebuję".
forumowicz

Re: Przyjaciel.....

Post autor: forumowicz »

Przyjaciel ...hm rozumiem ,że chodzi o przyjażń mężczyzny i kobiety .Ktoś kiedys powiedział ,że jest to nie możliwe,wczesniej czy póżniej ,cos musi zaiskrzyć tak po prostu .A może jak oboje nie podobają sie sobie fizycznie ...to może? hm .
Broniłam kiedys tej tezy ,że można ...teraz nie jestem tego taka pewna :lol: :lol:
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Przyjaciel.....

Post autor: margot »

Ja jeszcze jestem pewna tej tezy, ale czy będę to nie wiem ;) :)
forumowicz

Re: Przyjaciel.....

Post autor: forumowicz »

Margotko gratulacje stawiasz szampana :mrgreen:
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Przyjaciel.....

Post autor: margot »

Jak zawsze...SZAMPANA KOCHANA .........nie winko musujące :) :) :) a dla CIEBIE to i z TOBĄ to pływamy :shock: jeszcze nie wiem gdzie , ale myślę , że zabunkrujemy się w Janowicach k/Tarnowa.........prywatne fotki prześlę :kwiat:
forumowicz

Re: Przyjaciel.....

Post autor: forumowicz »

Kochana tylko nie "pływanie" :lol:
forumowicz

Re: Przyjaciel.....

Post autor: forumowicz »

:kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
forumowicz

Re: Przyjaciel.....

Post autor: forumowicz »

Poproszę o tę ostatnią opcję :oops: :oops: :)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Przyjaciel.....

Post autor: darek »

W ten Świąteczny wieczór -Wieczor zadumy

Pragnę kolejny raz potwierdzić

ISTNIEJE PRZYJAŹŃ DAMSKO-MĘSKA czy też Męsko-Damska

Od ponad 40 lat od pierwszych lat szkoły podstawowej może jeszcze wczesniej juz od przedszkola ok od piaskownicy( czyli dochodzi już prawie ..Abracham )
Mam koleżankę Dziś wspaniala Kobietę ,która wielokrotnie kryła Mnie dawała usprawiedliwienie przed Moimi Rodzicami ja równiez tym w czasch młodzieńczych nieraz się rewanzowalem Wtedy Była to koleżanka z bloku , koleżanka z klasy koleżanka z Religi kiedys chodziło się do salek .
Gdy nastał czas dojrzewania Miłostek -wielu Znajomych Zrobiło z Nas PARĘ tak jest dzis kobietą niezwykle Piękna czy Przyjaciółka Może BYĆ ..TAK

Drogi Nasze rozeszły się każde poznało swych partnerow pozakladalo Rodziny ,ale pozostały mimochodem spotakania podczas wizyt u rodziców te spotaknia na klatce i pytania co tam u Ciebie Naszych Mam!!
Okolo 25 lat temu zdobyłem się na Zaproszenie koleżanki na Kawe ,ktora to skonczyła się tzw Gorzkimi Żalami pośrednio poświecalismy Sobie trochę czasu Zaczolem odnajdywać Cos czy tez Kogos kto umial i chciał wysłuchac .
Wielokrotnie Zadawaliśmy sobie Pytanie czy aby nie przekroczymy pewnej cienkiej Granicy !!!!

Granicy która pomiędzy Kobietą a Mężczyzna jest nieraz bardzo krucha ,ale zawsze przypominaliśmy sobie gdy jako nastolatkowie Nasi Rodzice dażyli Nas zaufaniem i pozwolili na wspolne wyjazdy na ..Wczasy ( nawet do ..jednego pokoju !!)
20 lat temu rozstala się sie ze swym partnerem i postanowila zmienic otoczenie wyjechala za granice i wtedy to Moja Partnerka stala się bliższa Koleżanka Mojej sąsiadki ok koleżanki z Klasy .

Dziś tworzymy niezla ekipę Moja Przyjaciołka jest koleżanka Mojej Partnerki
Gdy potrzebuję pogadać wypłakać się czy odwrotnie wsiadam w samochod i jadę za ..3 granice
Nigdy nie Zawiodłem się nigdy Mnie nie Zdradziła wielokrotnie dawała sygnały Naszym wspolnym Znajomym że coś jest nie tak może Nawet i Ingerowala w sprawy obligatoryjne Przypisane ..Partnerom.
Byla JEDNĄ z TRZECH Kobiet gdy wybudzano Mnie po Ciężkich zabiegach może Dlatego ,że Pośrednio Jest Może i członkiem Rodziny.
Ale ,aby jeszcze dolać oliwy potrafi z Moją Partnerką wyjechać na jak to powiadają na nieokrzesanych ..chlopów czy też we dwie zrobić Sobie Babski Comber spożywająć co nieco !!
Cięzko jest na piśmie opisać ten Poniekąd ..Bardzo DZIWNY związek ,ale wiele osób poprostu nie umie się nadziwić
Tak Mam Przyjaciółkę z ,która zapewne spotkamy się w 2 dzień Świat na kawie -Wszak nie Miała jeszcze Poznać Najprzystojniejszego katowiczanina Osobiście -Jaska mego wnuka..
ODPOWIEDZ