Netykieta, czyli o zasadach aktywności w sieci

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Netykieta, czyli o zasadach aktywności w sieci

Post autor: GIENIA »

ula509 pisze: 11 cze 2019 14:16
Witam. A wiecie jak trudno jest nowym, gdy wszędzie starzy znajomi? Czasem ma się wrażenie, że wszyscy starzy patrzą jak na jeża, oglądają z każdej strony. :D
Tak w realu , jak i w necie sytuacje takie były , są i będą ... :? Ty tez to poczułaś :?: :(
... patrzenie jak na jeża , ignorowanie , bądź ucinanie rozmowy , gdy nowy sie pojawi .... fakt , nie jest to przyjemne , ale można przez to przejść i z czasem zostaje się " starym " ;)

Na początku chodziłam po forum po omacku , bolała mnie każda ironia , czy właśnie okazywanie ignorowania , ale z czasem poczułam się tutaj jak " u siebie "... poznałam fantastycznych ludzi ( niektórych w realu ) , mam ulubione tematy , do których jesli tylko mam chwilkę zaglądam , są osoby które bardzo lubię , ale są i takie , które omijam z daleka ... jak w życiu , nie z każdym nam po drodze .... poza tym na forum korzystam z wiedzy i doświadczenia Innych odnośnie ośrodków , a także jeśli tylko mogę , staram się pomagać innym :)

Szybkiego zaaklimatyzowania życzę :serce:
Gość

Re: Netykieta, czyli o zasadach aktywności w sieci

Post autor: Gość »

Droga Ulko509 :serce:
Jesteś na forum tak samo długo jak ja. Nie mówię że początki nie są trudne ale ja zainteresowałem się na przykład "NOCNYM GADANIEM" i najpierw "przysłuchiwałem" się rozmową a jak widziałem że mam w temacie coś do powiedzenia to się odzywałem. Grupa zaakceptowała mnie niemal natychmiast okazując zainteresowanie i serdeczność. Tak się wciągnąłem a też duża była w tym zasługa Gieni :serce: mojej przedmówczyni bo to jest taka dobra dusza. Zapraszam Cię na forum "PACZKA Z OLECKA" może Ci się spodoba a jak nie to jest wiele, wiele innych for i tematów. Na pewno coś dla siebie znajdziesz.
Tu masz link do strony Paczki
viewtopic.php?f=2&t=15492&start=21240
Pozdrawiam Cię serdecznie i śmiało nikt Cię nie odrzuci. :) :kwiat: :serce:
ula509
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 315
Na forum od: 15 sty 2019 21:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Netykieta, czyli o zasadach aktywności w sieci

Post autor: ula509 »

Dziękuję Wam serdecznie za wsparcie. :D Jest ok.
Jak na razie podczytuję różne tematy, jak dobrą lekturę, więc to przyglądanie się działa w obie strony i nie czuję już się obco. :D
Niedawno odkryłam w menu 'Aktywne wątki' więc będzie prościej i na bieżąco.
Awatar użytkownika
halina-s
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 318
Na forum od: 20 cze 2016 18:56
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Netykieta, czyli o zasadach aktywności w sieci

Post autor: halina-s »

ula509 pisze: 11 cze 2019 16:54 Według mnie jak na razie wszyscy są mili.:) A co tam kto z kim ma, co mi tam. Może sobie mieć nawet dzieci. ;) :P Lubię żartować. Do następnego wejścia. Pogoda daje popalić.
Ula,jestem takiego zdania jak Ty. Nie interesuje mnie kto z kim,ale wychodze z zalozenia ze musimy sie szanowac nawzajem :) :) :serce: :kwiat: Pozdrawiam wszystkich forumowiczow :serce: :serce: :) :)
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Netykieta, czyli o zasadach aktywności w sieci

Post autor: dani888 »

Witajcie .
Pozwólcie , że i ja podepnę się pod ten temat . W sumie jestem na NS od niedawna i pamiętam jak początkowo tylko podczytywałam , czasem chciałam coś napisać i....obawiałam się :) .
W końcu zebrałam się w sobie i wypowiadam się gdy czuję taką potrzebę , może nie zawsze mi to dobrze wychodzi ale staram się . Jeśli czegoś nie wiem - pytam . Jest tu całkiem sporo pomocnych i fajnych osób choć zdarzają się wyjątki ale taką osobę omijam szerokim łukiem bo wiem , że jest złośliwa albo po prostu w ten sposób próbuje dowartościować się . W każdym bądź razie wiem , że na większość ludzików mogę liczyć i za to wielkie dzięki , pozdrawiam ciepło wszystkich forumowiczów , tych z długim stażem i z króciutkim :serce: :kwiat: .
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Netykieta, czyli o zasadach aktywności w sieci

Post autor: andrzej1955 »

Witam,pozwolę sobie na swoje 3-grosze,staż forumowy nie ma tu nic do rzeczy-jak ktoś z kulturą i szacunkiem odnosi się do innych to zapewne znajdzie tu swoich adwersarzy,jest tu bardzo wiele tematów i informacji pomocnych Nam w codziennym życiu i zmaganiu się z chorobami i innymi trudnościami,oraz tematy luźne z przymrużeniem oka,przecież po wpisach i ich treści szybko można poznać ich autora-jak zwykle jest tu wiele farbowanych lisów przybierających różne postacie w zależności od sytuacji-raz plują jadem,nienawiścią,a wkrótce potem pełni dobroci,współczucia i uduchowienia-jestem tu bardzo długo-niektórzy twierdzą że za długo ;) i naczytałem się różnych wspaniałych autorów,wielu przeżyłem mimo że życzyli mi zawału czy udaru :!: jestem pewny że jak ktoś tu już napisał-wszystko wraca do autora-to dobre i to złe,Szacunek,Tolerancja,Wyrozumienie,Konstruktywny Dialog to podstawa takich for jak to,Pozdrawiam :)
forumowicz

Re: Netykieta, czyli o zasadach aktywności w sieci

Post autor: forumowicz »

staż forumowy ma sporo do rzeczy , z pozostałymi Twoimi słowami sie zgadzam :)
forumowicz

Re: Netykieta, czyli o zasadach aktywności w sieci

Post autor: forumowicz »

Waldku ale w czym ma do rzeczy poza oczywiście sprawami typu: lepsza znajomość poruszania się po forum, znajomość między forumowiczami ?
forumowicz

Re: Netykieta, czyli o zasadach aktywności w sieci

Post autor: forumowicz »

bibi , nie wierze , że o to pytasz , tyle się o tym pisało ;)
forumowicz

Re: Netykieta, czyli o zasadach aktywności w sieci

Post autor: forumowicz »

Widzisz , chyba jestem jakaś nieogarnięta :roll:
ODPOWIEDZ