Motto na dzień dobry.

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4184
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Motto na dzień dobry.

Post autor: Kleinehexe »

Alicjo, dziękuję za zwrócenie mi na to uwagi. 😊
Majko, jest bardzo dużo słusznych stwierdzeń w twojej wypowiedzi. Chcę tylko zauważyć, że odniosłam się do posta Hipokryta, bo zostałam zacytowana (co w ogóle mi nie przeszkadza, bo biorę pełną odpowiedzialność za swoje słowa) i w sumie to z nim powinnam toczyć tę dyskusję (co jednak jest na Forum źle odbierane :shock: ), ale jak ktoś się do niej włączył, to proszę bardzo. Nikomu nie mam zamiaru wytykać tego, że wyraża swoje zdanie, nawet jeśli się z nim nie zgadzam.
Hipokryt, autorze całego zamieszania, dobrze żeś się odezwał, choć troszkę lakonicznie.
Przynajmniej jest coraz barwniej...

"Co kolwiek cię irytuje, cokolwiek sprawia ci kłopot. To jest twoim nauczycielem."
Ajahn Chah
ogrodnik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 809
Na forum od: 02 sty 2021 19:47

Re: Motto na dzień dobry.

Post autor: ogrodnik »

Szanowna Koleżanko. To że musisz mieć swoje na wierzchu, to wiem. Ile bym nie napisał, Twój post będzie ostatni. Na temat parcia na szkło pisałem...
Natomiast podpisywanie zdań złożonych ze swoich słów moją osobą jest niegrzeczne.
To, co napisałem, zrobiłem celowo przestawiłem słowa, by pokazać Ci bezsens tego co Napisałaś. Natomiast, nie było to cytowanie, gdyż staram się tego nie robić. Mam też głowę, i staram się korzystać z dobrodziejstw natury. Też pisałem.
A co do Twoich Prac naukowych, i Twojej wyższości nad wszystkimi tu, również było.
Dobre i to, że chociaż to dostrzegasz, i Próbujesz to poprawić.
Myślę, że to tyle w temacie, bynajmniej chciałbym, aby tak było.
Z wyrazami szacunku do Ciebie :kwiat:
Ogrodnik.
Gość

Re: Motto na dzień dobry.

Post autor: Gość »

Barwne Kleine to są liście na zboczach Karkonoszy. Odpowiedź naszego niedoszłego dyskutanta tylko to potwierdza. Mniejsza o większość.. trzeba rozpocząć weekend.
Miłego wszystkim.
ogrodnik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 809
Na forum od: 02 sty 2021 19:47

Re: Motto na dzień dobry.

Post autor: ogrodnik »

I ja również chciałbym życzyć Wszystkim spokojnego jedynego w swym rodzaju weekendu. Wyjątkowego przeżywania tych dni w zadumie, i przy wyjątkowo pięknej aurze. :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Motto na dzień dobry.

Post autor: Felice »

Hipokryt, autorze całego zamieszania, dobrze żeś się odezwał, choć troszkę lakonicznie.
Przynajmniej jest coraz barwniej...
Ten osobnik bardzo ubarwia życie forumowe . Gdyby nie on to umarlibyśmy z nudów, a marazm naszych wypowiedzi doprowadziłby nieuchronnie to forum do upadku.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Motto na dzień dobry.

Post autor: Atina »

Wiecie jaka piękna jest jesień tego roku... :D
Niech sobie ,,piszą,, jak lubią. Przecież każdy po jakimś czasie wyrobi sobie własne zdanie.
Gość

Re: Motto na dzień dobry.

Post autor: Gość »

Oj cudna... szkoda, że za kółkiem popodziwiac nie można. Ale teraz patrzę sobie na te zbocza i ...pora się wyciszyć.
Reszta.. minie. ☺️
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4184
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Motto na dzień dobry.

Post autor: Kleinehexe »

"Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył."
Haruki Murakami, 1Q84 - t. 2
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Motto na dzień dobry.

Post autor: dani888 »

:lol: :lol: :lol:
W jednym miał rację nasz Ogrodnik - jednak Twoje słowo musi być ostatnie.... mając rację czy nie .
Nie wytrzymałaś i zrobiłaś swoje :lol: .
Poczytałam sobie Wasze posty , dyskusję ale moim zdaniem to wszystko nic nie jest warte a zwłaszcza te mądrości , które każdego zdenerwują albo zniesmaczą . Mnie osobiście zniesmaczyły .
Popieram tu tylko Feli , Dzia-dka , Ogrodnika , Majkę i Atinkę . Może wcięłam się i ja ale przecież to forum publiczne , nasze NS . Pozdrawiam i spokojnej nocki życzę :) .
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4184
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Motto na dzień dobry.

Post autor: Kleinehexe »

Ależ Dani, ja niczego nie powstrzymywałam. :D Mam ochotę, to piszę i tak jak mówisz, to jest forum publiczne, więc każdy może się wcinać, gdzie chce. Kto bogatemu zabroni? ;) :lol: Przynajmniej ja tak uważam, choć wiem, że są na ten temat zdania podzielone.
Tak, bardzo lubię mieć ostanie słowo, nie zaprzeczam. Też dostrzegam to źdźbło w swoim oku. :) Szkoda, że inni u siebie to i belki nie widzą. A jeśli się mylę w tej kwestii, to na tym wpisie, ta dyskusja powinna się zakończyć, zwłaszcza, że odbiega od tematu, bo raczej moja osoba mottem dnia nie jest. ;) :lol:
ODPOWIEDZ