NOCNE GADANIE

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: ZenekM197 »

Eluniu, pakujesz walizy i ruszasz do wód, a jeżeli to nie tajemnica to do których wód wyruszasz :o :oops: ,
bo też jeszcze wycieczka w miłym Towarzystwie by mi się przydała 8-) :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Adela »

Andrzeju :serce: jakoś się trzymam :) pozdrawiam :kwiat: zadzwonię :)
Eluniu :serce: szerokiej drogi :kwiat:
Ja na razie stacjonarnie,zobaczę co dalej :)
:kwiat:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11633
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Atina »

eluunia pisze: 24 sie 2020 09:47 Witam Was serdecznie .Teraz ja pakuję walizy i ruszam do wód :D
Szerokiej drogi góry :roll: morze ,któż to wie... ;)

Adelko gdzie ty dziewczyno byłaś tak długo :lol: :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: andrzej1955 »

Witam,Szczególnie Miło i Ciepło Robi się na :serce: :serce: :serce: jak widzi się wpisy osób znanych w Realu :D Mam Nadzieję że w Dobrym Zdrowiu-i Oby Tak Zostało,Pozdrowienia,Serdeczności z Życzeniami Miłego Dnia dla Wszystkich :kwiat: :serce: :kwiat:
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: ZenekM197 »

Cześć Nocne,
I Andrzej nam serduszka puszcza :lol: :lol: , to się porobiło :oops: ;)
Nie wiem jak, kiedy i gdzie, ale z tej chałupy chyba na miasto wyleźć pora,
bo wychodzi,że ja już tutaj mam tylu znajomych, że sam się już pogubiłem :lol: :lol:
Andrzeju, już Ciechocinek nie aktualny, ale jeszcze gdzie indziej większą grupą może byśmy się spotkali,
bo odciski już mi się robią nie powiem na głos gdzie :roll: :P ,
a tak zawsze muzyka i dzbaneczek a w nim truneczek i dopiero bym wiedział, że żyje,
a tak to tylko od weekendu do weekendu jest szklaneczka i buteleczka :lol: :lol:
Idę Rudej poszukać może chociaż buziaka na noc dostanę ;) :lol:
Miłego wieczoru życzę :kwiat:

Muzykę zostawiam i może tym Andrzeja skuszę na imprezę ze znajomymi:lol: :lol:
Zbóje "Znów nieprzespana noc"
https://www.youtube.com/watch?v=26-k6DYZgKc
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: andrzej1955 »

...i znowu nie przespana noc,czas życia krótki,a głowa się nie kiwa to napijmy się...piwa.. tak to mogłoby lecieć w moim wykonaniu Zenku ;) Pozdrawiam,Miłego Wieczoru i szukaj tych....wirtualnych...chociaż :roll:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7819
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: darek »

Witam

Witam w przychylnym Temacie

Andrzeju

a pro po PIWA

Mój młodszy Syn Małżonek -Pani Doktor tej ,która chyba ostatnio mnie poskromiła i wydała zakaz Sanatoryjny
Chyba w akcie desperacji ,że Ojciec nigdzie nie wyjedzie postanowił Zrobić własne Piwo
Fakt zaangażował w proceder Swoja Babcię i w jednym z pokoi przygotował cały BROWAR :lol:
Mama już myślał że nastały czasy Ciężkie i podał Wnuczkowi stary od śp.Dziadka Alkomat -Tak Dziadek 40 lat temu pędził i miał aparaturę -Fakt prawie cała jest w ..Garażu i to w miedzi Pytanie tylko Kto odpali i Kto zrobi 1410 :)
Ale wracamy do Brzegu............... do Piwa.
Proces technologiczny został wykonany
Dziś Mój Młodszy Syn przywiózł mi swój wyrób i Andrzeju Nie powiem jak Jego Dziadek potrafił zrobić Dobry Bimber na poziomie 75 % tak wnuk wdał się w Dziadka i udało mu się z Piwem .
Extrakt odpowiedni
Zawartość -Alkoholu wg wskaźników na poziomie 4,7 %
No Powiem że Dobre teraz tylko czeka na Ocenę Znajomego ,który pracuje dla pewnego globalnego Browaru
Szkoda że tylko wirtualnie mogę pochwalić Syna .

acha na Działce mam 8 śliwek wegierek może zamiast powideł kupić w Castoramie Balon na 100 litrów i wrzucić tam śliwki ?
Niech i po mnie zostanie jakiś przedni Trunek :)
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Lewek »

Witam Nocne Gaduły.
Adelki dawno nie było, Elunia jedzie do wód. Czyli wydzwoniła zwrot 😁. Miłego wypoczynku życzę i skutecznych zabiegów.
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: RudaAndzia »

Dobranoc Nocne,
ale jeszcze na chwilę się zatrzymam,
Lewku też dawno Cię nie widziałam, ale jesteś to i dobrze :P ,
Zenku te serduszka od Andrzeja to nie do Ciebie ;) 8-)
tylko do... poczytaj dokładnie :lol: :lol:
I nie obwieszczaj, że buziaka ode mnie chcesz na noc dostać,
bo dostaniesz jeszcze ... nie powiem czym... :oops: :lol:
Andrzeju nutę słowną Zenka trzymaj :lol: :lol:
Bo moja brzmi tak: napijemy się piwa i nikt z nas nie będzie w nocy kimać, je, je, Ziomale :lol: :lol:
Drogi Darku, rozumiem, że nas zapraszasz na śliwowicę, bo piwo nim my dojedziemy to już pewnie się skończy :lol:
więc pozostaje kwestia tej śliwowicy, bo tak matematycznie coś mi się w tych Twoich wyliczeniach nie zgadza :roll:
bo jak masz 8 śliwek węgierek to po kiego grzyba balon 100 litrowy chcesz kupić :lol: :lol: , jak wystarczy słoik na ogórki, taki 0,720 :oops:
no gdybyś miał 8 drzew śliwki węgierki to z kolej wydaje mi się, że balon 100 litrowy mógłby być za mały :roll:
Moim skromnym zdaniem to musisz to wszystko dobrze przekalkulować, żeby przysłowiowej kichy nie było :mrgreen:

Adele & Modern Talking - Set Fire to The Rain (Brother Louie '86 Mix)
https://www.youtube.com/watch?v=nbn5njAhgd8
Gość

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Gość »

Dzień dobry Nocnym Mareczkom :D :kwiat:
Witajcie kochani :serce:
U mnie chłodno po nocnej burzy nad morzem. Słonko nieśmiało się przebija.
Nasz Zenuś opcję zmienił że łasy jest na serducha od faceta :?: :lol: :lol: :lol:
Zapraszam Was na kawę i herbatkę z nad morza
Obrazek

i jakiś żarcik

Komendant Straży Pożarnej przychodzi do dyżurki, zapala papierosa i robi sobie kawę. Następnie zwraca się do strażaków:
- Chłopy, caaaałkiem powoli się zbieramy. Urząd Skarbowy się pali...

Zdesperowana dziewczyna stoi na nabrzeżu i chce popełnić samobójstwo. Widzi to młody marynarz, któy podchodzi do niej i mówi:
- Nie rób tego! Zabiorę cię na pokład naszego statku, ukryje, przemycę do Ameryki i zaczniesz nowe życie. Przez cały rejs będę cię karmił, będę ci dawał radość, a ty będziesz mnie dawać radość. Jeszcze nie wszystko stracone...
Dziewczyna, jeszcze pochlipująca z cicha, postanowiła dać sobie jeszcze jedna szanse i poszła z nim na statek. Jak obiecywał tak zrobił - ukrył ją pod pokładem, raz na jakiś czas podrzucał jej kanapkę, jakiś owoc lub coś do picia, a całe noce spędzali na miłosnych igraszkach. Sielankę przerwał kapitan, który pewnego dnia odkrył kryjówkę dziewczyny.
- Co tu robisz? - zapytał surowo.
- Mam układ z jednym z marynarzy. Zabrał mnie do Ameryki, karmi mnie, a ja mu pozwalam robić ze mną, co chce. Mam nadzieje, że kapitan go nie ukarze?
- Nie - odpowiedział kapitan. - Chciałbym jednak, żebyś wiedziała, ze jesteś na pokładzie promu Wolin - Świnoujście - Wolin....

Na uczelni medycznej w dawnym ZSRR student zdaje egzamin końcowy. Egzaminator pokazuje mu szkielet i pyta:
- Czyj jest to szkielet?
Student się zastanawia:
- Pies czy wilk?
- To szkielet psa - odpowiada.
- Dobrze, a ten?
Student myśli:
- Krowa albo żubr? Eee, skąd by mieli szkielet żubra?
- To szkielet krowy - odpowiada.
- Dobrze, no i ostatni szkielet.
- Choroba, człowiek albo małpa - zastanawia się student. - Chyba człowiek, ale pewien nie jestem.
- No słucham? - ponagla egzaminator.
- Kurcze jak powiem człowiek a to będzie małpa to się zbłaźnię - zastanawia się nadal student.
Denerwujący się egzaminator podpowiada:
- No, o czym uczyliście się przez pięć lat?
Zdumiony student:
- Niemożliwe!!! Lenin???
:lol: :lol: :lol:

Miłego i słonecznego dnia Mareczki :D :kwiat: :serce:
ODPOWIEDZ