NOCNE GADANIE

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4453
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Kleinehexe »

Dzień dobry! 👋
Przyznam się, że przeważnie chodzę wcześniej spać. Kiedyś bywało różnie, ale dla zdrowia i urody ;) zmieniłam nawyki. :D
Też czekam na to stypendium i też zamierzam się wówczas wałkonić. :lol:
Witam Adelko, jestem tu od niedawna, więc nie miałyśmy okazji jeszcze "rozmawiać", ale im więcej tu osób, tym lepiej. :D
Pozytywne nastawienie jest dla mnie w życiu ważne, łatwiej jest wówczas pokonać trudności, jakie na naszej drodze stawia los.😊
Pozdrowionka! :kwiat:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: andrzej1955 »

Nie wszyscy sobie na to leniuchowanie ...zasłużyli ;) podejrzewam że wiele tu piszących osób na forum to ludki jeszcze tzwn, produkcyjne- nieładnie mówiąc-tym bardziej że zachęcają do pozostania w zakładach pracy co przełoży się na wyższe świadczenie ,ciekawe czy dzisiaj Gienia :kwiat: się odezwie bo prognozy wirusologiczne i pogodowe są nie ciekawe-sztorm 11 w skali Beauforta-chyba że bursztyny zbiera ;) Pozdrawiam i Miłego Wieczoru Życzę :kwiat: :serce: :kwiat:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4453
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Kleinehexe »

Zasłużyli czy nie, nie mnie to oceniać. Kto może i chce niech korzysta z tej możliwości w taki sposób jak mu pasuje.
Dziś wieje chyba w całym kraju. :o
Przychylnych wiatrów dla wszystkich! :D
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: andrzej1955 »

Czarownico :kwiat: jakbyś do tych wiatrów dodała stopy wody pod kilem to wszyscy Żeglarze by się ucieszyli :D Kolorowych i Spokojnych bez żadnych ekscesów pogodowych nocki Życzę ,Papatki :kwiat: :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

NOCNE GADANIE

Post autor: jacky6 »

Kleinehexe pisze: 21 paź 2021 12:28 Przyznam się, że przeważnie chodzę wcześniej spać. Kiedyś bywało różnie, ale dla zdrowia i urody ;) zmieniłam nawyki. :D
Też czekam na to stypendium i też zamierzam się wówczas wałkonić. :lol:
Pozytywne nastawienie jest dla mnie w życiu ważne, łatwiej jest wówczas pokonać trudności, jakie na naszej drodze stawia los.😊
Pozdrowionka! :kwiat:

Pozwolę sobie nawiązać.
Musiałem będąc aktywnym zawodowo chodzić bardzo późno do Łóżkowic.
Przechodząc na drugą stronę, czyli do grupy stypendystów ZUS mój czas zasypiania jeszcze bardziej się opóźnił.
Bynajmniej nie zmieniło się pozytywne nastawienie do żywota na tej planecie.
I korzystam z żywota pełnymi garściami, sąsiadujące nam szwagrostwo nie może tego przetrawić.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14532
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: GIENIA »

Wczoraj wieczorem to ja Andrzeju. sluchalam szumu fal 8-) 8-) 8-) a potem .. ;) pozdrawiam Wszystkich Nocnych :serce:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4453
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Kleinehexe »

Bry, bry! 😁👋
Andrzeju, żeglarze w otoczeniu najbliższym są i to z tych, co to im flauta nie przeszkadza, byle trunek zacny w dłoni był. ;) :lol:
Jakcy, to świetnie, bo ważne jest by tak sobie życie zorganizować, by nam w nim dobrze było i nikomu niczego nie zazdrościć, zwłaszcza, że przeważnie to tylko nam się tak wydaje, że trawa u sąsiada jest zieleńsza od naszej. :D
Spokojnego dnia życzę! :kwiat:
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23835
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: grazynamackowiak »

Dzień dobry :kwiat:
Armagedon wietrzny trwa ,tylko deszcz nie pada :roll:
Niespokojna noc minęła ,ale dzień nie zadowala :o
Stypendia emerytury ZUS ,pogaduchy ,każdy ma inne opcje :o
Jacy ,korzystaj ,jak się należy ,szwagrostwo rodzina :shock:
Odliczam godziny do domku ,jutro wolne 8-)
Hello ,nocne marki ,pozdrawiam pogodnego dnia :kwiat:
https://www.bing.com/videos/search?q=yu ... ORM=WRVORC
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: andrzej1955 »

Gienia :kwiat: wsłuchana w szum fal,Jacek ,,bardzo lubi ..szwagra ;) Grażynka :kwiat: już prawie na weekendzie, Czarownica :kwiat: po przeprowadzce i o żaglach ;) niektórzy terminy zmieniają bez....zmiany :o Witam i Słonecznie Pozdrawiam ,Miłego dzionka i popołudniowego słoneczka życzę :kwiat: :serce: :kwiat:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4453
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Kleinehexe »

Witam z wieczora!😊
Andrzeju, :kwiat: jeszcze mieszkam na starych śmieciach. Przeprowadzka, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, odbędzie się dopiero w przyszły weekend. Zaczęłam wcześniej pakowanie, by się za bardzo nie narobić, bo przecież na co dzień jest praca, dom, a i babcią od czasu do czasu też trzeba pobyć :D . Więc tak sobie siedzę i jak ten świstak :lol: powolutku, pomalutku owijam w te papierki i pakuję w pudełka dorobek całego życia. Doświadczenie mnie nauczyło, że w życiu trzeba zachować proporcje i musi być czas na pracę, obowiązki domowe, ale i na rekreację i wypoczynek też się troszkę czasu znaleźć powinno.
Miłego wieczoru i weekendowego wypoczynku dla pracusiów. :kwiat:
ODPOWIEDZ