NOCNE GADANIE

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: RudaAndzia »

Cześć Nocne :kwiat:
Grażynko za kawę dziękuję i z przyjemnością wypiję, bo coś po nocy gadałam :lol: :lol: i "kurtka na wacie" nie zdążyłam się wyspać więc płynami teraz będę się posiłkować :D
Mazrena to nie dobrze, że stał :lol: :lol: , w miejscu, ;) ale jak już drygnął i wszystko na dobrej drodze do wyjazdu to nie ma no czekać, tylko kufry pakować i dobrze się ulokować, korzystać póki się jeszcze da ;) :D
Zbyszku, chyba całą plażę już znasz na pamięć i pewnie ziarenka piasku już zdążyłeś przeliczyć ;) :lol: :lol: więc baw się nadal dobrze, a gdybyś łopatki potrzebował to mam taką pomarańczową, wiesz dobrze o jaką chodzi 8-) :lol: :lol: mogę paczkę zrobić i podesłać, gwarantuję świetną zabawę :P
Miłego dnia Kochani :kwiat:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2563
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Mazrena »

RudaAndzia dobrze, że co innego nie stanęło :lol: bo bym nie wyjechała :lol: :lol: :lol: drgnął bo go ruszyłam :P
Czekam dziś na przemowę ministra i jak nic nie zmieni to od poniedziałku wyjmuję kufry i zaczynam szykowanko- pakowanko :lol: :twisted:
I korzystam póki się da 8-)
OBIADOWO -smacznego
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: RudaAndzia »

Dzień dobry Nocne porą popołudniową :serce:
Marzenko,
Dziękuję, obiad w stylu "dieta-cud", czyli co w lodówce z wczoraj zostało to odgrzewany, a jakby jeszcze z przedwczoraj i sprzed sprzed przedwczoraj coś było to hit dnia przygotowujemy :oops: :lol: :lol:
Pakuj te kufry, tylko nie za dużo tego wszystkiego wrzuć do środka, bo i tak w połowie się nie chodzi, a druga połowa z kolei jest niepotrzebna i okazuje się, że to w czym kto przyjechał jest najlepsze ;) :D To słowa jednej z Pań, której dwie walizki rodzina pocztą do sanatorium przysłała :lol: :lol:
Dobrze, żebyś na miejscu miała spokojne towarzystwo i dobrze ustawione zabiegi to i odpoczniesz, wyrehabilitujesz się i jeszcze będzie czas na małe co nieco :P
Miłego popołudnia życzę 🌞
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2563
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Mazrena »

Dziękuję RudaAndzia :kwiat: :serce:
Zabiegi to podstawa i odpoczynek, spacerki na tym mi zależy. :lol:
Ciuchy to nie konieczne trochę dresów i koszulek :lol:
Miłego popołudnia i wieczorku życzę i na kawusie zapraszam :) :D
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: RudaAndzia »

A zapomniałam tylko dodać, że te dwie walizki do sanatorium dotarły po tygodniu, bo Zdroje na poczcie się komuś pomyliły ;) :lol: :lol:
Mało tego nim walizki się odnalazły, nasza Pani w pobliskim sklepie w swoim rozmiarze zakupiła, to co było jej potrzebne :lol: :lol:
Wyjeżdżając miała 2 walizki i torbę podróżną pękającą w szwach :lol: :lol: Ciekawe, czy to było już wszystko czy też w stronę domu wysyłka zbędnych kufrów się odbyła :lol: :lol:
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: RudaAndzia »

Marzena,
Dziękuję za zaproszenie na kawę, ale muszę do sklepu pogonić i zacząć zbierać te szmatki do sanatorium, bo wniosek czeka, więc kufry trzeba też wypełnić, żeby oprócz dresów i koszulek coś fajnego w międzyczasie na siebie założyć 8-) :lol: :lol:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2563
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Mazrena »

RudaAndzia to pomykaj jak masz potrzebę :lol:
A jak mogę zapytać to gdzie i kiedy wyjeżdżasz :?: :?: :idea:
Mnie listonosz ciuszki doniesie, więc mam czas i popijam kawkę :twisted: :ugeek:
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: RudaAndzia »

Marzena, a widzisz ciuszki masz z dostawą tak jak nasza sanatoryjna Pani ;) a ja wolę tak na "dotyk" zakupy robić :lol: :lol: póki jeszcze sklepy nie są "pod pandemonicznym kluczem" :lol: :lol: , zawsze jest okazja wyjść z domu 8-)
Na wyjazd na razie oczekuję w kolejce, ale mam zaproszenie do koleżanki i chyba pora wreszcie wyruszć :oops:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2563
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Mazrena »

RudaAndzia hm hihi moje ciuszki no nie tak do końca jak tej Pani z walizkami :lol:
Ty faktycznie masz lepszą okazję więc zakupy na dotyk konkretniejsze ;)
Osobiście nie lubię chodzić po sklepach :P chyba ,że muszę albo okazja jak Twoja :lol: :serce:
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: RudaAndzia »

Marzena,
to fakt zakupy a zakupy, jest röżnica w dostawie, ale w "dotyku" to dopiero jest różnica 8-) :lol: :lol:
Masz rację takie zakupy zawsze są konkretniejsze o ile kasa jest na karcie😄😄 i decyzję szybko zapadają :oops:
Przepadam za łażeniem po sklepach, a wtedy przy okazji jest okazja 8-) :lol: :lol:

Dobranoc Nocne 🌃🌙
ODPOWIEDZ